Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kim grać ? Jaka rasa/klasa etc. Odp. w temacie.


GordOnix ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka jest najlepsza rasa dla Oddanego kapłana ?

Człowiek - zwiększona obrona o 3%, 3 dodatkowe punkty w Heroizmie, +2 do dowolnej wartości atrybutu
Krasnolud - 10% ziększona odporność na DoT, 20% zwiększona odporność na efekty odrzucenia i odepchnięcie, +2 do Kondycji i Rozsądku/Kondycji i Siły
wybierz sobie ;)

xD 

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co sądzicie o tym Księżycowym elfie ? Jakie on ma raciale ?

@up, up Wiem, że tam jest to napisane, ale ja biorę pod uwage jeszcze tego elfa, a ta tabelka została zrobiona przed wejściem dodatku, dlatego ciekawi mnie czy ten księżycowy jest dobrą rasą dla oddanego czy nie bardzo ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

A co sądzicie o tym Księżycowym elfie ? Jakie on ma raciale ?

 

@up, up Wiem, że tam jest to napisane, ale ja biorę pod uwage jeszcze tego elfa, a ta tabelka została zrobiona przed wejściem dodatku, dlatego ciekawi mnie czy ten księżycowy jest dobrą rasą dla oddanego czy nie bardzo ?

Oj wybacz. Całkiem zapomniałem o nowej rasie, tak ta rasa o której mówisz jest przeznaczona m.in dla oddanego , więc wybierz ją ;)

xD 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kogo wybrać dla łotrzyka, drowa czy niziołka, wiem że już założyłem temat, ale chciałbym więcej odpowiedzi na pytanie xD

Opublikowano

Właśnie pobrałem NW, pierwszy raz będę grał w tego typu grę. Zawsze grałem w Metina, klsą Wojownik/Sura WP, opierającymi się na walce wręcz. W Nw pomyślałem, że sokoro nowa gra to i nowa klsa i myślałem nad Manipulujący czarodziej rasa drow lub diablę, co wy na to ? Jak się będzie grało w pve i pvp ?
I jeszcze jedno jaka postać wręcz z większą uwagą na PVE ale i też pvp niekiedy - no chyba, że manipulujący czarodziej będzie odpowiednikiem tego, to wybiorę jego :))

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To nie jest twoja tabelka :) znalazłem taką samą z wcześniejszej daty :)

 

 

Polecam na początek kapłana bardzo fajna klasa nie słuchajcie innych że jest słaby bo jest koksowaty jeśli umiesz nim grać :)

Opublikowano

Kim polecacie grać na samym początku?

Nie ogarniam tej gry.

Chciałbym postać która jest łatwa w ogarnięciu wszystkiego.

EXP, PVP, Bossy.

Najbardziej to EXP i Bossy.

JI5Zwld.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jaka postać do walki w zwarciu? Gram zbrojnym strażnikiem ale mam drobne ekhm... problemy w początkowych etapach (kanały z szczurolakami) Tzn. etap przeszłem ale sądzę że inne klasy lepiej by tam sobie poradziły.

 

Opublikowano

Ja osobiście polecam oddanego kapłana. Jest w zupełności samowystarczalny oraz nie zużywa żadnych potek.

CPU: Intel Pentium G2030 @ 3.0GHz x2 | GPU: Gigabyte Radeon HD 7790 | RAM: 4GB DDR3


lamborginiaventadorsyg1.png


Lamborghini Aventador

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jaka postać do walki w zwarciu? Gram zbrojnym strażnikiem ale mam drobne ekhm... problemy w początkowych etapach (kanały z szczurolakami) Tzn. etap przeszłem ale sądzę że inne klasy lepiej by tam sobie poradziły.

jak już, to przeszedłem. jeżeli masz problemy już w takich etapach gry, to możesz sobie odpuścić, bo w tej grze nie ma takiego facerolla :)

Opublikowano

Jaka postać do walki w zwarciu? Gram zbrojnym strażnikiem ale mam drobne ekhm... problemy w początkowych etapach (kanały z szczurolakami) Tzn. etap przeszłem ale sądzę że inne klasy lepiej by tam sobie poradziły.

Straznik sie odmula po 30 poziomie. Jest to taka postać, że jak ją ogarniesz to nie ma na ciebie bata w pvp. Na dungi tez sie bardzo przydaje, do tego mało osób nią gra i latwo znaleźć party na dungeonie. Postac opiera sie na knockbackach. Ma największy dps single target. Najwiekszy hit mi wszedł 37k. Do tego dochodzi tarcza blokujaca ciosy i czary. W lochach nalezy sie skupic na bossach i elitkach, w ten sposob sie najbardziej przydajemy. I niejednokrotnie w dps mozna szczytowiac na 1 miejscu lub 2gim.

Obecnie gram łucznikiem i jest to komletna przeciwność straznika. Wysoki dps na multi target. Taki papier ale z wysokim dps. Nie mozemy do siebie dopuszczac mobow i skupiamy się na tym aby walić jak najwiecej mobkow na raz. Za kazdym razem jestem 1szy w dps. Chyba, że na dungu jest inny łucznik z lepszym secikiem. W pvp jestesmy jako support do asyst i walczymy częściej w 3vs3 lub 1vs1 jako snajper. Dobijamy uciekajacych i siekamy z daleka. W Neverwinter jest tak dobrze zrobiony balans postaci, ze nie ma najlepszej we wszystkim. Każda jest w czymś lepsza i w czymś słabsza. Na pvp nie żadnego overpower i jak umiemy grać to ogarnieny 1sze miejsce z setem wartm 5k ad. Mowie tu oczywiscie o endgame 60 lvl, bo na nim spedzany 90% gry z uwagi na to, że wbija się go stosunkowo szybko i gra się dopiero zaczyna po osiagnieciu 60 poziomu.

Opublikowano

Witam, takie pytanko mam, kapłan 30 lvl jaką profesje wybrać? Jeśli można prosił bym o przybliżenie jednej i drugiej klasy no i oczywiście o wasze opinie w tej sprawie ;D. Z góry dzięki.

Opublikowano

Ja osobiście polecam Rasa: Draf :postać Specjalista od broni dwuręcznej.

 

Dlaczego?

 

-Ma chyba najlepszy start

-Bardzo dobra moc dzienna (pierwsza moc ,,Wir")

-Mocne skille

 

2.Manipulujący czarodziej (nie Kontrolujący ale to nie ważne )

-Też bardzo dobra 1 moc dzienna

-promień mrozu przydaje się na PvP bo zamraża przeciwnika na pare sekund

-Przydaje się na ,,Turniejach" Takich jak szturm na twierdze.

-Teleportacje można wykorzystać jako umiejętność defensywną np . ktoś cię zaraz walnie mieczem i możesz się tepnąć i szczerzyć się mu w gębę ^_^

Opublikowano

Witam.

Skusiłem się na sciągnięcie tej gierki.

Mam teraz pytanie kim grać żeby szybko wbic 60 i dobrze bawić się na endgame i dungeonkach.

Postać musi być przydatna w party, bo to raczej podstawa, na Pvp musi mieć dobry dmg ale i def, mogą być ataki z odległości jak i z bliska.

Od razu odpada łotrzyk.

Czekam na opinie tylko proszę o opinie o postaciach, którymi ktoś grał a nei np widział na YouTube :D

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...