Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rudzielce , co o nich sądzicie ?


Bagadyr -*

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szanuję rudych, tak samo jak grubych. Dla mnie każdy człowiek zasługuje na szacunek. Nie ważne jak wygląda, ważne co ma w środku.

A na mnie gadasz, że o 2 siedzie ;_;

@top Rude dziewczyny ok. Co do rudych mężczyzn mam mieszane uczucia. Zależy jaki charakter.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

1. Rude cipy

2. Rude chuje

to moja opinia :)

Jesteś u pani brzydka dziewczynko... :(

 

Top

Nic do nich nie mam , lecz u mnie kolega jest rudy i kozaczy cwel i nieźle dostaje w dupsko :)

Opublikowano

Większość nie lubi niemców i rudych. Co byście zrobili rudym szwabom? Rudych trza tempić bo isamu tak mówi.

Opublikowano

Znam chyba tylko 1 rudą osobę i jest w miarę "normalna".Co do wyglądu, to rudy jeszcze jakoś wygląda u dziewczyn, u chłopaków już nie.

Opublikowano

Znam rudzielca chodził ze mną do klasy w dodatku był gruby

i dlatego miał załatwionych codzienny wpierdol :)

a na wleffie nie ćwiczył od początku roku ze strachu :)

 

Rude fałszywe i sprzedajne

Takich ludzie jak ty to bym pozabijal :)

Opublikowano

Jedyni rudzi których tępie

rudy_slimak_imagelarge.jpg

 

Małe skurwysyny. A na dodatek są wszędzie.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

dla mnie rudy jest zerem :)

znam paru rudzielcow i każdemu mam ochote zajebać

 

tylko rude dziewczyny są spoko nawet te malowane :)

41196912334212939960.png


Opublikowano

W sumie to głupi stereotyp, jak i to, że blondynki są głupie. Chociaż dobra...może się bronię..;P Ale znam kilka rudzielców i są spoko, więc w głupie stereotypy nie wierzę. ;)

Opublikowano

Temat stworzony po to aby poznać opinie użytkowników na temat RUDYCH :)

 

1.Co sądzisz o rudych kobietach ?

2. Co sądzisz o rudzielcach (chłopcach) ?

 

Ja osobiscie lubie rude pizdy ruchać bo są ostre.

 

Rude chłopaki są fałszywe

Wszedzie się pchają ,a chuja umieją

nawet nie myślą tymi rudymi łbami :)

 

a co wy sądzicie ? :)

 

Tak rude chuje są brzydkie, oczy mają żabie,świńskie i fałszywe. I ten ich wygląd sam chujowy, pewnie gówno też jest ryże i jego chuj mały pewnie też.

A ryże dziewczyny niektóre, są ładne ale większość jest brzydsza. I też fałszywe i wredne są.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

A co mam do nich mieć? Kolor włosów ma odzwierciedlać to jaki jest/co robi? Dla mnie bezsensowne pytanie. To są stereotypy, którym wy ulegacie.

Opublikowano

Prawie się posrałem ze śmiechu (dosłownie - srać mi się chciało) gdy czytam te wasze posty :D.

 

Nie cierpię rudych chłopaków, rude, fałszywe i by cie wszędzie sprzedali.

 

A rude dziewczyny/kobiety lubię <3

Opublikowano

To jest jakieś prowo? Czy wy oceniacie ludzi po kolorze włosów czy są spoko czy nie?

 

@Top

Zależy kto takowe rude włosy posiada.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...