Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy dam rade zagrać w lol'a ?!


.Mat3K.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć to może najpierw trochę o moim PC :

Ms Windows Xp dodatek Service Pack 2 (nie wiem z jakiego powodu nie chce wgrać mik się 3;/)

Intel Core 2 CPU @ 1.86GHz (1:1.88Ghz/2:1.88Ghz) , 512 MB RAM , NVIDIA GeForce 7300 GT

I teraz mam pytanie , czy jeśli dokupię pamięć ram 2 - 4 GB , czy mam szansę pograć w lol'a bez żadnych lagów z FPS 20+ i czy wgl pójdzie ?

 

1374642900-U336505.png


by Jakim08


Opublikowano

Z tym prockiem i kartą może być ciężko...

Sam RAM dużo ci w tej sytuacji nie da

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Może dasz radę na 15 fps'ach...

Ale taka gra to troszkę lipa.

Pro tip dla cebul - jak dostajecie kieszonkowe to możecie założyć paypala na imie i nazwisko rodzica i poprosić ich żeby wpłacali wam na paypala. Chyba że wasi rodzice pracują 10 godzin dziennie, dostają 1200 miesięcznie i żałują wam trzech dych,wtedy mogę tylko współczuć

Ban na mainie, aktualnie gram na gold1.

Ktoś duo ? BoL , L# ?

Opublikowano

 

Cześć to może najpierw trochę o moim PC :

Ms Windows Xp dodatek Service Pack 2 (nie wiem z jakiego powodu nie chce wgrać mik się 3;/)

Intel Core 2 CPU @ 1.86GHz (1:1.88Ghz/2:1.88Ghz) , 512 MB RAM , NVIDIA GeForce 7300 GT

I teraz mam pytanie , czy jeśli dokupię pamięć ram 2 - 4 GB , czy mam szansę pograć w lol'a bez żadnych lagów z FPS 20+ i czy wgl pójdzie ?

Sam lol pójdzie , ale procesor masz jak z 2005 r. Będziesz miał coś koło 10 fps'ów , ale nie więcej.

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Ja na starym kompie miałem zintegrowaną karte, 4GB ramu, procesor taki sam i szło po 20 fpsów, ale przy tf'ach spadały do 2-3 i grać się nie dało.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Wydaję mi się, że nawet nie warto próbować. Karta graficzna jest zbyt słaba, nie będziesz miał żadnego komfortu z gry, ponieważ twój PC'et nie będzie wyrabiał.

Same dokupienie RAMu, w tej sytuacji niewiele pomoże.

Opublikowano

Dawno sie kompa nie wymienialo :) w sumie nie zaszkodzi ci sprobowac. Sciagnij lola. Jakis program ktory pozwoli na wiecej fps w lolu zastosuj sie do poradnikoq z forum odnosnie fpsow i moze ci sie uda jakos zagrac ale wg mnie takie naciaganie gry na minimum na prawde kaleczy gre. Mozesz np. Nie widziec jak leci dzida nidalee lub wiele innych czarow. Bedziesz widzial same.efekty

u1lc.png
Opublikowano

Na takim kompie pójdzie Ci lol max 35 fps min . 20 jeśli wszystko wyłączysz . Ja polecam Ci dokupić 2gb ramu , po czym zmienić karte chociaż na 8800gt ( za grosze ) wtedy wyciągnie na najwyższych min 35 fps (w tf ) na maxa to około 60- 70

Opublikowano

@ Darth Of Slider

BO ten komputer jest kupiony dok ładnie w 2005 r ;> (Wtedy był nie najgorszy)

@ Kleas

Jesteś pewien , że wyciągnie mi 30 fps za zmienia kartę i dokupię Ramy 2-4 GB ?

@Top

Co to są te Teamfight-y ?

Ile wyniesie mnie zmiana karty (na jaką) + pamięć ram ?

Przy 15 Fps też da się grać bez większych problemów ;]

1374642900-U336505.png


by Jakim08


Opublikowano

LOL, na 15 fpsach chcesz grać? Nie ugrasz nic

 

Team Fight = TF. Cała drużyna bije się z przeciwną drużyną, takie 5vs5 w 1 miejscu

Opublikowano

@ Darth Of Slider

BO ten komputer jest kupiony dok ładnie w 2005 r ;> (Wtedy był nie najgorszy)

@ Kleas

Jesteś pewien , że wyciągnie mi 30 fps za zmienia kartę i dokupię Ramy 2-4 GB ?

@Top

Co to są te Teamfight-y ?

Ile wyniesie mnie zmiana karty (na jaką) + pamięć ram ?

Przy 15 Fps też da się grać bez większych problemów ;]

1. Teamfighty to walki drużynowe podczas rozgrywki.

2. To zależy na jaki sprzęt wymienisz, jeśli na dużo lepszy to jakość grafy podskoczy w górę, ładowanie gry z lepszym RAMem też będzie o wiele szybsze. Ale takie wymianki mogą trochę kosztować, cena również będzie zależeć od jakości sprzętu.

Opublikowano

wy narzekacie na 15 fpsów???? ja sam gram na 10 ... czasami 3 albo 4 ... i jakos gram normalnie ... nei wiem po co wam te całe 70 fpsów ...

bb68.png

Opublikowano

@up Żeby grać komfortowo ;)

@top Spróbuj ściągnąć, wyłączyć wszystko, przetestować czy będzie się dało grać. Jak nie to pozostaje wymiana sprzętu. (Lub nie granie w LoL'a)

6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wy narzekacie na 15 fpsów???? ja sam gram na 10 ... czasami 3 albo 4 ... i jakos gram normalnie ... nei wiem po co wam te całe 70 fpsów ...

Ja gram na 150 fps'ach ^^

btw. procek ok. , karte średniawa i ram MUSISZ dokupić.

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Nie znam sie jakos ale na moje oko 15 fps to cud a w tf nie masz szans

Postsmeter

5-10-15-30-60-120-240-480-960-1920-3840-7680-15360-30720-61440-122880-245760-491520-1000000 ;P

____________^_______________________________________________________________________

Opublikowano

Ja gram na low 70fps przy zintegrowanej karcie z procka phenom 965 , wiec jestem zadowolony.

Nie dbam co myślisz o mnie, co jest ci niewygodne
Jebię zdania postronne, to zapamiętaj..
Czy słucha mnie ten koleś z emo grzywką na czole
Dla mnie już dawno poległ, to zapamiętaj..
Że mówisz do mnie ziomie, gdy w środku ciśniesz po mnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...