Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PokeXgames.PL // GRAJ PO POLSKU // WŁASNY SILNIK // WŁASNY CLIENT // WIELE NOWOSCI // 100 % po polsku.


Sharp # Team

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JUŻ NIEDŁUGO 3 URODZINY POKEXGAMES.PL

Oraz Nowy update WYSPY ORANZOWE!

 

 

Witajcie chciałbym wam przedstawić kolejny projekt realizowany przez sharp#team :

 

KjfMWny.png

&

 

logo.png

 

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
logo.png
Witajcie chciałbym wam przedstawić kolejny projekt realizowany przez sharp#team :

Czego możecie się spodziewać ?
Serwer będzie działać na naszym autorskim silniku PokeEvo 3.13 w spolszczonej kompletnie wersji (silnik jest na podstawie tfs 0.3.6pl1)
- Pokemony Kanto oraz Johto
- Wiele pokemonów shiny z ich własnymi nazwami np Jadeite Golem
- System wydobywania różnorodnych pokeorbów dzieki którym będziecie mogli zmienić swojego pokemona w shiny jeżeli posiadacie odpowiednia ilość
- Pływanie statkami do rożnych miast
- Podstawowe Systemy jak Latanie, Plywanie , Nurkowanie, Teleportacja, Order
- System Ditto : Pokemon Ditto moze zmienic sie w dowolnego pokemona na okreslana ilosc czasu
- System Smeargle działa tak samo jak ditto lecz nie zmienia wygladu (uczy sie ataków przeciwnika)
- Wiele rozbudowanych questów w wieloma misjami efektami rożnymi drogami do wyboru od czego zależeć będą dalsze misje.
- Liderzy sal którzy po każdej walce staja się silniejsi
- Wiele trenerów czeka na mapie aby wyzwać was na pojedynek
- Gra w 100 % po polsku jednak dla osób przyzwyczajonych do gry po angielsku nie bedzie to zaden problem ponieważ npc bedzie odpowiadał na hi, trade,yes,no oraz na polskie odpowiedniki czesc,handel,tak,nie (aktualnie wprowadzamy do gry polskie znaki)
Client: Mocno zmodyfikowany otclient w wieloma ciekawymi opcjami
- Dzwęki podczas wykonywania różnorodnych akcji : otwieranie balla, scinanie drzew itp.
- Dzwieki w poszczególnych lokacjach czy questach
- Efekty graficzne mgła, woda, deszcz itp
- Panel pokemon w którym wyświetlone sa aktualnie posiadane pokemony ich % życia oraz po kliknięci wybrany pokemon wyjdzie automatycznie.
- Pokedex dzięki któremu szybciej znajdziecie wybranego pokemona chociażby po wyglądzie.
- TV system wraz z panelem sterowania , liczba widzów itp.
- Duel system zintegrowany z klientem
- 2 wersje klienta pod OpenGl oraz DirectX9 lub jeżeli nie posiadasz nic client renderować będzie wszystko za pomaca twojego CPU
Kilka Screenów na zachętę

 

 

Wersja Tibii: 8.54
IP: pokexgames.pl
Port: 7171
Mapa: Mapa Własna
Parametry
Procesor: i5
Ram: 24gb
Prędkość łącza: 1024 mb/s
Raty serwera
Exp:
Cięzko to ustalic jest troszke inaczej naliczany.
Loot: 1
Magic level: nie ma
Skille: 1
Spawn: 1
Strona OTS'a: pokexgames.pl (KLIKNIJ)
Rejestracja: pokexgames.pl (KLIKNIJ)
Team: Sharp#Team
Kontakt: Niema :D
Serwer został stworzony oraz jest hostowany przez Sharp # Team

 


 

rpxviEr.png

Użyłem generatora by ekipa Mateq'a

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czuje mocne pierdolnięcie :D Zapewne zagram, grałem na Poke-Evo, a Pokexgames zapowiada się jeszcze ciekawiej. Nie co dużo pisać, trzeba poprostu zagrać :D

Opublikowano

O której godzinie start? Na pewno zagram, ponieważ jest wiele nowości, unikalnych poków i efektów ;D

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

a godzina? bo na stronie nic nie pisze

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Więc maxymalnie trzeba czekać do jutra? (chodzi mi o to, że jutro start?)

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

dla top 1 w ranku jakies nagrody? jest max lvl?

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

 

wersja gdzie było 151 poków była najlepsza ;/

 

 

Wiele osób pisalo czy wprowadzimy 3 i 4 generacje co ma spowodować wzrost graczy, jak mówilem niektórym juz na pw tutaj przykład @up niema sensu 2 seria jeszcze ujdzie :D

 

Server dostosowany musi być pod rózne gusta wiec trza zrobić jakiś kompromis.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...