Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rudzielce , co o nich sądzicie ?


Bagadyr -*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat stworzony po to aby poznać opinie użytkowników na temat RUDYCH :)

 

1.Co sądzisz o rudych kobietach ?

2. Co sądzisz o rudzielcach (chłopcach) ?

 

Ja osobiscie lubie rude pizdy ruchać bo są ostre.

 

Rude chłopaki są fałszywe

Wszedzie się pchają ,a chuja umieją

nawet nie myślą tymi rudymi łbami :)

 

a co wy sądzicie ? :)

Szukasz dobrego serwera MEDIUM ?



[ ZOBACZ ]


Link do prezentacji


http://www.mpcforum.pl/topic/1104825-illusionmt2dedyknowy-medium/

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nic do "rudzielców" nie mam.
Mam kumpla rudego i jest bardzo wporzo.
To są tylko takie jebane gadki.

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

GINGER GINGER xDxD

RUDE FAŁSZYWE I BRZYDKIE I NIGDY DZIEWCZYNY NIE ZNAJDZIE

54457_3607_500_Rudy.jpg

 

@UP

Właśnie też mam znajomego rudego. Jest bardzo dziwny, rzadko się odzywa i w ogóle.. :mellow:

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Nie mam nic do rudych........... nawet szacunku.

 

Żartuje, człowiek jak człowiek. Traktuje ich równo, dopóki mi za skórę nie zajdzie.

Opublikowano

Rudzi jak rudzi nic do nich nie mam.

A do tych co mówią że rudzi nie znajdą nigdy dziewczyn itp.

Znam rudego który więcej ruchał w wieku 18lat niż wy przez całe życie.

1356721310-U739101.png

Admin Cienia
Opublikowano

Zależy które ale Rude jest piękne <3 (kobity)

 

Jeśli chodzi o facetów to im wpsółczuje bo mają przejebane ; o

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Szanuję rudych, tak samo jak grubych. Dla mnie każdy człowiek zasługuje na szacunek. Nie ważne jak wygląda, ważne co ma w środku.

9368_gold.png

Opublikowano

Też mam Rudego kolege wporządku Gadamy bujamy się i wg Tak się all srają a nie jeden rudy walił więcej niż taki np Blondyn :) .

Opublikowano

To jest jedynie stereotyp, sam również zam "rudego", który jest na prawdę spoko. Pewnie, że zdarzają się wyjątki, które potwierdzają te śmieszne tezy o rudych, ale to na prawdę pojedyncze rudzielce :)

 

Natomiast co do kobiet o rudym kolorze włosów - bóstwa, mają w sobie przez ten kolor włosów coś niesamowitego :)

sfl8.jpg

Opublikowano

Znam rudzielca chodził ze mną do klasy w dodatku był gruby

i dlatego miał załatwionych codzienny wpierdol :)

a na wleffie nie ćwiczył od początku roku ze strachu :)

 

Rude fałszywe i sprzedajne

Opublikowano

Osobiście chciałabym mieć rudą łepetynę. Ale do tego trzeba mieć całą "urodę", najlepiej piegi, zielone oczy, jasną karnację... :) Farbowany rudy to masakra i naroiło się tego...;) Rudzi faceci...jak wszyscy inni. ;)

Opublikowano

Zarzucę cytatem:

Nic do nich nie mam. Nawet szacunku...

A tak na serio,znając 4 rudych,niestety mogę stwierdzić,że w ich przypadku stereotypy są prawdą. Każdy z nich jest wredny,i nieuczciwy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...