Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSTARTOWAL![MCMMO][Frakcje][OTHERDROPS][EXP ZE STONE][DUZO WARPOW][STREFA VIP][RUDY OD POZIOMOW][FORTUNE] I WIELE WIECEJ ZAPRASZAM


Arek1234567890

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer ciekawie sie zapowiada, mozna zmienic pare rzeczy ale jest git

no to... Zapraszam wszystkich na serwer a naprawde warto ;)

 

btw. spawn do dupy

malo osob

nudno

6rlpEiq.gif

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na serwerze gram od prawie samego początku i na prawdę mi się podoba tam atmosfera. Serdecznie polecam każdemu ten serwer, na pewno się nie zawiedziecie :P

Opublikowano

Mozesz wytlumaczyc dokladniej???

CHetnie to poprawie

A to ze twoj kolega lognal i stracil eq to jego problem

Pozdrawiam

 

Serwer tak zarypiscie zrobiony ze mi sie odechcialo grac po 3 minutach, nie polecam

Opublikowano

Serwer tak zarypiscie zrobiony ze mi sie odechcialo grac po 3 minutach, nie polecam

 

Brak powodu? . Zapraszam ;)

Na serwerze gram od prawie samego początku i na prawdę mi się podoba tam atmosfera. Serdecznie polecam każdemu ten serwer, na pewno się nie zawiedziecie :P

Dziekujemy ;p

NoNaMe

Opublikowano

Trzymam kciuki za ten serwer :P Mam nadzieję, że po tygodniu bądź miesiącu się nie rozpłynie jak jawa senna porannego dnia. W każdym bądź razie jest pewien problem z tymi ,,lepszymi'' co mają diax eq i nie pozwalają wyjść tym nowym ze spawn'a. Admin mógłby zrobić jakąś zasadę lub powiększyć teren pvp, bo nowi szans nie mają...

 

P.S.: USUŃ SKLEPY! TO JEST SURVIVAAAAAL!!!

 

xDDDDDDDDDDD

Ceny w sklepach nie są małe , więc Według mnie jest Idealnie :)

Pozdrawiam Administrację I Graczy Serwera ;**

 

Serwer ciekawie sie zapowiada, mozna zmienic pare rzeczy ale jest git

no to... Zapraszam wszystkich na serwer a naprawde warto ;)

Super że ci się podoba , ale powiedz co można zmienić ;P

THP_1.jpg

Opublikowano

Ceny w sklepach nie są małe , więc Według mnie jest Idealnie :)

Pozdrawiam Administrację I Graczy Serwera ;**

Też myślę że sklep jest w sam raz bo nazbieranie kasy na diaxy bądź coś innego nie jest takie proste. Jeszcze raz zapraszam na serwer :)

 

PS. Nie róbcie tyle gildii tylko dochodźcie do czyichś bo tak to bez sensu :P

Opublikowano

Też myślę że sklep jest w sam raz bo nazbieranie kasy na diaxy bądź coś innego nie jest takie proste. Jeszcze raz zapraszam na serwer :)

 

PS. Nie róbcie tyle gildii tylko dochodźcie do czyichś bo tak to bez sensu :P

Popieram @UP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...