Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PokeXgames.PL // GRAJ PO POLSKU // WŁASNY SILNIK // WŁASNY CLIENT // WIELE NOWOSCI // 100 % po polsku.


Sharp # Team

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Więc kiedy start? ;d miał być już bardzo dawno temu.

 

// Zje*aliście sprawę, nie zagram.

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,REFRESH, REFRESH,

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !
START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

START 1 KWIETNIA 2014 GODZINA 20:00 !

Opublikowano

Swego czasu grałem na tym ots, i znam Sharp'a(Puma), i oczywiście serwer polecam.

Chłopaki robią co do nich należy, bardzo szybko, i efektywnie, co daje nam duże możliwości w rozrywce.

 

Wiele systemów, które powstały z Wersji na wersje tylko przekonują o tym, że serwer jest godny polecenia.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Swego czasu grałem na tym ots, i znam Sharp'a(Puma), i oczywiście serwer polecam.

Chłopaki robią co do nich należy, bardzo szybko, i efektywnie, co daje nam duże możliwości w rozrywce.

 

Wiele systemów, które powstały z Wersji na wersje tylko przekonują o tym, że serwer jest godny polecenia.

 

Pozdrawiam.

Nie jestem Puma i tak owy gracz nie mial nigdy zadnej rangi moze to wie wydawac smieszne ale taka ksywke mialem za mlodu jakies 10 lat temu i nikt mnie juz tak nie nazywa sczegolnie po zmianie kraju zamieszkania :D

Ashba bylo by lepiej :D

 

Dziekuje za mile slowa i polecamy sie na przyszlosc.

Będzie forum serwera?

Forum powstanie w najblizszym czasie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...