Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSTARTOWAL![MCMMO][Frakcje][OTHERDROPS][EXP ZE STONE][DUZO WARPOW][STREFA VIP][RUDY OD POZIOMOW][FORTUNE] I WIELE WIECEJ ZAPRASZAM


Arek1234567890

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM CHCIALBYM

WAS ZAPROSIC NA NOWY SERWER O

NAZWIE FACTIONCRAFT

9Z970DQ.pngcooltext970874171.png

BiG1EYd.png cooltext970874171.png

NHEOpAz.pngcooltext970875542.png


EP0OTey.pngcooltext970874171.png

ANNLpUV.pngcooltext970874171.png

INFORMACJE!

Ip: s3.pixelteam.net:26065

Sloty: 20

Typ Serwera: Survival+frakcje

White-lista-Nie

SVIP:Tak

Areny PVP:Tak

Nether: Tak

TheEnd: Tak

Ochrona Dla Nowych Graczy: Nie

TEAM SERWERA

Właściciel - Arek98PL

Admin-Rekrutacja 10.08.2013

MOD:Aktualnie Brak:(


plug.png


OtherDrops
Factions
CHESTSHOP
MCMMO
EPICBOSS
I wiele wiele Innych
InfoDOt.png
Na serwerze jest exp ze stone oraz rudy
wypadaja od róznych wysokosci ktore zostana podane nizej
DIAMENT:1% Wypada od poziomu 20
Żelazo: 2 % Wypada od poziomy 65
Zloto:1.5 % Wypada od poziomu 35
Szmaragd :1% Wypada od poziomu 20
Parę SS
post-93377-0-55945600-1375802464_thumb.p
post-93377-0-72914600-1375802468_thumb.p
post-93377-0-69525900-1375802497_thumb.p
post-93377-0-45535100-1375802508_thumb.p

Użytkownik Arek1234567890 edytował ten post dziś, 16:27

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj gildie za jakieś przedmioty, żeby było trudniej ^^ i jakbyś mógł to wyższy stopień trudności. I serwer oczywiście dobry brakuje tylko własnego forum i moderatorów lub admów którzy będą dniem i nocą xDD

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Opublikowano

Dodaj gildie za jakieś przedmioty, żeby było trudniej ^^ i jakbyś mógł to wyższy stopień trudności. I serwer oczywiście dobry brakuje tylko własnego forum i moderatorów lub admów którzy będą dniem i nocą xDD

Daj mi prawidlowo skonfigurowany factions i plugin na itemy do gildii to zrobie;)

Opublikowano

Niestety nie mam pluginów :P Ale mógłbyś zrobić jakieś podania na gildię bo będzie pełno jednoosobowych gildii :P i mógłbyś zrobić, że trzeba min. 3 osoby albo 5 aby stworzyć taką gildię :P

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Opublikowano

Niestety nie mam pluginów :P Ale mógłbyś zrobić jakieś podania na gildię bo będzie pełno jednoosobowych gildii :P i mógłbyś zrobić, że trzeba min. 3 osoby albo 5 aby stworzyć taką gildię :P

Ok pozniej zrobie

Opublikowano

Myliłem się ! Admin wiedział że mamy baze na 7,3 k i specjalnie postawił border 7k ... Mówiliśmy mu ale admin oczywiście nie czyta co inni gracze piszą ... Serwer nie ogarnięty ... Arek , albo naprawisz zrobisz cofkę albo wybacz mi ... Hejt od całego Teamu ...

Zmienione na 8k

Opublikowano

Wystarczy powiedzieć komuś innemu niż tylko Arek.. On tez nie wyrabia.. !

 

w ciągu 5 - 10 min będziecie mieli border na 8,5k ;)

 

Pozdrawiam ;3

 

@edit

 

Border zmieniony. Zapraszam!

NoNaMe

Opublikowano

Wystarczy powiedzieć komuś innemu niż tylko Arek.. On tez nie wyrabia.. !

 

w ciągu 5 - 10 min będziecie mieli border na 8,5k ;)

 

Pozdrawiam ;3

 

@edit

 

Border zmieniony. Zapraszam!

Wlasnie,Mogliscie napisac do kogos innego

Opublikowano

Trzymam kciuki za ten serwer :P Mam nadzieję, że po tygodniu bądź miesiącu się nie rozpłynie jak jawa senna porannego dnia. W każdym bądź razie jest pewien problem z tymi ,,lepszymi'' co mają diax eq i nie pozwalają wyjść tym nowym ze spawn'a. Admin mógłby zrobić jakąś zasadę lub powiększyć teren pvp, bo nowi szans nie mają...

 

P.S.: USUŃ SKLEPY! TO JEST SURVIVAAAAAL!!!

 

xDDDDDDDDDDD

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Opublikowano

s

 

Trzymam kciuki za ten serwer :P Mam nadzieję, że po tygodniu bądź miesiącu się nie rozpłynie jak jawa senna porannego dnia. W każdym bądź razie jest pewien problem z tymi ,,lepszymi'' co mają diax eq i nie pozwalają wyjść tym nowym ze spawn'a. Admin mógłby zrobić jakąś zasadę lub powiększyć teren pvp, bo nowi szans nie mają...

 

P.S.: USUŃ SKLEPY! TO JEST SURVIVAAAAAL!!!

 

xDDDDDDDDDDD

Sklepow juz nie ma ochrona poczatkujacych moze kiedys.. xD

Opublikowano

Trzymam kciuki za ten serwer :P Mam nadzieję, że po tygodniu bądź miesiącu się nie rozpłynie jak jawa senna porannego dnia. W każdym bądź razie jest pewien problem z tymi ,,lepszymi'' co mają diax eq i nie pozwalają wyjść tym nowym ze spawn'a. Admin mógłby zrobić jakąś zasadę lub powiększyć teren pvp, bo nowi szans nie mają...

 

P.S.: USUŃ SKLEPY! TO JEST SURVIVAAAAAL!!!

 

xDDDDDDDDDDD

Teren pvp jest wystarczjacy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...