Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapisy] MPC Art Tournaments GOLD EDITION II


Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mah7.png
Prawidłowe zgłoszenie do konkursu:

 

Ja, {twój nick} przeczytałem/ am regulamin i zgłaszam się w kategorii {kategoria}.



1. Należy stosować się do regulaminu globalnego MPCforum.
2. Udział w AT mogą brać wszyscy użytkownicy MPCforum. Wyjątkiem są osoby zbanowane.
3. Głosować mogą tylko i wyłącznie userzy posiadający min. 50 postów oraz tygodniowy staż na forum.
4. Chęć wzięcia udziału zgłaszamy w odpowiednim temacie napisanym przez
moderatora FanArt. (temat powstanie niedługo czyt. niżej)
5. Jest 16 wolnych miejsc w danej kategorii, zapisy rozpoczną się w przeznaczonym do tego wątku.
(przy ogromnym zainteresowaniu liczba może wzrosnąć do 24)
6. Losowanie użytkowników (przeciwników) będzie przypadkowe - nie będą brane pod uwagę umiejętności użytkowników.
7. Wszystkie prace mają zostać oddane w terminie wyznaczonym przez organizatora.
8. Nie oddanie pracy jest równoznaczne z walkowerem i dyskwalifikacją.
9. W wyjątkowych przypadkach użytkownik może oddać pracę w przedłużonym
dla niego terminie (po wcześniejszym uzgodnieniu tego z organizatorami turnieju).
10. Próby namawiania osób do głosowania na swoją pracę będą "nagradzane" warnem 5% oraz dyskwalifikacją.
11. Prace mają być nadsyłane do Julietty (mnie), od oby dwóch walczących.
Będziemy je zamieszczać w temacie. Unikniemy tym sposobem przypodobania
się osobom przez innych.
12. Szczegółowe daty zbierania prac, terminów rozpoczęcia, czasu trwania
głosowania itp. będą zawsze podawane w temacie z pojedynkiem.
13. Zwycięzca danego pojedynku będzie dopisywany do "Opisu tematu" dla lepszego rozpoznania użytkowników.
14. Nasze "dzieło" nie może zostać wykonane "krok w krok" z wszelkiej maści poradnika (tzw. tutoriala).
15. Nie można podmieniać prac. Liczy się pierwsze wykonanie.
16. Temat w danej kategorii wybiera team FanArt. (tematy wybierane będą losowo)
17. Praca musi się zgadzać z tematyką, inaczej grozi to dyskwalifikacją i zwycięstwem przeciwnika.
18. Wykonana praca nie może zawierać podpisów, loga itp.
19. Prace mają być wykonane tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu,
prace wykonane przed powstaniem tego tematu nie zostaną przyjęte.
20. Praca wstawiona na pojedynek nie może ukazać się w galerii danej osoby do czasu zakończenia terminu głosowania.

21. Można się zapisać w max 2 kategoriach.

 


Zapisani:


Grafika:


1. Alpen.
2. jakim08
3. M@łpa
4. Equener.
5. § Paragas
6. squah
7. GeRu
8. Heniuś (na gg się zgłosił)
9. Shavire
10.
Dami90x

11. Regman
12. Miyoshi
13. Wacek_21
14.
.htaccess

15. Arisa.
16. Murilz

17. Golden Holder

18. Isuribi

19. Miltinka

20. Hrabson

21. Noroxor2433

22. Desperrado

23. Rain

24. Grafiese

Tekst:


1. Mak1nMnieSzuka
2. SeterN
3. Murilz
4. Endymionek
5. Paweł_cs
6. Hajda
7. Wacek_21
8. b4rt4z
9. EpicSides
10. Ehelon
11.
12.
13.

14.

15.

16.

Paint:

1. squah
2. M@łpa
3. Paweł_cs
4. Fivrle
5. Shavire
6. Alpen.
7. Miyoshi
8. jakim08
9. Regman
10. .htaccess
11. Arisa.
12. Golden Holder
13. PiecuPL
14. iCarry

15. b4rt4z

16. Etaldd

17. § Paragas

18. Hrabson

19. Noroxor2433

20. Grafiese

21. Excorus

22. Xanter

23. EpicSides

24. RaymanGT

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Ja, Alpen przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii 'grafika'.

Ja, Alpen przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii 'paint'.

Opublikowano

Po ostatniej edycji mam mieszane uczucia -.- ale coś mi się zdaje że tym razem powinno być lepiej :)

Ja, Equener czytałem regulamin i zgadzam się na przetwarzanie moich danych w Grafika.

ItgMSFz.gif­

Opublikowano

Ja, Paragas przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii grafika.

Ja, Paragas przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii paint.

1325621825-U261344.png
Opublikowano

Ja, squah, przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii grafika.

Ja, squah, przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii Paint.

 

Można tak? :)

Game Over

Opublikowano

Ja, Menestero, przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii grafika.

Julka, gdzie mój avatar?

Opublikowano

Ja, Fivrle przeczytałem regulamin!!! i zgłaszam się w kategorii Paint

Opublikowano
Ja, Shavire przeczytałam regulamin i zgłaszam się w kategorii 'paint'.


Ja, Shavire przeczytałam regulamin i zgłaszam się w kategorii 'grafika'.


Opublikowano

Ja, Regman przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii grafika.

zglaszam regmana bo go nie ma teraz a pewnie będzie chciał.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Nie będę edytował wcześniejszego postu bo Julka może nie zauważyć, chcę również w kategorii paint ;)

Ja, jakim08 przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii paint.

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Ja, Miyoshi przeczytałam regulamin i zgłaszam się w kategorii grafika.

Ja, Miyoshi przeczytałam regulamin i zgłaszam się w kategorii Paint.

 

//O ile mogę. Jak nie mogę to nie. :c

Opublikowano

Kategoria paint, beka.

Ja, Wacek_21 oświadczam że przeczytałem regulamin i zgłaszam się do MPC Art Tournaments w kategorii grafika.

Ja, Wacek_21 oświadczam że przeczytałem regulamin i zgłaszam się do MPC Art Tournaments w kategorii tekst.
Btw. ten punkt 21 ;_;


7yo9.png

Opublikowano

zglaszam regmana bo go nie ma teraz a pewnie będzie chciał.

Dzięki, nie było mnie.

 

Ja, Regman przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii 'grafika'.
Ja, Regman przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii 'paint'.

Regmannn

Opublikowano

Ja, .htaccess przeczytam regulamin i zgłaszam się w kategorii Grafika.

Ja, .htaccess przeczytam regulamin i zgłaszam się w kategorii Paint.

Opublikowano

Ja, Arisa przeczytałam regulamin i zgłaszam się w kategorii Grafika.
Ja, Arisa przeczytałam regulamin i zgłaszam się w kategorii Paint. ;)

Opublikowano

Ja, Murilz przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii - Grafika. :ninja:
Ja, Murilz przeczytałem regulamin i zgłaszam się w kategorii - Tekst. <_<

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...