Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Legalność Plików Metin2.


EmmA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak ale pewnie bym musiał zapłacić.Nic nie jest za darmo...

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

SnowCrash

No rzeczywiście.

 

UP:

Wszystko jest możliwe.

 

A teraz coś ja wniosę do tematu:

 

Te pliki serwerowe są legalne jeśli są na stronie mcncc.com dostępne do pobrania.Ktoś by musiał sprawdzić.A jak ich nie ma to są nie legalne.

A żeby mieć 100% że do ciebie policja nie przyjdzie to stworzyć własnego klienta.

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

Chyba wszyscy jesteście nienormalni.

Jak Ymir mógł zrobić grę bez klienta? Wyobraźcie sobie. Ymir sprzedaje komuś pliki. Dzień dobry. Mamy do sprzedania pliki serwerowe w super niskiej cenie, ale klienta napiszcie sobie sami. Paranoja. Jeśli pliki serwerowe są w necie, to razem z klientem. Tylko kwestia która wersja klienta była razem z nimi dołączona.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Opublikowano

 

Zapomniało się o MC ;] Są razem z plikami dołączone. Mc.txt nie musimy edytować.

 

MC to tylko obejście nie klient. Klient jest to całość te 500 mb. Uzywanie MC już jest ingerencją w pliki serwerowe. Ale wracając do tematu.

Przypuśćmy, że pliki serwerowe są legalne, to i klient (te 500mb) też jest legalne, ale w wersji takiej w jakiej był dołączony do plików serwerowych. A to, ze ktoś napisał launchera pozwalającego zalogować się na nim używając IP komputera na którym znajdują się pliki serwerowe to już tylko ułatwienie.

 

Stawiając serwer niekoniecznie musisz korzystać z klienta. Osoby które używają klienta i MC czy innych wynalazków czy też modyfikując pliki root.eix łamią prawo, bo nie korzystają z wersji dołączonego do plików serwerowych. Ale kto Ci wykryje z jakiego klienta korzystasz?

 

Podsumowujac.... Pliki serwerowe i klient jest sprzedane z IP ustawionym w kliencie na np 80.80.80.80. Nie modyfikujac clienta nie lamiesz prawa. Uzywasz MC ktory juz ingeruje w pliki łamiesz prawo.

 

I zamknijcie ten temat bo to się robi nudne.

 

Skoro strona

http://mcncc.com/ 

nadal istnieje to nikt sie nie przyczepil do jej zawartosci. Jesli pliki ktore tam sie znajduja bylyby niezgodne z prawe storna by przestala istniec.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Opublikowano

Zamknąć, wyjasnione..

 

A poza tym, tyle razy bylo to mówione. GF ma całkiem sporą bazę danych userów, który jednak tam grają. A czemu? Bo gracz ma gwarancję, że serwer nie padnie, a razem z nim jego pieniądze. Koniec Kropka.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...