Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o Bale w Realu Madryt


MrAr3lek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Perez jest jakiś popier*olony . Sprzedać jednego z najlepszych pomocników na świecie i kupić kogoś takiego jak Bale ?

 

Widać ,ze liczy się tylko kasa a nie dobro zespołu . Ciekawe czy Tottenham tyle wytargował czy Real zaoferował .

Ok. Zostań prezesem w przyszłości jakiegokolwiek klubu i wtedy pogadamy. Ozil wystąpił w tym sezonie w większej ilości meczów, a przykro mi ale asyst i bramek ma mniej od Bale. Nie liczy się dobro zespołu? Duet CR7 & Bale się coraz bardziej rozwija, napędzany przez Benzeme w środku. W tym momencie nie rozumiem o co Ci chodzi. Wieczna nienawiść do Realu, każda decyzja zła, tak?

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

92.5mln Euro za Bale zdecydowanie nie oplacalo sie realowi go kupic mogli lepiej kupic np. wallcota riberego robbena to swietni zawodnicy a kosztowali by o wiele taniej chodz bale gra nawet dobrze ale i tak przeplacili mysle ze bale wart max max 60mln euro

Opublikowano

92.5mln Euro za Bale zdecydowanie nie oplacalo sie realowi go kupic mogli lepiej kupic np. wallcota riberego robbena to swietni zawodnicy a kosztowali by o wiele taniej chodz bale gra nawet dobrze ale i tak przeplacili mysle ze bale wart max max 60mln euro

Di Maria jest lepszy od Walcotta. Ribery ma już 30 lat i raczej zostanie do końca w Bayernie. Robben grał już w Realu i się nie sprawdził. Widziałeś wczorajszy mecz? Bale gra znakomicie i zaadaptował się w drużynie. Na pewno nie jest mniej wart niż Neymar, już same statystyki to pokazują.

Opublikowano

Rozumiem uwielbienie , uwielbieniem ,ale czym Walcott jest gorszy od Di Mari jako prawoskrzydłowy ? Najszybszy chyba piłkarz , bardzo dobry technicznie i strzelecko ... Może napisz ,że cały Real to poprostu sami najlepsi piłkarze na danych pozycjach -.-

Opublikowano

Moim zdaniem dobry wybór.Szejki mają $ to kupują drogo zawodników,podobno PSG ma zamiar kupić Robbena nie wiem po co ale $$$$$$$$$$$$

15161440ZBaq47Po.gif

Opublikowano

Rozumiem uwielbienie , uwielbieniem ,ale czym Walcott jest gorszy od Di Mari jako prawoskrzydłowy ? Najszybszy chyba piłkarz , bardzo dobry technicznie i strzelecko ... Może napisz ,że cały Real to poprostu sami najlepsi piłkarze na danych pozycjach -.-

Zaszło nieporozumienie, zamiast Bale wpisałem Di Marie, dzięki. Walcott możliwe nawet, że jest lepszy od Angela patrząc po statystykach i umiejętnościach, Angel w formie jest top skrzydłowym na świecie dzięki swojemu dryblingowi i asystom, ale.. jest ale, ma formę na jeden mecz a potem przez pięć gra fatalnie, niestety. Nie umniejszam umiejętności Walcotta, który jest jednym z ogniw Arsenalu i torpedą na skrzydle.

 

#Bartuszm1

 

Chyba stwierdzenie szejków coś nie pasuje ani do Realu, ani do Barcelony.

Opublikowano

ja bym zaoferował tak: Bale za Di Marie + dopłato 15 mln i na to mogę się zgodzić :D

W jakim ty kur*a świecie zyjesz ;d ?

 

Max 50-60 milionów bym dał za niego, ale wiadomo marketing musi być .

 

#bartuszum1

 

Perez nie jest szejkiem

Opublikowano

W jakim ty kur*a świecie zyjesz ;d ?

 

Max 50-60 milionów bym dał za niego, ale wiadomo marketing musi być .

 

#bartuszum1

 

Perez nie jest szejkiem

Według transfermarkt jest wart 80 milionów euro, także nie przepłacili aż tak. Neymar jest wart 50, czyli oba kluby "niby przepłaciły" o 10 mln.

Opublikowano

Według transfermarkt jest wart 80 milionów euro, także nie przepłacili aż tak. Neymar jest wart 50, czyli oba kluby "niby przepłaciły" o 10 mln.

Tylko Neymar jest młodszy

Opublikowano

Tylko Neymar jest młodszy

Co z tego, że jest młodszy? Akurat co do piłkarzy Brazylii, to wysiadają prędko.. Ronaldinho w wieku 28 (teraz ma tyle Ronaldo, a nadal gra na najlepszym poziomie) został sprzedany z FCB. Zobaczymy, ale co ma tutaj wiek?

Opublikowano

Dobrze żę kupili Balea bo nawet jest dobry, może dali za dużo ale nawet opłacało się.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...