Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie gry oglądacie, lub chcielibyście oglądać na youtube?


Roowinek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DayZ nie ma tego za dużo na youtube, a gra jest pełna emocji ;)

Opublikowano

Po wpisaniu do jutuba "dayz gameplay pl" wyskoczyły mi setki tego, więc nie mów że jest mało :P

 

To wpisz sobie "Minecraft" wtedy się zdziwisz, Z każdej gry już ktoś nagrał ;) Lecz nie oznacza to że są to dobre materiały, jeśli nagrasz coś ciekawego z tej gry, to napewno ktoś obejrzy ;)

Opublikowano

Popieram propozycje odnośnie digital paintingu.

 

A jeśli już gry... To weź coś innego niż LoL, Minecraft czy GTA... Bo to oklepane schematy już... W sumie Gothic też oklepany już jest, ale to w innym znaczeniu...

Opublikowano

Na pewno jakieś mniej znane gry.

Rzygam już tym BF i innymi "wysoko budżetowymi produkcjami"

Także jakieś śmieszne V-logi oraz filmu typu sawardega ;)

Oraz Epic Fail to sie nigdy nie znudzi :D

kxo.png

 

[media][/media]

Opublikowano

Oglądanie epic faili z gier, zawsze poprawia mi humor. xD

 

Ale zgodzę się z przedmówcą... Ja też już rzygam tymi wszystkimi BF'ami, LoLami, Minecraftami itp... Dlatego ragequit zrobiłem z YT, bo ile można? Na głównej wyświetla ci się albo BF albo LoL albo MC...

 

Jeez...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...