Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Silent Lake - Proszę o oceny mojej pracy!


Yrokin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo ładne leci + i ocena 9/10 tak z mojej strony zmiejsz ilość tych drzew :D

 

Było ich trochę mniej to wyglądało moim zdaniem badziewnie.

graphic.png

Opublikowano

Świetne ! Mam pytanie , możesz udostępnić save mapki z 2 screena ? Chodzi mi o to aby teren "w środku" był pusty. Byłbym ci bardzo wdzięczny :)

Opublikowano

Świetne ! Mam pytanie , możesz udostępnić save mapki z 2 screena ? Chodzi mi o to aby teren "w środku" był pusty. Byłbym ci bardzo wdzięczny :)

 

Nie posiadam :p To był screen z postępu mojej pracy, tzn. jak to wyglądało na początku, w środku i pod koniec.

graphic.png

Opublikowano

Szkoda , mapka jest genialna i akurat potrzebowałbym tego "środka" aby w nim coś wybudować

 

Zawsze worldedit + voxel sniper i to jest max 15 min roboty :p Ale ja tego robić niestety nie będę.

graphic.png

Opublikowano

No, no ładne. Postarałeś się.

Kilka poprawek i mapa byłaby idealna, dodaj może jakąś świątynie, albo coś w tym stylu.

surprise motherfucker


 

Opublikowano

I jak robiłeś już coś z ta wyspą śnieżna? ;)

 

Nie mam aktualnie czasu.

 

No, no ładne. Postarałeś się.

Kilka poprawek i mapa byłaby idealna, dodaj może jakąś świątynie, albo coś w tym stylu.

 

Mapa ma być naturalna bez budynków :p

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...