Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PokeXgames.PL // GRAJ PO POLSKU // WŁASNY SILNIK // WŁASNY CLIENT // WIELE NOWOSCI // 100 % po polsku.


Sharp # Team

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer kozacki, dużo fajnych osób, codziennie event, fajny exp, fajny catch rate ogolnie bomba! Zapraszam 

Dziekujemy za mile slowa jest to dla nas wielka motywacja!

Opublikowano

Trochę mało ludzi :/ i to odstrasza...

Ostatnio wszedzie jest malo ludzi a wynik online nie jest spoffowany nie reklamowalismy serwera prawie w ogole i EXP nie jest x999 na ktorym znalazlo by sie Miliard gimnazjalistow, chcemy zrobic cos co po 5 minutach sie nie znudzi napewno pierwszy zastrzykiem bedzie update po ktorym zawsze gra 70% osob wiecej.

Okres przed swiateczny jetz duzo zaliczen sprawdzianow, sprobowac ci nie zaszkodzi

 

 

P.S

 

SZUKAMY REKLAMATOROW PLATNOSC W PUNKTACH LUB DLA NAJLEPSZYCH W GOTOWCE, BTC LUB LTC

Opublikowano

 Siema z tej strony gracz z tego serwera. Otóz ja i parę innych osób jesteśmy za wywaleniem GM Adi z teamu. To co on odpierdala to nie mieści się w głowie, na poczatku serwera 2-3 dzień wrzucał ludzi do swoich "więźień" za nic i nie dawał im grać. Wprowadzł swoje własne zjebane zasady, utrudniał dojścia do expowisk jak i samego  expa, zabardzo się rządzi na serwerze. Wykupił pełno domków w saffron i robi jakiś "wynajem" co to kurwa w ogóle jest? Napisałbym więcej na jego temat ale na jebanego leszcza to szkoda czasu, ogarnijcie go lub zróbcie coś z nim albo stracicie sporo osób, żegnam ;)

Opublikowano

Fajny serwer zapraszam przydaly by się reklamy na innych stronach jak by było was stac

Opublikowano

Mam nadzieje że nie będzie za łatwo z legendami, pobieram i sprawdzam!

Co prawda jest LegendBox na sewerze i jest to jedyna droga aby zdobyc legende ale :

 

- Jest on od 200 poziomu

- Quest Jest Hardkorowo trudny i wymaga minimum 5 osob aby wejsc na Arene

- Nie ma go w SMS Shopie :D

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Jeszcze jedno może jest już napisane ale jaki jest exp  i catch?

Ciezko to okreslic bo mamy inny system naliczania expa ale porownujac do innych ots to sredni lub maly tak samo z catchem jest to server hard

 

 

P.S

 

 

UPDATE 1.6 Juz 1 maja ! ogromna ilosc nowosci i poprawek!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...