Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Fajne rurki dla chłopaka!


Poland-Craft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up : u nas wszystkie na to lecą, jestem w chuj popularny dzieki temu. ;)

to Wy macie jakies pojebane te laski, jak nie leca na fajne rurki. nie ogarniam Was...

 

W chuj popularny dla tego, że na wsi jesteś jedynym gejem/pedałem i dla nich to nowość :)

 

Polecam kupić jakieś jeansy, nie rurki, bo po pierwsze jak to chujowo wygląda, idę se miastem i widzę jakiegoś " pedała " w rurkach, czapa swag itd. Komiczne to jest :)

1390144171-U592769.png


  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W chuj popularny dla tego, że na wsi jesteś jedynym gejem/pedałem i dla nich to nowość :)

 

Polecam kupić jakieś jeansy, nie rurki, bo po pierwsze jak to chujowo wygląda, idę se miastem i widzę jakiegoś " pedała " w rurkach, czapa swag itd. Komiczne to jest :)

Tak jest zawsze z hipsterami słeg bracholami na mieście. Każdy się ubiera tak jak chcę, te reakcje są śmieszne.

Macie rację, utłuszczone nogi w takim czymś ładnie nie wyglądają, lepiej krokozwisy, co nie. :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Polecam to:

 

 

rura-do-klimatyzatorow-przenosnych-zibro

 

 

 

 

rurki-metalowe-do-ksztal_11471.jpg

 

 

A tam pierdolicie. Niech se chłopak takie kupi jak lubi jak mu się jaja spłaszczają

POWLEKANIE-DRUTU-BIALY.jpg

 

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Trzepnijcie się wszyscy czymś w łeb i pomyślcie, jak Wy nisko upadliście, że obrażacie i oceniacie ludzi przez pryzmat spodni, jakie noszą.

Zamykam temat, bo to wylęgarnia flame'u.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...