Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

●==● !GuildCraft ●==● | 1.6.2 | 200 SLOTÓW | AUTORSKIE GILDIE | NOWY CRAFTING | 16GB | AUTORSKIE DROPY <=== Start reaktywacji!


.Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gtQc.gif

ptQc.png

===> ADRES IP : GuildCraft.gomc.pl

Witaj drogi Graczu!

Pamiętasz jeszcze legendarny serwer Survival - GuildCraft?

Powracamy na scenę polskich serwerów Minecraft!

Czekają na Ciebie wyzwania, walki, niezapomniane przygody,

niezliczone godziny świetnej zabawy!

Jesteś gotowy na przygodę i powrót w zupełnie odmienionej

formie serwera GuildCraft?!

ptQc.png

wtQc.gif

===> ADRES IP : GuildCraft.gomc.pl

===> ILOŚĆ SLOTÓW : 200.

===> ROZGRYWKA : Survival/Wojny Gildii.

===> ADMINISTRACJA : Muras331, AvaterysPL.

===> PLUGINY : Idealnie skonfigurowane, dobrane.

BtQc.gif

ptQc.png

AUTORSKI PLUGIN NA GILDIE!

ptQc.png

Na naszym serwerze system gildii wygląda inaczej, niż wszędzie!

Aby założyć gildie musimy posiadać wymagane itemy, po jej stworzeniu

tworzy nam się cuboid 50x50 do którego dostęp masz tylko Ty i przyjaciele

z Twojej gildii! Środek oznaczony jest bedrockiem.

ptQc.png

NOWY SYSTEM RANKINGU!

ptQc.png

Zamiast zwykłego rankingu pod względem zabić znajdziesz zaawansowany

system punków znany choćby z serwera skkf'a!

Zaczynasz od 1000 punktów i pniesz się w górę w karierze wojownika!

Poziom Twojego przeciwnika możesz sprawdzić również klikając mieczem na niego!

ptQc.png

ROZBUDOWANE NOWE DROPY!

ptQc.png

Dzięki autorskiemu skryptowi dropy na naszym serwerze są

dopracowane, oraz ciekawe i urozmaicone!

Surowce dropią z kamienia z odpowiednią szansą, przy kilofie z

Fortuną masz większe szanse na wydobycie wymarzonych diamentów,

a rangi Premium mają podwojone dropy!

ptQc.png

NOWE CRAFTINGI!

ptQc.png

Tylko u nas możesz spotkasz tak niesamowite nowe craftingi...

Możesz craftować nawet zbroje dla własnego rumaka,

coś, czego normalnie nie da się stworzyć!
To możliwe? U nas tak!

GtQc.gif

ptQc.png

QtQc.gif

ptQc.png

RtQc.gif

ptQc.png

TtQc.gif

ptQc.png

StQc.gif

ptQc.png

Copyright © by .Risen. Wszystkie prawa zastrzeżone!

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, Dostane Admina mam 18 lat. Moge nawet podanie jesli tak to moj skype to : PirloTanks007.

Aktualnie rekrutacji nie prowadzimy.

Opublikowano

Wbiję zobaczyć, raczej nie zostanę na długo bo nie chcę znowu wszystkiego stracić, zresztą gram na innym oraz i tak nie zostanie mi zwrócony vip.

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

No to bierzemy się za ocenę :P serwer dobry, ale w tytule pisze autorskie gildie czy na pewno? poniżej ciekawy screenshot przypadkowo to zauważyłem wpisując komende /plugins, wchodząc na serwer mam strasznie wysoki ping :P Serwer we Francji?

post-719742-0-99846300-1377274039_thumb.png

Opublikowano

@UP : Nie, z tego co wiem maszyna jest w Polsce, ale różnei jest z tym OwnServer. Co do pluginu napisany na podstawie UltimateClans, zapomnieliśmy wyrzucić tego. :P

Opublikowano

@UP : Naprawione troszkę błędów, troszkę inne spolszczenie. ;)

 

Ehh... czyli mam zrozumieć że przetłumaczyliście ten plugin oraz naprawiliście parę błędów, to sobie już go przywłaszczacie? to łamanie praw autorskich. ;_;

Opublikowano

Ehh... czyli mam zrozumieć że przetłumaczyliście ten plugin oraz naprawiliście parę błędów, to sobie już go przywłaszczacie? to łamanie praw autorskich. ;_;

Hmm, no okej. Zmienię to później. ;)

Ogólnie serwer Wam się podoba? :>

Opublikowano

Wbiłem, również odczuwam wysoki ping, wyszedłem, nie chcę już się w to bawić ; x

Ehh, żałuj. :D

No ale, każdy ma prawo grać, lub nie.

Pozdrawiam. ;>

Opublikowano

Nie polecam serwera, administracja nie pomaga gdy pisze się ze gracz ma nodusa.

Pół serwera ma nodusa wiec się nie opłaca.

 

Jeszcze raz NIE OPŁACA SIĘ

Strata czasu

Cześć

Opublikowano

Nie polecam serwera, administracja nie pomaga gdy pisze się ze gracz ma nodusa.

Pół serwera ma nodusa wiec się nie opłaca.

 

Jeszcze raz NIE OPŁACA SIĘ

Strata czasu

Cześć

Nikogo z administracji nie ma aktualnie na serwerze, ja nie mogę, bo Minecraft mi się zbugował ._.

Opublikowano

Ehh, żałuj. :D

No ale, każdy ma prawo grać, lub nie.

Pozdrawiam. ;>

 

Może bym zagrał gdybym wcześniej nie został oszukany ;>

Zresztą gram na innym serwerze.

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Nie zostałeś oszukamy celowo, dobrze o tym wiesz, serwer padł nie z mojej winy, ale okej.

Miłej gry gdzieś tam. :P Zapodaj IP tego serwerka, może też pogram, nuuudy. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...