Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] czy z takimi statami i farma dostane sie do silvera?


norbiso565

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

staty ok.

aczkolwiek co do farmy :

 

10 min : 80-100cs

20 min : ~200cs

30 min : ~300cs

 

Jak w 20 minucie będzie miał 150csa, a w 30 będzie miał 200csa to starczy.

Na bronze i silver trzeba roamować jak najwięcej i dać feednąć się tak samo sobie jak i twojemu teamowi, bo farma tu nic nie znaczy (przynajmniej nie aż tyle).

To nie diament żeby wyciągał w 30min, 350csa, a bronz i silver gdzie mając 200 farmy w 30minucie mamy jej więcej niż enemy, który ma 120-150...

 

@top: Nie graj orianną soloq, polecam ci coś z cckiem i burstem. Np. veigar/lb/annie mid.

League of Legends

Opublikowano

To nie diament żeby wyciągał w 30min, 350csa...

Jak w 20 minucie będzie miał 150csa, a w 30 będzie miał 200csa to starczy. Na bronze i silver trzeba roamować jak najwięcej i dać feednąć się tak samo sobie jak i twojemu teamowi, bo farma tu nic nie znaczy (przynajmniej nie aż tyle).

 

@top: Nie graj orianną soloq, polecam ci coś z cckiem i burstem. Np. veigar/lb/annie mid.

bede grał veigarem pogram sobie kilka normali jak bedzie mi nim dobrze szło do zagram soloq

zasilacz : 530 W
Karta Graf : MSI GeForce760 TF  2 GB
ram : 16
procesor :intel coreei5 3,2 ghz 4 rdzenie

Opublikowano

Jax - 0 killi, 0 dedó, 0 asyst, 0 cs nie, z takimi statami dojdziesz do bronze VIII :)

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Naprawde, z tego co widze dużo osób nie wie o czym pisze, to znaczy - myślicie, że on chce wyjśc odrazu do platyny, to może tak musi mieć, ale z brązu zapewne sami nie wychodziliście bo jesteście dla niego zbyt mocni :)/

Minimalne wymagania to nie 300 CS w 30 minucie, ale to, ile zdołasz, farm jak najlepiej, nie wyjdzie ci 300 w 30 minucie nic się nie stało, bo to naprawde w brązie trudno jest zdobyć, tam ludzie nawet nie wiedzą co to farma czasami...
Graj postaciami którymi łatwo wycarować gre, nie każdą jest łatwo, szczerze - nie podam ci tu przykładów, nie znam się na tym, ale gdyby chwile pomyśleć to wymyślisz jakieś postacie, najlepiej z AOE skillami, albo dobrym roamem, albo po prostu aby być pewnym, że wygrasz twoją linie, bo jak wygrasz twoją linie to już 30% gry masz wygranej, dodatkowo no... skup się na farmie, farm jak najwięcej potrafisz, czasami przegrasz linie - nie przejmuj się, nie przejmuj się statami, graj aby być coraz lepszym, staraj się w każdej grze mieć coraz lepszą farme, nie zawsze się da, ale próbuj ich zebrac jak najwiecej, skupiaj się bardziej na dominowaniu przeciwnika, jeżeli oczywiście możesz, nie przejmuj się też statami, bo one tak naprawde nic nie znacza, najlepiej wg. mnie grać midem(roam), junglerem (ganki), ew. postaciami z globalnymi skillami ( shen, twisted fate ) na topie aby zawsze moc pomagac swojemu teamowi, ważna też jest atmosfera w teamie, jeżeli nikt się nie obraża to uwierz mi, zapewne to nawet wiesz - gra się o wiele lepiej, nawet jak kłótnia nie dotyczy ciebie, to po prostu czytasz to, mniej koncentrujesz się, a poza tym denerwujesz, bo zwykle oni są bardziej zajęci przeszkadzaniem sobie niż czymś innym. Nie kłóć się o linie na którą chcesz iść, ale jeżeli jesteś na niej naprawde dobry po prostu nalegaj, aby na nią iść, napisz pierwszy tą linie na którą chcesz iść - nie zawsze na nią pójdziesz, ale jeżeli napiszesz 1, to dużo osób ci po prostu odda tą linie, bo w brązie i silverze mimo wszystko ludzie preferują zasade call order> pick order i nie obchodzi ich to, że jest odwrotnie. Pisze to wszystko, bo po prostu dużo osób pisze abyś w brązie miał 300 farmy w 30 minucie, ja w silver 1 w 30 minucie czasem mam tylko 150-200 farmy i co? i z brązu 3 do silver 1 wyszedłem... jak juz pisalem wazna jest atmosfera w teamie, dodatkowo nie wsciekaj się jak masz słabe staty, często carruje się gry z statami 0/2 na przykład, pomyśl co przeciwnik robi, nie greeduj, jak możesz to z czasem przyzwyczajaj się do kupowania wardów, pomyśl czy wgl są potrzebne, jak już raz padłeś bo 2 razy pod rząd przyszedł ci jungler po prostu kup warda, a nawet 5 na potem :) najlepiej zmień buildy, bo czasami składasz takie rzeczy... i składaj itemki w zależności od wrogiego teamu, patrz co chwile na ich nowe itemy które kupuja i inne rzeczy i po prostu musisz wiedziec ze armor jest kontrowany przez armor pen, magic res jest kontrowany przez przebicie odpornosci, AP postacie sa kontrowane przez m. res i tak dalej, ale to raczej wiesz

Opublikowano

Źle niema. Ważne, że masz zapał. Popracuj nad grą i licz na szczęście w doborze team-u. Oby chciał współpracować ! ;]

Powodzenia !

9adc2b66942ff0dfra1pq2c.gif

Opublikowano

Jax - 0 killi, 0 dedó, 0 asyst, 0 cs nie, z takimi statami dojdziesz do bronze VIII :)

wtedy cos mi sie stało z netem i nie mogłem grać.

zasilacz : 530 W
Karta Graf : MSI GeForce760 TF  2 GB
ram : 16
procesor :intel coreei5 3,2 ghz 4 rdzenie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...