Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

pstfj

My Little Pony?

43 postów w tym temacie

Co sądzicie o ludziach powyzej 16 lat ogladających ten chałam. To noramlne czy przejaw pedalstwa?

nie wiem co w tym fajnego osobiście ;c

ja nie wiem jak można te gówno oglądać 

co w tym takiego jest kurw pytam się?! 

[spoiler]no bajka jak bajka a nawet serial i już film ma, zresztą oglądanie mlp na poważnie to styl życia :p[/spoiler]

twoja sygnatura mowi wszystko.
o ile to jest z tego ;d

Jak bajka dla 3 latków może być stylem życia? dla mnie to pedlastwo
1 osoba lubi to

Jak bajka dla 3 latków może być stylem życia? dla mnie to pedlastwo

jeżeli była by dla 3 latków to dlaczego jest główną bajką szukaną na r34? 

dlaczego powstał kanał na 4chanie i karachanie specjalnie dla mlp? 

hejtujecie bo nie rozumiecie a ciężko wam cokolwiek wytłumaczyć

Hjetujemy bo ludzie ostatnio mają nieźle nasrane oglądając takie rzeczy zastanawiam z się z czego to wynika? czy gminazja tak zeszły na psy?

Jak dla mnie pedalstwem jest jaranie się Japonią.

[spoiler]

ale anime lubię<3

[/spoiler] 

Każdy ogląda to co lubi. Tak samo jest z muzyką jednego 'jara' rap, innego techno, a kolejnego metal.

O gustach się nie dyskutuje.

5 osób lubią to

Ehe, jak oglądam bajke to jestem pedałem, jak ktoś chodzi w vansach jest pedałem, ja pierdole jak chcą to oglądają chuj ci do tego.

O gustach się nie dyskutuje, bo wychodzą z tego tylko kłótnie. Każdy ogląda to, co lubi. Nie widzę sensu w obrażaniu ludzi oglądających MLP, bo po co? Ocenianie ludzi przez pryzmat oglądanych seriali czy sposób ubierania się to głupota.

a jeżeli dziewczyna ogląda mlp to też pedalstwo? 

#bul_dupy 

jak pisze gamus o gustach się nie dyskutuje, innym może sie podobac i znaleść się w tym innym nie 

tak samo nie oceniaj że jest to bajka dla 3 latków ,dziwne że ma fabułe a tego dzieci nie ogarniają

wyatrczy obejrzeć 2 pierwsze sezony, 1 sezon to zupełnie dla dzieci lecz hasbro zauważyło że raczej nie do nich to dotarło tylko właśnie 16+

dlatego już 2 sezon jest zupełnie inny

a i dziwne że wypuścili film który nie wiem czego by nauczył 3 latka

[quote]a jeżeli dziewczyna ogląda mlp to też pedalstwo? [/quote] ja pierdole pedlastwo jest tylko u mężczyzn, jak kobieta może być pedałem?

ja pierdole pedlastwo jest tylko u mężczyzn, jak kobieta może być pedałem?

pedalstwo=homoseksualizm czy jakoś tak

daj kilka powodów (oprócz tego że jest to bajka dla 3 latków bo JUŻ nie jest) dlaczego osoba ogladająca mlp jest pedałem 

"gadające kucyki które latają i srają tęczą." nie wiem co w tym takiego fajnego. obejrzałem 1 odcinek i jakoś mnie zamurowało że ktoś oglądam tak popierdoloną bajkę :DDDDDD

7 osób lubią to

Każdy ogląda to co mu się podoba,jak dla mnie może oglądać i Teletubisie w wieku 30 lat ;)

Każdy ma inne poglądy, każdemu podoba się co innego, nie widzę więc sensu w robieniu takich tematów.

BYŁEM W FANDOMIE TEGO GUNWA I TYLE NA TEN TEMAT:
JEBANI KONIOJEBCY KURWA FAPIĄ DO KUCYKÓW, TĘPOTA POWSZECHNA, PARADY RÓWNOŚCI AKA. KONWENTY I PONYMEETY.
Broniemu nic nie wytłumaczysz, otacza bajkę kultem, ten fandom jest już podobny do directionerek.
Beka z tego.
Love, tolerate and virginity!

Bajka o przyjaźni, wienc bendom mieć durzo pszyjaciółuf.

"Pszynajmniej na internecie jestem kimś".

Jak ktoś chce "zgłębić" dlaczego "koniojebcy" to zapraszam na pw.

@TrollU aka. alicorn rarity aka. iTrollU, czekam na bul dópky xDD

//BORZE MUJ AVEK U CIEBIE ;//

@EDIT
JA CHCE MIEC NAJLEPSZOM ODPOWIEDŹ ;__;
ROZPISALEM SIE A PISZE Z FONA, DOCEN TO

@edit 2

dobra, niech sobie kurwa oglądają bajki dla małych dziewczynek, no ale kurwa, erotyka z kucykami? Kult do bajki? Wyznawanie księżniczki konia? B|
Chore Edytowano przez olek222
5 osób lubią to

Jak chcą to niech oglądają. Ale niech tego nie upubliczniają tam gdzie ludzie tego nie chcą.. podobnie z tymi pedałami (gejusami) niech nie wychodzą na ulice (protesty gejowskie) bo wtedy serio myślę żeby nasz gatunek wymarł skoro nadchodzi era gejów BO TO JEST MODNE.

Edytowano przez mcpopixban
3 osoby lubią to

BYŁEM W FANDOMIE TEGO GUNWA I TYLE NA TEN TEMAT:
JEBANI KONIOJEBCY KURWA FAPIĄ DO KUCYKÓW, TĘPOTA POWSZECHNA, PARADY RÓWNOŚCI AKA. KONWENTY I PONYMEETY.
Broniemu nic nie wytłumaczysz, otacza bajkę kultem, ten fandom jest już podobny do directionerek.
Beka z tego.
Love, tolerate and virginity!

Bajka o przyjaźni, wienc bendom mieć durzo pszyjaciółuf.

"Pszynajmniej na internecie jestem kimś".

Jak ktoś chce "zgłębić" dlaczego "koniojebcy" to zapraszam na pw.

@TrollU aka. alicorn rarity aka. iTrollU, czekam na bul dópky xDD

//BORZE MUJ AVEK U CIEBIE ;//

@EDIT
JA CHCE MIEC NAJLEPSZOM ODPOWIEDŹ ;__;
ROZPISALEM SIE A PISZE Z FONA, DOCEN TO

@edit 2

dobra, niech sobie kurwa oglądają bajki dla małych dziewczynek, no ale kurwa, erotyka z kucykami? Kult do bajki? Wyznawanie księżniczki konia? B|
Chore

#bul #dupy masz :D

najlepsze zdanie ktore uslyszalem od kolegi broniego: "oglada przyjażń to magia ,nie ma przyjaciół" jebłem XD
racja są tacy co otaczają kultem tą bajke ,są też normalni ludzie :) co tylko to oglądają dla fun

@olek222 czym ty się teraz kurwa interesujesz XDD

Obejrzałem, żeby zrozumieć dlaczego to takie popularne i niestety zmarnowałem tylko czas, bo dalej uważam, że to bajka kierowana do małych dzieci.
3 osoby lubią to

xxx na tej stronie można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu! Polecam! :)

Edytowano przez Naiko
reklama
1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505592
Użytkowników: 1180332
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: PacY