Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HauntMT2 - Nowy prywatny serwer Metin2


HauntxMetin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

System ulepszeń, więcej graczy na serwerze. Tak to serwer bardzo fajny. :)

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Opublikowano

Ehh ten derin :D

 

@Top

Jest launcher? bo jak widzę po prezentacji to do 120 lvl na launcherze bez problemu zagram ;D

 

@Edit

To nie fake? bo jak źle wpiszesz passy czy jakiś błąd w reje to i tak zrobi konto.

druga sprawa to is bez płatności SMS lub ja ślepy jestem..

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Gralem Godzinke 96 lvl all 6/7 , Truta 44 .

 

A teraz moja opinia :

- Niema po co metkow bić ( Ulepszacze w NPC . 10 min w v2 = 2kkk )

- Bony po 20 % ;/

- Wartość 500 ? ... + Kd + 6 + sr i lud w broni = pvp 1 Skill .

- Admin na cześć 90 luda 50 Expa na 30min .

- Pare bugów sie znalazło .

- W Is wszystko Jednak trzeba być idiotą zeby kupić patrząc na Ulepki .

- 1 CH Działające - Porażka .

To Wszystko .

 

 

800 POST !

Mój kanał yt ( Nie metin2 ) :

 

 

Opublikowano

ps zasysam klienta --- coś cienko leci tylko 3mb/s ;(

 

3mb/s to cienko ??

 

Mi pobiera po 250 KB /s

 

To dopiero jest cienko ;D

Opublikowano

LOL, ten thone czy cos taki admin odpisal mi na pw ze moge sobie wbic lvl szybciej niz inni wystarczy ze wejde na strone zooshock.com a tam zonk.... ale serwer polecam

Opublikowano

Zagrał bym ale w dzisiejszych czasach jedno działające ch to porażka nawet nie wbijam bo nie bd gdzie expic nawet przy 50-100 osobach.

Opublikowano

zagram :) Gdzie jest system ulepszeń ?

                                                                             24790528697226300755.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...