Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Majkrafci - MNÓSTWO SERWERÓW |FREEBUILD+AUKCJE|HARDCORE+GILDIE|SKYBLOCK+PVP|


Majkrafci+

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
<15:05:39> Trying to resolve hostname mc.majkrafci.pl

<15:05:39> Trying to connect to server on mc.majkrafci.pl

<15:05:41> You are banned permanently. Reason: "Pedofile NAra "



BAN nie jest sciagniety : )

nick TediHD

Opublikowano

Po tym co widzę raczej nie wbije na serwer, administracja widać ze jest nie ogarnięta, poniewaz Dogryza innym uzytkownikom. I nie, NIE MAM TS3

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

1. Tedi widać na jakimś innym multikoncie na TS dostałeś bana. Cóż - za głupotę się płaci.

 

2. Sqart - po tym co widzę, uważam, że niektóre dzieci rodzice ukarali kupując na komunię (lub jeszcze wcześniej) modem neostrady. Siedzę na serwerze i na TS baaardzo długo i nie zdarzyło się by od tak administracja komuś dogryzła.

Opublikowano

Baardzo , ale to bardzo fajna serwerownia !

Właśnie dostałem od waszego sponsora serwer ( zbieżność maszyn )

I jestem bardzo zadowolony !

Na majkraftach przesiaduje niby od kilku dni , Lecz Takiego porządnego serwera nie widziałem !

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

Jaja se ofner robisz?

adminsitracja nie dogryza?

Wyzywal mnie jak kurwa nikogo innego na TS

mam nagrana rozmowe tego sie nie spodziewal?

a moze tak na yt ja wsadze ?

No powiedz co teraz powiesz ;3

Pozdrawiam Tedi.

Ps. na zadnym innym name nie wchodzilem na TS ; )

Wiec poprostu mam bana takiego jakiego mam " Pedofile Nara"

Opublikowano

Naprawde polecam ten serwer !! Tylko kolejne pytanie do Administracji grałem dzisiaj na nowym War Games (super wam wyszlo) i zauważyłem ze mozna mieć tam vipa O,o , mozna jakies info na ten temat ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...