Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś skasował postać?


lamzaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już bez przesady -.-

Admini nie usunęliby Ci konta.

Sam wszedłem po roku i konto działa.

Na bank pomoc osób trzecich.

Ale przypadek ciekawy, skoro mówisz, że nic nie ściągasz.

Może jakiś znajomy?

Różne mogą być teorie tego.

 

@e

 

Co do policji, to myślę, że możesz to zrobić.

Zresztą była już taka akcja:

 

Wszczęto postępowanie, więc może Tobie też pomogą.

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

Już bez przesady -.-

Admini nie usunęliby Ci konta.

Sam wszedłem po roku i konto działa.

Na bank pomoc osób trzecich.

Ale przypadek ciekawy, skoro mówisz, że nic nie ściągasz.

Może jakiś znajomy?

Różne mogą być teorie tego.

 

@e

 

Co do policji, to myślę, że możesz to zrobić.

Zresztą była już taka akcja:

 

Wszczęto postępowanie, więc może Tobie też pomogą.

 

Dzieki za link , zadnemu znajomemu nie dałem dostępu do konta , jest/bylo moje i tylko ja na nim grywałem , sciągać nic nie sciągam , na mailu zostaly 2konta nienaruszone stad wziąłem możliwość ze coś administracja mogla się kontem zainteresować.

8adad81701a75f66m.jpg
Opublikowano

Hmm..

 

Z drugiej strony, gdy się tak zastanawiam, to może i mógłby być Metin2 Team

Miałem kiedyś bana za nic, źle loga sprawdzili -.-

Ale nie mam pewności czy usunęliby konto.

Raczej nie, przecież sam po roku normalnie wszedłem.

 

Serio, ciężko cokolwiek w tej sprawie powiedzieć.

Po prostu kupy się nie trzyma ;p

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

Co do policji,to nie są pojedyncze przypadki.Naprawdę wiele osób zgłasza kradzieże na policji,i sprawy te są rozpatrywane bardzo poważnie.

Im szybciej zgłosisz,tym lepiej.

Opublikowano

Już bez przesady -.-

Admini nie usunęliby Ci konta.

Sam wszedłem po roku i konto działa.

Na bank pomoc osób trzecich.

Ale przypadek ciekawy, skoro mówisz, że nic nie ściągasz.

Może jakiś znajomy?

Różne mogą być teorie tego.

 

@e

 

Co do policji, to myślę, że możesz to zrobić.

Zresztą była już taka akcja:

 

Wszczęto postępowanie, więc może Tobie też pomogą.

Nie do końca zgodzę się z Tobą, ja po długiej przerwie zalogowałem się na swoje konto i okazało się że konto istnieje ale lepsze eq " znikło "

jak bys to wytłumaczył jeśli nie ingerencją admina?

lnbs.png

Opublikowano

W warunkach umowy znalazłem to :

 

"W przypadku zaistnienia uzasadnionych powodów (np. dłuższej nieaktywności) firma Gameforge ma prawo do wykasowania konta użytkownika. Jest ponadto uprawniona do tego, by według własnego uznania, kasować konta użytkowników wraz z upływem terminu zawartej z nimi umowy."

 

Czyli GF moze usunac konto kiedy chce i komu chce , ja na konto nie logowalem sie okolo tygodnia i zostalo skasowane , watpie ze to osoba 3 skasowala bo byly 2konta procz tego co mi skasowali na tym samym mailu.

 

Teraz sie zastanowcie dobrze czy oplaca sie na PL w ogole tracic czas , linku do tego zdania w warunkach umowy nie podam bo nie moge tu spamowac innymi stronami , sami sprawdzcie na stronie glownej metina .

8adad81701a75f66m.jpg
Opublikowano

@2UP gdzie by Ci admin wbił na konto tylko po to aby zabrć przedmioty.Bez przesady ale do tego poziomu nikt z Teamu by się nie zniżył.Jeżeli mówisz prawdę i nie ściągaleś niczego co było podejrzane zgłoś to do odpowiednich służb.Nie pytaj np. Teamu metin2 co się stało bo oni już powoli mają graczy w nosie.

2912562157.png

 

 

 

Więc nie mów mi,że jestem lagerem :D

Opublikowano

@2UP gdzie by Ci admin wbił na konto tylko po to aby zabrć przedmioty.Bez przesady ale do tego poziomu nikt z Teamu by się nie zniżył.Jeżeli mówisz prawdę i nie ściągaleś niczego co było podejrzane zgłoś to do odpowiednich służb.Nie pytaj np. Teamu metin2 co się stało bo oni już powoli mają graczy w nosie.

To tylko piksele w grze ,więc nie robię tragedii z tego powodu,sytuacja ta miała miejsce kilka lat temu po mojej rocznej nieobecności na serwerze .Nie władowałem w to ani złotówki,szkoda jedynie straconego czasu.Grywam teraz na różnych prywatnych serwach i o wiele lepiej traktują tam graczy.

lnbs.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...