Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ftorek


Ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gimp?

"EROTYKA" xDxDxD

Postać odstaję, cała świeci czarnobylskim światłem. Tło - postać - jakieś efekty na postaci widać i gif z "EROTYKĄ" :D

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Gimp?

"EROTYKA" xDxDxD

Postać odstaję, cała świeci czarnobylskim światłem. Tło - postać - jakieś efekty na postaci widać i gif z "EROTYKĄ" :D

To reklama na chomika :P

 

 

@top

Ogółem to mało atrakcyjna, jedyne co przyciągnie to erotyka :F

Opublikowano

To reklama na chomika :P

 

 

@top

Ogółem to mało atrakcyjna, jedyne co przyciągnie to erotyka :F

Tak wiem, że na chomika :D Nie wiem czemu posądziłeś, że nie wiem, że to chomik :P

Żeby warna nie dostać to jeszcze dopowiem.

Jeśli masz PSD to spróbuj inną postać dodać, bardziej pasującą pod tło :P

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Ahhh.... Tylko Erotyka wam w głowie :P
Jaką postać byście sugerowali ?
To nie było robione w gimpie :P
Dopiero zaczynam i mam z Tym jeszcze dużo problemów ;P

Opublikowano

To musi być coś co przyciągnie, albo połącz te wszystkie 4 rzeczy czyli gry, filmy itd.

Na przykład zrób sklejkę z popolarnych postaci z tych dziedzin.

Opublikowano

To musi być coś co przyciągnie, albo połącz te wszystkie 4 rzeczy czyli gry, filmy itd.

Na przykład zrób sklejkę z popolarnych postaci z tych dziedzin.

Coś co przyciągnie , czyli Ciebie goła panienka ? :P

I bez napisów zrobić ? Tylko wkleić bohaterów z gier i filmów ?

Opublikowano

co to wgl jest. moje oczy ;( render brzydki, tło też, typografia dnooo. cała praca do kosza. rób od nowa. wez pasujący render, w dobrej jakosci, rzuc jakims tlem z abstrakcją bądź np. zwykłe, puste, czarne. do tego jakaś ładna, modna czcionka w najprostszej postaci bez opcji mieszania i będzie gitez.

Opublikowano

co to wgl jest. moje oczy ;( render brzydki, tło też, typografia dnooo. cała praca do kosza. rób od nowa. wez pasujący render, w dobrej jakosci, rzuc jakims tlem z abstrakcją bądź np. zwykłe, puste, czarne. do tego jakaś ładna, modna czcionka w najprostszej postaci bez opcji mieszania i będzie gitez.

Jest to moja pierwsza praca.

Dziękuje za krytykę , bardzo mi pomaga ^^

A co sądzisz o sygnaturze ?

Opublikowano

Z tego co widzę to bardzo długa droga przed Tobą o ile wgl. chcesz czegoś dalej się uczyć w dziedzinie grafiki komputerowej. Polecam zapoznać się z materiałami zawartymi na MPCforum bo naprawdę początkującym grafiką one dużo dają. Tutaj masz do nich linki:

 

Poradniki do Adobe Photoshop:

http://www.mpcforum.pl/forum/365-adobe-photoshop/

Poradniki do GIMP

http://www.mpcforum.pl/forum/366-gimp/

 

 

Z pewnością też musisz zapoznać się i to porządnie z tym tematem:

http://www.mpcforum.pl/topic/538952-great-tutorial-for-beginners-kompedium-wiedzy-dla-nowicjuszy/

Z pewnością on wiele Ci wyjaśni i wytłumaczy krok po kroku.

 

 

 

Do tego najważniejszą rzeczą jest zaopatrzenie się w dobre materiały do tworzenia prac. Tekstury,rendery,stocki,C4D itp.

Polecam Ci:

www.deviantart.com

Znajdziesz tam wszystko. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę.

tekstury - textures

rendery - renders

C4D - C4D

stocki - stocks itp...

 

Co do prac nie będę się na ich temat wypowiadał bo jest to totalna amatorka. Poćwicz troszkę i zaskocz nas czymś nowym :).

Pozdrawiam.

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Z tego co widzę to bardzo długa droga przed Tobą o ile wgl. chcesz czegoś dalej się uczyć w dziedzinie grafiki komputerowej. Polecam zapoznać się z materiałami zawartymi na MPCforum bo naprawdę początkującym grafiką one dużo dają. Tutaj masz do nich linki:

 

Poradniki do Adobe Photoshop:

http://www.mpcforum.pl/forum/365-adobe-photoshop/

Poradniki do GIMP

http://www.mpcforum.pl/forum/366-gimp/

 

 

Z pewnością też musisz zapoznać się i to porządnie z tym tematem:

http://www.mpcforum.pl/topic/538952-great-tutorial-for-beginners-kompedium-wiedzy-dla-nowicjuszy/

Z pewnością on wiele Ci wyjaśni i wytłumaczy krok po kroku.

 

 

 

Do tego najważniejszą rzeczą jest zaopatrzenie się w dobre materiały do tworzenia prac. Tekstury,rendery,stocki,C4D itp.

Polecam Ci:

www.deviantart.com

Znajdziesz tam wszystko. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę.

tekstury - textures

rendery - renders

C4D - C4D

stocki - stocks itp...

 

Co do prac nie będę się na ich temat wypowiadał bo jest to totalna amatorka. Poćwicz troszkę i zaskocz nas czymś nowym :).

Pozdrawiam.

Dzięki Ci za pomoc :)

Jeszcze nie wszystkie funkcje mi wychodzą.

Ale staram się pracować nad pracami :)

Opublikowano

Nie przykładałem się aż tak bardzo do niego.
Gdybym siedział tak dłużej to może wyglądałby lepiej.
Szczerze to najbardziej zależało mi na tych migających napisach.
Jeszcze jest mi ciężko dobrać dobre tło do rendera , żeby pasowało w kolorach.
Myślę , że się jeszcze wyrobię.
@Edit
Dodałem kolejną prace oto ona :
44805782968992115794.jpg

Opublikowano

Nowe prace dodawaj w nowych postach, nie pisz "Ref, w pierwszym poście nowa sygnatura" tylko po prostu tam gdzie dajesz refa dodaj nową pracę :P

93650290180047182490.jpg

Napis out - taki... że czuje paint xD

Jakieś tam wtopienie próbowałeś zrobić.

Jem zupkę chińską.

Mogłeś dodać więcej efektów, jakieś tekstury, może C4D. Może bardziej pasujące tło? Bo tak to zajeżdża nudą :unsure:

 

44805782968992115794.jpg

O tej powiem to samo co wyżej

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Czyli mam napierdzielić , dużo c4d.
Z napisami zawsze problemy :P
Albo za bardzo przesadzone ale jak paint :D
Czyli muszę ćwiczyć dalej ;P

Opublikowano

Czyli mam napierdzielić , dużo c4d.

Z napisami zawsze problemy :P

Albo za bardzo przesadzone ale jak paint :D

Czyli muszę ćwiczyć dalej ;P

Zauważ, że nie napisałem "NAPIERDAAALAĆ C4D" (Kapitan Bomba), tylko napisałem "jakieś tekstury, może C4D" :D

Tak poćwicz, poczytaj poradniki. Ten może Ci pomóc w typografi (napisy)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/538952-great-tutorial-for-beginners-kompedium-wiedzy-dla-nowicjuszy/

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

33016996365552693322.jpg

 

1. Typo tragiczne, wywalić.

2. Panuje tu chaos, a jednocześnie pustka.

3. Postać jest niewtopiona.

4. Brak głębi, światła.

 

No praca jest słaba. Poczytaj jakieś poradniki. To bardzo pomaga. Nauczysz się podstaw tworzenia grafiki, bo na razie leżysz.

Wtapianie postaci za pomocą textur, brushy czy c4d to łatwiejsza zabawa. Stopniowo ćwicz to, a później nie będziesz miał już z tym problemów.

Opublikowano

Nikt ci jeszcze tego nie napisał to ja napisze, czytaj tutoriale! Prace są po prostu szpetne, ogarnij parę tutków i potem wstaw następną prace :)

NE8h1XT.png

Opublikowano

Za sygnatury to ty sie nie bierz xD

1/10

Nie słuchaj takich debilnych komentarzy

Polecam poczytać kilka tutoriali które są na forach graficznych, które znajdziesz w google. Nawet nie oglądaj video turoriali z YT bo 90% to filmiki pokazujące jak dodać c4d to taga.

 

PS: Jebać hejterów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...