Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HauntMT2 - Nowy prywatny serwer Metin2


HauntxMetin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rowniez zagram, wszyscy narzekaja, ze nie ma easy, a po prostu sa slepi, bo ten serwer jest boski. Zadbajcie o jakas reklame, zeby wiecej tych ludzi wbilo. :/

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zwiększyli cene ulepek a nie naprawili kasy na mapie 100 brawo

1ch serwer gotowiec

 

NIE POLECAM

No wlasnie sie zdziwilem ze tak drogo jest a nie ma gdzie dropic kasy , zaraz im sie powie o tym

Opublikowano

Witajcie!


Wczoraj jak wiecie ktos bawil sie serverem ,


Administracja twierdzila ze to Włam i ataki DDoS :D


z czego bardzo sie usmialem wraz z funflami :D


Tutaj przysylam kilka SS z rozmowy posiadam tez filmiki jak to ''ktos'' wywalal server .


Pozdrawiam szefffa pro elo Technika ktory mowil ze to Włam nie wiedzial co to ''DDoS''


Pozdrawiam tbona ktory banuje za nic na serverze gdzie gra 100 osob , tez nie wie co to DDoS ani nie zna komend , po czym banuje .


Hejty ON!



50063655219078838838.jpg



76053985174682026455.jpg



83869635634644572651.jpg




PRO ELO ELOOOO TEAM !!


Opublikowano

Serwer jest strasznie nie dopracowany i nie polecam..

ponieważ

  • Pełno nie naprawionych bug.
  • Serwer to sam gotowiec, nic nie zmieniane.
  • Mało graczy.
  • Exp banalny/ na nowej mapie (100) wgl nie leci exp i yang , ciekawe jak mamy dalej expic i dorobić się do lepszego Eq.
  • Administracja to totalne bez mózgi, nie znają się i są nie letni, i banują za nic
  • Wątpię czy ten serwer jest Dedyk, może być No Hamachi
  • Serwer jest pod is, Brak SMS, tylko przelewem
  • Moim zdaniem to serwer tylko na tydzień, podobny do arisia, agronasmt2 ;)
  • Ceny kosmiczne drogie.
  • Bug biologa, itp nie będę ujawniał pewnych bug sami do nich dojdziecie i się bardzo szybko wzbogacicie na tym serwerze.

 

Pozdrawiam, to jest moja opinia, możecie mnie hejtować

albo zobaczycie jak wejdziecie do gry, czy się opłaca wchodzić i grać...!

andmo3.png
Moj Fanpage 
 
 

Opublikowano

 

 

3mb/s to cienko ??

 

Mi pobiera po 250 KB /s

 

To dopiero jest cienko ;D

 

nie chwaląc się mi pobiera po 1.700 ;d

Opublikowano

Cciałem pobrać ale jak tyle bugów to sobie odpuszczę. Kurwa już 2/3 wakacji za nami, a żaden dobry easy nie wyszedł. Albo zamiast easy jest trudny medium, albo szybko padają( i ruszają po 5 razy jak Aline2), albo od chuja bugów, albo jakieś włamy, ddosy. Czemu hardów czy mediumów tyle wychodzi? Ludzie chcą wreszcie porządny. łatwy( przynajmniej jeśli chodzi o exp, a nie kliku godzinne bicie 1 lvla) serwer easy/4fun. I nie piszcie mi że easy to serwer na max tydzień bo na DOBRYM easy można grać wiele miesięcy, tylko musi być DOBRY.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...