Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] Survcraft [ II Edycja][60 slotów][Frakcje za EXP i Itemy !][LvL][ REKRUTACJA][I inne..]


WA3MK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

center]


[/img]
ipserwera.png
strzalka.gifAdres IP: Będzie podane przy starcie
spec.png
strzalka.gifNazwa Serwera: Survcraft ( II Edycja )
strzalka.gifWersja: 1.6.2
strzalka.gifTyp Serwera: Dedykowany
strzalka.gifWhiteList: Wyłączone
strzalka.gifTryb Gry: Survival + Frakcje.
strzalka.gifIlosc Slotow: 60
strzalka.gifZwierzeta: Włączone
strzalka.gifPotwory: Włączone
strzalka.gifPVP: Włączone
pluginy.png
Idealnie dobrane i skonfigurowane.
admin.png
H@ - Wamakaz
Admin - Paula990
Mod - SoulTrader

Mod - Ogłosimy o 12:30.
opis.png
Jest to serwer SV + F..
Ale jedyny w swoim rodzaju...
Czemu ? Co on posiada ? M.in:

- Autorskie Pluginy, dodające lepszą rozgrywkę !
Jeden z nich dodaje: Frakcje za Itemy i za EXP'a !

- Do założenia gildii potrzebne jest 10 Expa.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-
Chcesz być Modem ? Napisz krótkie podanie:

- Imię
- Wiek
- Nick
- Potrafisz budować ?:
- Dlaczego ty ? :

 

 

Do moderatorów: Proszę o pozostawienie tego tematu, a skasowanie innych.



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Jest może przybliżony termin startu serwera?

 

 

- Imię: Sebastian
- Wiek: 16
- Nick: wilczansky
- Potrafisz budować ?: Nie projektuje i buduje budowli jak jakiś architekt, ale coś tam zrobić umiem.
- Dlaczego ty ? : Trudno powiedzieć. Teoretycznie serwer jest jeszcze wyłączony, nie znam nikogo, więc nie wiem dlaczego mam być lepszym od innych. Jestem pracowitym i miłym "człowiekiem". Nie jestem leniem i postaram się pomagać wszystkim, którzy będą tego oczekiwać.

Opublikowano

Chcesz być Modem ? Napisz krótkie podanie:

- Imię Karola
- Wiek 15
- Nick S
oulTrader

- Potrafisz budować ?: Tak ^^
- Dlaczego ty ? : Byłam administratorem już no na.. wielu serverach,przyznam że byłam dobra :D Oczywiście miałam też swój server więc ogarniam komendy itd. No i ludzie mnie kochają,ale to tak na marginesie :>
__________
Wszystko wygląda ciekawie,z chęcią zagram :)

x


Opublikowano

- Imię Andrzej
- Wiek 13 (wiem zaraz hejt poleci że gimbus :) )
- Nick Xxblaster080xX
- Potrafisz budować ?: Ta ;d
- Dlaczego ty ? : Byłem juz zalozycielem 4 serverów z czego tylko jeden byl nie wypałem (ten pierwszy ;p) , komendy znam tak 9/10 , jestę ogarem mimo ze mam 13 lat ale to ty zdecydujesz czy mnie weźmiesz :) ja tylko oferuje swoją pomoc :)

Opublikowano

Witam chciałbym złożyć podanie

Imię: Krystian

Wiek:13 ( gimbus :P ).

Nick: RavenT3 (YouTuber ale nie mam wyświetleń tak narazie).

Czy Potrafisz budwoać ? : tak oczywiście budowałen też na innych serverach.

Dlaczego Ty? : miałem kilka serverów tak dokładnie to 10 z czego 2 były nie wpałami, komendy znam tak 8/10, jestem ogarnięty. oferuje swoją pomoc :)

Z miłą chęcią pomogę.

dc.eterniacraft.pl

dcb4f296b85e4dba245861bbfa30655a.gif

Opublikowano

Uwaga ! Postanowiliśmy z administracją, że będzie dwóch Modów.

Czyli skład będzie taki:

 

H@ Wamakaz

Admin Paula990

Mod: REKRUTACJA

Mod: REKRUTACJA

 

PODANIA PISZEMY DO JUTRA ( tj. 08.08.13r. ) do godziny 12:00 !

Ze zwycięzcami SKONTAKTUJEMY się na PW.



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

- Imię Adam
- Wiek 14/15 (wiem zaraz hejt poleci że gimbus :) )
- Nick L3siak
- Potrafisz budować ?: Jak trzeba to potrafie^^ :D

- Dlaczego ty ? : Posiadałem rozne typy serverow od poczatkow alphy i bet ogarniam minecrafta i z mila checia oferuje pomoc rowniez moge zareklamowac;>

Zagram oczywiście i polecam 1.6.2 :D...

5vwxw5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...