Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze eq na atlantyde na serwery prywatne


Mystiqal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema


Prezentuje wam tutorial z eq na atlantyde na większość


privów metina (sprawdza się doskonale)



ZACZYNAMY!




BROŃ



ŚREDNIE OBRAŻENIA (MINIMUM 45)


DIABŁY (MAX)


SILNY PRZECIWKO LUDZIOM (MAX)


KRYTYCZNE (MAX)



HEŁM



REGENERACJA PŻ (MAX)


SZANSA NA OTRUCIE (MAX)


SZANSA NA UNIK STRZAŁ (MAX)


NA DIABŁY (MAX)


SILNY NA LUDZI (MAX)



ZBROJA



ODPORNOŚĆ NA MIECZE (MAX)


ODPORNOŚĆ NA STRZAŁY (MAX)


PŻ (MAX)


ABSORDOWANE DO PŻ (MAX)


WARTOŚĆ ATAKU (MAX)



BUTY



ODPORNOŚĆ NA MIECZE (MAX)


ODPORNOŚĆ NA STRZAŁY (MAX)


PŻ (MAX)


KRYTYCZNE UDERZENIE (MAX)


(5b byle jaki)



KOLCE



NA DIABŁY (MAX)


ODPORNOŚĆ NA MIECZE (MAX)


ODPORNOŚĆ NA STRZAŁY (MAX)


SILNY NA LUDZI (MAX)


(5b byle jaki)



TARCZA



DIABŁY (MAX)


LUD (MAX)


ODPORNOŚĆ NA OMDLENIA (BEZ WARTOŚCI)


BLOK CIOSÓW (MAX)


INT / SIŁA / ZRĘKA (ZALEŻY OD KLASY)



BRANSA



ABSORDOWANE DO PŻ (MAX)


PŻ (MAX)


LUD (MAX)


DIABŁY (MAX)


(5b byle jaki)



NASZYJNIK



NA KRYTYCZNE (MAX)


REGENRACJA PŻ (MAX)


PŻ (MAX)


NA MIECZE (MAX)


NA STRZAŁY (MAX)




6-7 BON WSZĘDZIE NAJLEPIEJ


SILNY PRZECIWKO POTWOROM (MAX)


PŻ (MAX)






LICZĘ NA PLUSIKI :)


  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po co Odpornośc na Sztylety, Dwuręczną i bon Silny przeciwko Nieumarłym? Przecież te bony na nic nie wpywają ani nic innego.

Opublikowano

@up

 

Zgadzam się . Po co sztylki 2ręka i trupy :D

 

 

@TOPIC:

 

Temat do poprawy. 0 Ładu i składu. Źle się to czyta i na poradniku same bzdety...

Wesołych świąt

Opublikowano

@UP

 

Dziękuję za uwagę. Poradnik już poprawiony i mam nadzieję że godny plusa ;)

 

Nieumarli mają być ze względu na to iż nieumarli działają na atlantyde prawie

na każdym serwerze metin2 w tym szczególnie xenoxmt2.

Opublikowano

Nieumarli na grotę? pierwsze słyszę, na żadnym serwerze się z tym nie spotkałem. Tak samo odp. na miecze działa to tylko na serwerach na których administracja tak ustawiła. Domyślnie nie działa tam ten bon. Jeśli to ma być poradnik ogólny do eq na grotę to usuń wartości bonów i daj tam np.

Max hp

% do pż

Odp. na strzały...itp.

Bo przecież nie na każdym serwerze są takie wartości jakie podałeś :D

23/7 na MPC ;__;

kccsoc.jpg

Opublikowano

Pfiuuu.

 

Ten poradnik w ogóle nic nie wnosi. Na mało którym serwerze do groty jest potrzebne " DT, ludzi "

Ponadto jeżeli już jest taka możliwość to albo rybka albo pipka.

 

Na większości serwerów to jest diabły a na niektórych ludzie.l

Miecze i strzały hmmm. Miecze działają tylko na jeden rodzaj moba w grocie na którym expi się żadko.

Strzały do podstawa, abs po 20% to tylko chyba na Twoim serwerze.

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

@up

 

Napisałem przecież że nieumarli działają na xenoxie tak jak miecze i lud.

Z takim eq tak jak tu napisałem kosiłem na 168lvl w v9 po 210k i spokojnie dawałem radę.

Z buffem na takich bonach na v9 na xenoxie po 300k napierdalałeś równo

 

To tyle -.-

Opublikowano

Po co taki poradnik i od kiedy Silny na Nieumarłych działają w Av2 ? Silny na nieumarłych tylko na xenoxie ; ) Av8

Po 2 jest poradnik o eq na forum Xenoxa .

 

Pozdrawiam . ;]

Opublikowano

@UP

 

nie każdy czyta forum xenoxa, ale dobrze, wygraliście.

już poprawiam poradnik ;)

 

P.S. nieumarli działają również na v9 i wbrew nazwy v11 :D

Opublikowano

@UP

 

Bony które wymieniłeś występują na serwerach które nie są liczne.

Dla przykładu Pandora.

No ale wszystko się liczy ;) Poradnik poprawiony!

Opublikowano

@UP

 

Bony które wymieniłeś występują na serwerach które nie są liczne.

Dla przykładu Pandora.

No ale wszystko się liczy ;) Poradnik poprawiony!

Zawsze jak expiłem w grocie czy to na PL czy na privie to unik strzał był bardzo przydatny :)

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...