Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Możliwe zmiany na PBE, WORECZKI ZE ZŁOTEM WAT?


DJ D-VorT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

http://polskilol.pl/2013/08/23/zmiany-na-pbe-22-08/

 

Przeczytajcie 2 razy uważnie. Co sądzicie o tych zmianach? Wieże jeszcze ujdą ale to co dojebali z tymi woreczkami ze złotem to kurwa przesada. Niech zrobią z tego metina, że eq będzie wypadać z minionów może. Riot się trochę zapędził. Jeżeli to wprowadzą to już w to więcej nie zagram. Zmiany nie będą wprowadzane na 100%, na razie tylko testy.

csyt2-signa.png

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czytalem o tym jprdl jak to wypuszcza przenosze sie na dote bo to jest prawdziwe MOBA a nie robią nie wiadomo co z tego LoL'a

nie sądze by to wprowadzili

rarafag

nlr

brony on

 

Opublikowano

HAHaHAHHAHAHHAHAHAAAAAHHAAHAHHAAHAHAHHA oni robiąz tego mmo, trzeba bd się chyba przenieść na dote bo w lolu to : my little ponny i zaraz eq wypadające z mobów, tak jak autor tematu pisał, robią z tego 2 metina...

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

mysle ze to nie wprowadza, kiedys mialo byc tak ze jak masz prawie dobite przeciwnika i mob zada ostateczny cios to liczy sie dla mobów, a ty odstajessz asyste

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

HAHaHAHHAHAHHAHAHAAAAAHHAAHAHHAAHAHAHHA oni robiąz tego mmo, trzeba bd się chyba przenieść na dote bo w lolu to : my little ponny i zaraz eq wypadające z mobów, tak jak autor tematu pisał, robią z tego 2 metina...

 

Co do my little pony, pewnie grałeś w HoN'a. Tam jest champ o nazwie RAMPAGE i ma taki skin, gracze go uwielbiają - spierdalać od tego jezu

asdasddsaasdasdasd.png

http://www.mpcforum.pl/topic/899624-zlecenie-herb-druyny-pikarskiej/ ZRÓB DLA MNIE HERB - MILION LAJKÓW DO WYGRANIA


Opublikowano

I ile jest golda w tym woreczku? 100? 200? 300?

Przecież wieża już nawet na silverze ma małe szanse na zabicie 100 minionów przez całą grę. Kurwa wielka mi zmiana. Nic nie zmienia.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

GUNWO. Niech sobie nerfią te postacie, dodają usuwają itemy CH*J w to ale od zwykłej rozgrywki niech się odczepią nic bym nie zmienił w niej, ale też bym nie dodał, już mało tego że setki razy zmieniali Jungle to dało się przeżyć, zmieniali zasięg widzenia wardów itp. Ale to z wiezami, woreczki ze złotem WTF? to Już praktycznie nie będzie sie patrzało na farme, jak tak czy siak praktycznie bd mogli stać pod wieżą i gunwo robić

Opublikowano

Jak to wprowadzą to serio ciekawie będzie. Pewnie i tak będę grał chociaż nie będzie mi się to podobało to przyzwyczaimy się.

Fajnie z tym Threshem ^^

Opublikowano

Prima aprilis już było.

 

aktualnie w fazie testowej i nie oznacza to, że na pewno pojawią się w grze.

To najlepsza wiadomość całej strony.

 

Może i miniony wezmą, ale to będzie wina ADC a w dodatku już nie będziemy musieli farmić. Nie po to się pushuje, freezuje linie, aby dawać przeciwnikom golda. WTF.

 

#Edit

Teraz jest dobrze jak jest, mają zmieniać geometrię mapy, a nie kurwa mechanikę. RIOT, opanujcie się. Lepiej zrobić zająć się balansem i mapą niż ułatwieniem rozgrywki. Poważnie, jeżeli to wprowadzą, oddam swoje konto.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

Może być ciekawie. Jak się nie sprawdzi - usunął to. I dobrze, że trochę ludzi odejdzie - mniej plebsu w grze będzie.

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Przecież to nic nie zmieni w grze, ten woreczek ze złotem. Co z tego, jeśli będzie dawał 100g? Co to jest? Prawie nic.

Aczkolwiek i tak pewnie tego nie wprowadzą, więc nie wiem po co ta kłótnia ;).

279981407253602336505.png
Opublikowano

Sprzedam Opla!!!

 

 

 

Bardzo ale to bardzo głupie zmiany z tymi wieżami i wg. mnie tego nie wprowadzą a jeśli już to zanim wieża zabije 100 minionów to ho ho i w dodatku kasa za nie jest jak zabicie 4-5 małych lub 2 dużych.

 

 

Opublikowano

Zmiany w Threshu i Galio są ok. Część tych itemków z bonusami dla towerów jeszcze ujdzie, ale woreczek ze złotem? Po co to? Freeze linii będzie dużo mniej opłacalny, bo gracz odzyska gold, którego mieć nie powinien - a przynajmniej jego część. Nie są to żadne przełomowe zmiany, jednak i tak są słabe moim zdaniem.

Opublikowano

Jak wprowadza to przestaję grać, czyli teraz nie lasthitujemy minionów tylko czekamy aż zrobi to wieża, w ogóle nie trzeba będzie mieć skilla. Ta gra schodzi na psy. Za niedługo zrobią z tego MMO. Może jeszcze itemy będą lecieć z przeciwnika? To co ostatnio robi Riot to jest tragedia. Nawet nie wejdę na betę żeby to sprawdzić bo mi szkoda czasu. Szkoda że dzisiaj nie 1 kwietnia. Ja bym się cieszył gdyby dali możliwość w kliencie pvp.net możliwości handlowania bohaterami z innymi graczami.

Opublikowano

ludzie myślcie 100 minionów 100 golda A KTO NA LINIE ODPUŚCI 100 MINIONóW chyba jakiś niezły ogar w brązie 5 . a z tym po co farmić trzeba będzie 100 cs to około 2k golda wiec jest różnica miedzy 2000golda a 100

QQmor3_eune_92_4_logo.png

Opublikowano

Głupie posunięcie ze strony Riotu, ale w sumie co nam może szkodzić?
Czasami może nawet nam uda sie go podnieść :D
A tak poza tym to nie bede zwracać na to uwagi. ;]

siema.

Opublikowano

Te itemki całkiem ciekawe, coś dla supporta/topa (zależy ile będą kosztować).

Jest już ten Omowy Niszczyciel (czy jakoś tak) który wyłącza wieże więc nowe itemki mają rację bytu

A te woreczki? Przecież chyba nikt nie dopuści żeby przeleciało mu koło nosa 100 minonków (nawet przez całą grę).

 

Zmiany ciekawe choć trochę bezużyteczne (szczególnie woreczki). Ciekawie się zapowiada :D

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

w takim patchu cieszę się że przeniosłem się na dote 2 :D co do samego patcha CHUJOWY itemki dla wieży hahahahahaha ja pierdole worki ze złotem to już przesada może jeszcze miniony po drodze będą srać gunwem i kto w nie wejdzie dostanie tanunta na minony lub spowolnienie?

lo6i.jpg


Masz problem? Wrób to co Happy i zeżryj jakąś rybkę :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...