Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy jeszcze warto zagrać w LoL'a?


Redes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest wiele

powodów dlaczego warto grać akurat w tę grę m.in chociażby relaks po

ciężkim dniu szkoły czy pracy. Mimo, że w grze się robi to samo, czyli

należy zniszczyć bazę przeciwnika (nexusa) to i tak gra potrafi nieźle

wciągnąć i chce się grać w nią dalej. Za każdy wygrany mecz dostaje się

IP, czyli tak jakby punkty, które pozwalają na zakup nowych bohaterów

(oczywiście to jest darmowe) lub można też kupić poprzez RP (tu już

trzeba płacić jeśli ktoś stać i chce się wyróżniać. Można też zakupić

inne rzeczy np skórki bohaterów czy runy) Oczywiście za przegrany mecz

też dostaje się IP, tylko mniejszą ilość. Drugim powodem, który wg mnie

czyni tę grę popularną to rozgrywki między sobą. Jak wiadomo gra jest

MMORPG, czyli przez internet i można grać z innymi osobami z różnych

krajów, a także z Polski. Gra stała się tak popularna, że powstał nawet

Polski serwer. Kolejnym powodem dla którego warto grać są bohaterowie

(champions) każdy z nich ma różne umiejętności, jednym słowem dla

każdego coś dobrego, każdy znajdzie coś dla siebie w dodatku co tydzień

jest darmowa rotacja bohaterów (wtorek) co umożliwia przetestowanie

danej postaci przez zakupem. Gra jest podzielona na kilka rodzajów gry,

czyli mapki gdzie można grać 5v5 3v3 i Solo lub gra z komputerami

(polecam dla nowicjuszy :P można poćwiczyć) Ogólnie rzecz biorąc gra

jest naprawdę ciekawa i wciągająca, może na początku się wydać trochę

dziwna, ale po kilku rozgrywkach można się szybko nauczyć co i jak.

Dodam jeszcze, że rozgrywki trwają od 15 min (najkrótsze) do nawet ponad

1h to zależy jak dobrze grają inni. (po 20 min można się poddać) :P

Jednym słowem polecam tę grę ^^

Opublikowano

Gra świetna, jedynie jej gracze ją psują. Czemu nie warto? LoL dobry jak zawsze. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Grałem,ale przestałem.. Denerwowały mnie szczególnie ,,nooby'' afkerzy itd. I przegrywane rankedy

                     | Vindictus |


 


                                  |Inmasorian

Opublikowano

Według mnie nie wiem jak możesz mówić czy opłaca się grać w jakąś gre... gra jak gra "opłacalna" nie będzie nigdy, bo nie zarabiasz w niej nic i takie tam, ale mimo wszystko według mnie jest 1 z lepszych gier, sam musiałbyś zobaczyć czy ci się chce w nią grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...