Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Reklama] [TOP] [H.I.T] [Przetrwanie] [Nowe Dropy] [Autorskie Skrypty] [Polski plugin na gildie] Serwer MyStone zaprasza !


KoORNEL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To dobrze. Czekamy na nowe pliki. Gra naprawdę fajna, świetna, piękna

starożytna mapa dodaje klimatu. Zbierac tylko graczy <3

 

Niestety przekładamy termin skończenia plików, mamy problem z

pluginem na gildie... Przepraszamy za kłopoty, ale zapraszamy

do gry. Przypominam, że zmiana plików mapa zostaje taka sama

oraz konta i itemy!

mystone_sygnatura.png


Opublikowano

Serwer naprawdę średni. Spawn bardzo słaby, plugin na gildie to jakaś porażka, jego kod, to... gówno, pełno błędów, graczy bardzo mało.

Dużym plusem jest miła administracja, no i mili gracze. ;)

To tyle.

 

Pozdrawiam,

Karol.

Opublikowano

 

Plugin na gildie jest tymczasowy, gildie są za free, aby gracze zaclaimowali swoje

bazy bo się o nie boją. Tak jak pisałem wcześniej, KoORNEL robi nowe pliki serwerowe,

staramy się, aby wszystko było jak w największym stopniu dopracowane. Spawn słaby?

Przepraszam, ale wchodząc na inne serwery Survival+Frakcje na spawnie nie ma nic prócz

Stone'a i tabliczek i paru ozdobnych elementów, a gra po 15-20 ludzi na dzień, więc?

Gdy wyjdą nowe pliki wstawimy nową prezentacje (Ta zostanie usunięta) gdzie dodamy

download TexturePacka, który dodaję naprawdę duży klimat starożytności na naszym

spawnie, bo rzeczywiście patrząć na Default texturepacku nie wygląda on bardzo dobrze.

 

Dla ciekawskich spawn wygląda tak, więc sami oceńcie:

 

ss1.png

ss2.png

 

Spawn wygląda dobrze ;).

Jakby ktoś chciał to texturepack to:

 

http://www.ravand.org/index.php?page=Custom&pageID=7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...