Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ModCraft (reaktywacja!)[zapowiedź][dedyk][non-premium, launcher, dzialki, mody]


zombicraft

gra  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na naszym serwerze?

    • TAK
      79
    • NIE
      21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-Dimensional anchors: to znaczy że będziemy mogli mięć własne anchory :P?

-Soul Shards: Zwykli gracze będą mogli stawiać spawnery?

Jakie wstępnie itemy napewno zablokujecie?

z blokadami na soulshardach zobaczmy co do dim anchors beda chunk loadery ale nei wiem jeszcze jak

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tak thermalexpension będzie - własnie teraz oczekujemy przede wszystkim na niego ;)

co do działek sobie zobaczysz;)

Jak dobrze kojarze thermal expansion jest na 1.5.2 na single.

Czyli albo nie ma na serva thermala ( co wątpie) lub serv będzie na 1.6 ;p

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Jak dobrze kojarze thermal expansion jest na 1.5.2 na single.

Czyli albo nie ma na serva thermala ( co wątpie) lub serv będzie na 1.6 ;p

jest na multi też pod 1.5.2 ;)

Opublikowano

tworzenie paczki potrwa, bo mody wolno wychodza, ale zrobie wam samowolke za kilka dni, z tych modów co już mamy - zobaczycie sobie jak działają modyfikacje;)

Opublikowano

Grałem na kilku edycjach Modcrafta, byłem pod ogromnym wrażeniem.

Zagram na pewno :)

Opublikowano

Grałem na kilku edycjach Modcrafta, byłem pod ogromnym wrażeniem.

Zagram na pewno :)

 

Ja też byłem pod wielkim wrażeniem jak po ok. 3-4 miesiącach serwa admini i moderatorzy mieli wszystko w dupie...

A na początku była tak miło... Oby tak się znowu nie stało.

 

@Topic

 

A tak wogóle to gdzie jest krzy... yyyy... wxnko??

Bo tych co ja znam to tylko jest:

lorak - własciciel

Jucu - on był chyba youtuberem

lukassoo - mod potem admin

 

O mat się nie pytam bo gadałem z nim i mówił że ma bana ;p

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Ja też byłem pod wielkim wrażeniem jak po ok. 3-4 miesiącach serwa admini i moderatorzy mieli wszystko w dupie...

A na początku była tak miło... Oby tak się znowu nie stało.

 

@Topic

 

A tak wogóle to gdzie jest krzy... yyyy... wxnko??

Bo tych co ja znam to tylko jest:

lorak - własciciel

Jucu - on był chyba youtuberem

lukassoo - mod potem admin

 

O mat się nie pytam bo gadałem z nim i mówił że ma bana ;p

mieli w dupie, bo wiedzieli że serwer za kilka chwil padnie. ale teraz mamy swoją maszyne więc sie o to nie boimy. wxnko odszedł

Opublikowano

mieli w dupie, bo wiedzieli że serwer za kilka chwil padnie. ale teraz mamy swoją maszyne więc sie o to nie boimy. wxnko odszedł

Aha, dobrze wiedzieć. Pytam dlatego że widziałem wxnko i mata na pewnym servie.

I Wxnko mówił że za niedługo powracacie z modcraftem.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Jakieś wieści dotyczące serwa?

może dziśbedzie Alpha bety ;p czyli launcher taki calkowity alpha tylko byscie mogli paczke zassac i uruchomimy Samowolke na 1.5.2 a jak wyjda mody to jużbędzie oficjalny start na 1.6.2 z gotowa mapą itp ;)

Opublikowano

Bede gral napewno bylem kiedys modem a potem adminem :D

Szkoda ze wtedy serwer padl

 

Czemu nie ma ts ??

 

Pozdro XredzikX ^_^

Pomogłem daj Lubie to

Opublikowano

geniuszu serwera jeszcze nie ma, a w temacie widzisz że jest nowa maszyna. PS. na starej też ni e bylo lagów.

nie wcale , ale jak zaczely budynki znikac to gdziescie byli

sorki za orty


 

 

Opublikowano

idioto to była stara edycja..

lagi były przez pewien czas i zostało wszystko naprawione - nei byłeś na bieżąco to się nie odzywaj

 

 

 

Bede gral napewno bylem kiedys modem a potem adminem :D

Szkoda ze wtedy serwer padl

 

Czemu nie ma ts ??

 

Pozdro XredzikX ^_^

teraz nie będziesz miał ani admina ani moda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...