Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy jeszcze warto zagrać w LoL'a?


Redes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze to nie bardzo

 

wymienię minusy:

 

-Polska komunikacja jest = 0

-Trolle , afki itp

-Dużo dzieci gra

-Riot który tylko potrafi nerfić postanie, nie balansować.

-Jesteś Polakiem jesteś noobem jak to mówią inni.

 

Plusy:

 

-Duża grywalność

-Dużo serwerów

-Ponad 120 postaci

-4 tryby gry 4 mapy

56301179150489007146.png

Opublikowano

Szczerze to nie bardzo

 

wymienię minusy:

 

-Polska komunikacja jest = 0

-Trolle , afki itp

-Dużo dzieci gra

-Riot który tylko potrafi nerfić postanie, nie balansować.

-Jesteś Polakiem jesteś noobem jak to mówią inni.

 

Plusy:

 

-Duża grywalność

-Dużo serwerów

-Ponad 120 postaci

-4 tryby gry 4 mapy

 

Od tych minusów polecam nie mieć PL w nicku, żadnych liczb tylko normalny nick np" Commerow"

I idziesz na server Europa West i gotowe ^_^

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Graj na Weście. Na niskich lvl jest według mnie wyższy poziom gry niż w brązie i silverze... Zaraz poleci hejt, że gówno wiem :]. Akurat prawda jest taka, że bardzo dużo osób robi smurfy. Chciałem sobie zrobić smurfa i zobaczyć czy jeszcze na niskich lvl są naprawdę słabi gracze. Zagrałem 3 mecze i każdy był o dużo wyższym poziomie niż rankedy z silverami ;].

 

Najlepiej żebyś sobie zrobił nowe konto i grał. Oczywiście w każdym meczu trafi Ci się minimum jedna ogarnięta osoba.

Opublikowano

Opłaca się, lecz LoL pewnie zacznie podupadać. Dlaczego?

 

- Komunikacja przez którą dużo ludzi odchodzi

- Balansowanie postaci Riotowi nie wychodzi i postać jest albo za mocna, albo za słaba

- Riot zaczął ostatnio za bardzo lecieć na kasę

- Musi konkurować z DotA i innymi grami MOBA, które stają się coraz lepsze

 

Lecz na razie da się grać. Jeżeli jesteś nowy to polecam grać na EU West, na niskich poziomach o wiele większy poziom.

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Jasne ze sie.oplaca. Wg mnie jest to najlepsza gra. W pelni darmowa. Zlotowki.daja ci jedynie inny wyglad. Na poczatku teraz mozesz miec troszeczke trudniej.gdyz ludzie ktorzy maja 30 lev graja na nowych kontach ale nie zawsze na takicg trafisz. Do 10.lev bedzie ci najtrudniej.pozniej jak.juz troche ogarniesz to bd mial z.gorki :) polecam poczytania jakis.poradnikow.dla poczatkujacych jak sobie nie poradzisz ale mysle.ze samouczki na poczatku gry powinny wystarczyc

u1lc.png
Opublikowano

Ale skoro on zaczyna grać to raczej grając z ludzi z wyższym poziomem ,to nie będzie miał ubawu tylko będzie się wkurwiał ,bo będzie źle w porównaniu z nimi grał. Ja na niższych dywizjach nie widzę żadnej różnicy ,od mniej więcej platyny/diamentu widać różnicę bo są streamy na west ,a na east mało kto streamuje. Radzę pograć sobie na eune. Na eune są "polaczki" ,a na west francuska populacja z mniejszym IQ od mojego psa. Są też inne typowe osoby z zachowaniem 6letniego dziecka na eu west. Ludzie z nordica wyemigrowali na westa myśląc ,że team będzie lepszy poziom i dalej siedzą w bronzie. Tutaj ludzie polecają west myśląc ,że jest 100% lepszy poziom co jest w 100% gunwo prawdą. Myślenie większości polaków z westa jest takie "na west jest wienkszy pozjom wienc gdy mam bronza na west miałbym platyne na eune".

Opublikowano

Oczywiście że się opłaca.

 

Ludzi podają dziwne minusy.

Zły balans- w takiej grze osiągnąć dobry balans to jest najtrudniejsza rzecz której się nie da zrobić, musiało by być chyba 100 postaci żadnych nowych przedmiotów i wtedy może udało by się osiągnąć balans.

Ale co rozumiesz przez balans postaci ? To też jest kwestia sporna.

 

Ktoś podał że riot leci na kasę, to niech powie mi w czym mu to utrudnia grę, w czym przegrywa z tymi którzy wydali kasę ?

To że ma ktoś awatar swojej ulubionej drużyny pomaga mu w cs ?

Opublikowano

Warto, chociażby na Eune, jeśli znajdziesz sobie kolegę do wspólnej gry to można naprawdę dobrze się bawić. To prawda że jest sporo trolli, afkerów, feederów itp. itd. ale tak jest w każdej popularniejszej grze. Zdecydowanie warto ;)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Nie warto bo:

 

-to gra

-robisz sie noflife

-dziewczyny nie lubią no-life

-dostajesz zamuły

-ciągle o tym gównie myślisz

-jak już sie wciągniesz to nie przestaniesz grać

-jak jesteś pro elo diaxem i myślisz że jesteś pro to tak na prawde sie mylisz, jesteś głupim no lifem bez perspektyw na dalsze życie

-oczywiście wszystkie upy dotyczące afków i nobów

gyoz.png




Opublikowano

Gdybym musiał wydać na gre 200zł to bym grał, niestety gra jest darmowa i czasami odechciewa się grać, a ja jestem zbyt nerwowy więc po 2 latach grania koncze gdyż polaczki opanowaly gre i jak bedziesz gral z flamerami to nie bedziesz mial zadnej radosci z gry. Najlepiej jest dac wszystkim mute na samym poczatku to od razu ci lepiej idzie, na silverze/brązie i tak nie ma zadnej komunikacji. Nie radze ci w to grać.

Opublikowano

Opłaca , opłaca , mówi się że na serverach grają nooby itp . itd .

 

Wg. mnie ta gra to jest zabawa z rywalizacją co jest najlepsze , przegrać można nawet przez najmniejszy błąd .

 

Jest dużo postaci ( więc nie bd Ci się nudzić ) , fajnie się rozgrywa rankedy oraz możesz pograć z kolegami ;)

Opublikowano

Gdybym musiał wydać na gre 200zł to bym grał, niestety gra jest darmowa i czasami odechciewa się grać, a ja jestem zbyt nerwowy więc po 2 latach grania koncze gdyż polaczki opanowaly gre i jak bedziesz gral z flamerami to nie bedziesz mial zadnej radosci z gry. Najlepiej jest dac wszystkim mute na samym poczatku to od razu ci lepiej idzie, na silverze/brązie i tak nie ma zadnej komunikacji. Nie radze ci w to grać.

 

 

Dlatego jak widzę, polaczka u mnie w teamie, mimo że sam nim jestem to wychodzę? Powód, prosty. przykładowa rozmowa:

 

1szy pisałem: hi guys, i go adc

potem polaczki z premade

i go bot

suc k u bitc h

i am premade with xxxx

and fuc k u noob

 

 

gram w jungli proszę o smitlessa polaczków

- please smitless red guys

- 1 polaczek z premade, spierdala j gownie jeden

- 2 polaczek na to, sorry ale ci nie pomoge zjebi e jeden..

 

Echhhhhhhhhh.. a później piszą na wch "fcked polish kid noob" bo nie mają PL w nicku i kozaczą się

:? :angry:

 

Dobrze że takie gry to 1 na 30... Oczywiście trafi się jakiś niby angol co zna perfekt angielski i pisze "fcked polish premade omg" we lost it, na wch "omg gg wp , we have polands on our team" oczywiście ja to ignoruje, bo nieraz po kłótni z nim idzie afk,

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Warto, ale nie zaczynaj teraz, tylko PO wakacjach.
Na wakacje jest od ZAJEBANIA gimbazy, dzieciaków, idiotów.
Na niskim lvlu graj na EUNE do 15 lvla, potem zrób nowe i graj na EUW. Dlaczego?
Na EUNE na low lvlach wszyscy to nooby, na EUN 90% low lv to smurfy (goście co mają 30lv i robią noobkonta)
Na niskich levelach jest dziwna mentalność...
A, i lepiej znajdź sobie jakiś publiczny TS gdzie ludzie grają w lola albo kogoś kto Cię poduczy, ja mogę Ci nieco pomóc, ale bez szału bo granie na low lv przyprawia mnie o nerwice. Jeśli zdecydujesz się grać na EUNE - Soah85 mój nick

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Poza polskim poziomem gry sam LoL jest jak najbardziej grywalny. A jeśli dobrze znasz angielski, to można naprawdę mieć głęboko tych wszystkich polaczków. Na szczęście anglojęzyczna społeczność tej gry nadrabia braki polskiej.

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

Zawsze warto jest zagrać w LoL'a. Tak właściwie to jedyny minus LoL'a to polacy na regionie EUNE bo ciężko z nimi wytrzymać(stąd nie przyznaje się, że jestem polakiem w trakcie gry, bo by jeszcze mnie zwyzywali). Poza tymi polaczkami to gra się dobrze. ;)

siema.

Opublikowano

Ale skoro on zaczyna grać to raczej grając z ludzi z wyższym poziomem ,to nie będzie miał ubawu tylko będzie się wkurwiał ,bo będzie źle w porównaniu z nimi grał. Ja na niższych dywizjach nie widzę żadnej różnicy ,od mniej więcej platyny/diamentu widać różnicę bo są streamy na west ,a na east mało kto streamuje. Radzę pograć sobie na eune. Na eune są "polaczki" ,a na west francuska populacja z mniejszym IQ od mojego psa. Są też inne typowe osoby z zachowaniem 6letniego dziecka na eu west. Ludzie z nordica wyemigrowali na westa myśląc ,że team będzie lepszy poziom i dalej siedzą w bronzie. Tutaj ludzie polecają west myśląc ,że jest 100% lepszy poziom co jest w 100% gunwo prawdą. Myślenie większości polaków z westa jest takie "na west jest wienkszy pozjom wienc gdy mam bronza na west miałbym platyne na eune".

 

Przykro mi, na EU West na Niskich poziomach* jest wysoki poziom, dzięki czemu szybko nauczy się grać.

 

@Tak jak już dużo ludzi napisało: Nie przyznawaj się, że jesteś polakiem i nie miej w nicku "PL" chyba, że masz totalnie wyjebane na idiotów. Jak nie masz wyjebane a przyznałeś się, że jesteś polakiem/masz PL w nicku to zaraz obrzucą Cię gównem a jak przegrasz to będzie tylko i wyłącznie twoja wina. Na EU West mając nick "ImMasterPL" (specjalnie dla beki miałem takie konto, chciałem zobaczyć czy będą mnię obrzucać gównem) widziałem tylko 3 razy coś w stylu "Don't play on euw, isn't your server" i 4 razy totalny blame. Jak grasz na EUNE - Nie przyznawaj się. Jak grasz na EUW - możesz mieć nawet jakiś zjebany polski nick typu KiełbasaMaślanaPL, oni po prostu na polaczków mają wyjebane. Jeszcze coś, gdy zaczniesz grać na EUW: Uważaj na niemców, obrzucą cię gównem, zaczną trollować i jeszcze będą coś pisać w stylu "HEIL HITLER!", "HITLER FU.CK YOUR POLISH ASS", czy coś w tym stylu.

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Jasne, że warto. LoL jest bardzo dobrą grą, co prawda ma swoje wady, ale która gra ich nie ma? Z poczatku jest dla nowych trudniej, ale z czasem taki nowy wie coraz więcej i więcej. Do trolli/afkerów da się przywyknąć, a niektórych nawet idzie wycarrować. Community jest takie jakie jest, zdarzają się flamery ale wystarczy takich ignorować. Gierka jest bardzo wciągająca, trzeba w niej trochę ruszyć głową i... polecam ją jak najbardziej.

Opublikowano

Szczerze to nie bardzo

 

wymienię minusy:

 

-Polska komunikacja jest = 0

-Trolle , afki itp

-Dużo dzieci gra

-Riot który tylko potrafi nerfić postanie, nie balansować.

-Jesteś Polakiem jesteś noobem jak to mówią inni.

 

Plusy:

 

-Duża grywalność

-Dużo serwerów

-Ponad 120 postaci

-4 tryby gry 4 mapy

 

Dziękuję Ci bardzo ;< też cje nie lubję

 

@top

opłaca się lecz jest dużo ludzi, którzy myślą, że są pro elo koksami i wgl (na forum mamy nawet 1 ;P divineo0 czy jak mu tam) ale nie reaguj na nich tylko czerp przyjemność z gry. ;)

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

jesli chodzi ci o komunikacje z innymi graczami to jest do kitu ale nie zawsze ale trafiaja sie czasem normali gracze. pierwsza rada to nie pisz nigdy PL w nicku bo odrazu zaczna cie hejtowac jak zginiesz i bedziesz mial np staty 1/1 badz 1/2 to odrazu pisza "nice feed" "GG" "ofcourse polad". Lepiej grac ze znajomymi bo przynajmniej masz jakas komunikacje i wiesz jak to gra i szybko mozna kogos poinformowac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...