Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|::| WarCrafters |::| [ZAPOWIEDŹ] [1.6.2] [128 SLOTÓW] [AUTORSKIE GILDIE JAK U SKKF!] [TAGI] [FORTUNA] [16GB] [PLECAKI]


Avicii.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lj2q93.jpgGbGc.pnglj2q93.jpg

nuzzj5.jpg

Jeżeli tutaj jesteś pewnie szukasz idealnego dla siebie serwera?

Dobrze trafiłeś!

To właśnie WarCrafters oferuję Ci najwyższy poziom rozgrywki, całkowity

brak jakichkolwiek opóźnień, błędów, wiele ciekawych autorskich pluginów,

w tym autorski system rozgrywki gildii.

Dołącz do nas!

Start serwera dzisiaj godzina 18:00!

-----------------------------------------------------------------------

ADRES IP : WarCrafters.gomc.pl

-----------------------------------------------------------------------

8cstii.jpgpcGc.png8cstii.jpg

ADRES IP : WarCrafters.gomc.pl

ADRES IP TeamSpeak 3 : 46.29.20.232

SLOTY : 128

WERSJA : 1.6.2

TYP SERWERA : SURVIVAL

PvP :

Biała lista :

8cstii.jpgncGc.png8cstii.jpg

» W pełni autorski plugin na gildie, dodający inny niż na innych

serwerach rodzaj rozgrywki, znany już z choćby mc.skkf.net tzn.

cuboid 50x50 w miejscu stworzenia gildii, tagi itp.

» Serwer TeamSpeak 3 do lepszej komunikacji z graczami,

» Autorski plugin na dropy, w 100% działająca Fortuna, niebugująca się,

» Automatyczny system eventów, cechujący się automatycznym tworzeniem

warpa, automatycznym zakończeniem, komunikatami itp.

» Automatyczna arena 1vs1 do walki z graczami,

» Itemy wykopane automatycznie wpadają do EQ, co

zapobiega lagom,

» I wiele więcej niespodzianek... ;)

8cstii.jpgmcGc.png8cstii.jpg

 

TcGc.png

------------------------------------------------------------------------------------------

ScGc.png

------------------------------------------------------------------------------------------

QcGc.png

------------------------------------------------------------------------------------------

fd3dsu.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

2g9m9k.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

1c1czc.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Copyright © by Avicii. Wszystkie prawa zastrzeżone!

Zabraniam kopiowania części, lub całej prezentacji do innych tematów!

Opublikowano

Mi rowniez sie wydaje, ze serwer sie uda. prezentacja epicka, ze screenow widze, ze wszystko fajnie spolszczone i dopracowane. na pewno zagram, czekam na start. :)

Opublikowano

Z chęcią zobacze ^.-

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

@UP : Nie, jest to pierwsza prezentacja WarCraftersa. Wpisz sobie w wyszukiwarce MPC, czy też zobacz w moim koncie, żadnej takiej prezentacji nie było. :)

Możliwe, że ktoś stworzył podobną, ostatnio wysyp tego typu serwerów.

Opublikowano

Chętnie pogram, kiedy serwer zostanie otworzyony. Czekam z niecierpliowścią :D

Nie lepiej będzie stworzyć serwer jak Kwadratowa Masakra, czyli z WhiteListą? To by wyeliminowało cheaterów i greiferów ;)

Opublikowano

Pewnie zagram! Możesz mi napisać jakie itemki za gildię? Mam rozumieć, że gracze nie otwierają skrzynek w cuboidzie? Zwołam ekipę i pogramy ^.^

ein8.png

1378238828-U336505.png

Opublikowano

Pewnie zagram! Możesz mi napisać jakie itemki za gildię? Mam rozumieć, że gracze nie otwierają skrzynek w cuboidzie? Zwołam ekipę i pogramy ^.^

Aby założyć gildie prawdopodobnie tylko 64 diamenty, jeszcze nad tym myślimy, na cuboidzie skrzynek otwierać nie można. ;-)

Opublikowano

Hehehehe... Ale mi autorski "plugin" na gildie...

To jest skrypt UltimateClans by dzikoysk ;)

System dropow to SafeOre tego samego autora :)

Na przyszlosc nie polecam klamac :D

 

P.S. Pisane z telefonu

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

@UP: Nie korzystam ze skryptu SafeOre, nasz skrypt na gildie jest fakt, napisany na podstawie UltimateClans, jest troszkę linijek kodu skopiowanych, ale również wiele dodanych/zmienionych, jedynie komunikaty są bardzo podobne, bo były dobrze zrobione i nie chciało nam się pisać innych.

Co do dropów nie ma on nic wspólnego z SafeOre, nawet nigdy o nim nie słyszałem. ;_;

Opublikowano

Zapowiada sie ciekawei tez zagram z chęcia

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...