Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]GoCraft[PL][NOWE EXPY][NOWE ANIMACJE][ZADANIA QUESTY][1.6.2][24/7][0 LAGÓW][SURVIVAL][FRAKCJE]


Gość Tanamiso

Serwer  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba si? wam publikacja naszego serwera ?

    • Tak :)
      36
    • Nie :(
      14
  2. 2. Kogo zaprosic na serwer..

    • Rezi ?
      22
    • iDELTI ?
      9
    • Madzik89 ?
      10
    • Mandzio ?
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
<=============
<======================
<==============
banner.gif
TO NASZA OBECNA REKLAMA | PROSZE USUNAC RESZTE
KONKURS | NAPISZ SWÓJ NICK I WYGRAJ
-------------------
KONKURS TRWA CALY CZAS
--------------------------
1. Wylosowany: GIFT COD
2.Wylosowany: SuperVIP 30Dni
logo.png
ipserwera.png
strzalka.gifAdres IP: s1.GoCraft.pl
spec.png
strzalka.gifNazwa Serwera: GoCraft
strzalka.gifWersja: 1.6.2
strzalka.gifTyp Serwera: Dedykowany
strzalka.gifWhiteList: Wyłączone
strzalka.gifTryb Gry: Survival + FRACKJE + RPG + NOWE EXPY + NOWE ANIMACJE + NOWE ODGLOSY + QUESTY + ZADANIA
strzalka.gifIlosc Slotow: 40 - 200 W każdej chwili do zwiększenia
strzalka.gifZwierzeta: Włączone
strzalka.gifPotwory: Włączone
strzalka.gifPVP: Włączone
pluginy.png
Pluginy mamy dobrane odpowiednio do trybów gry.
Dużej ilośći pluginów mamy Autorskie.
Dodalismy nowe komendy do serwera:
Spis pod komenda /komendy
admin.png
Tanamiso - Właściciel
Grobobobo95 - Właściciel
Tompork - Admin
RoyMaster - Moderator
-------
Cały Czas Trwa Nabór na Administracje :)
Wejdz na serwer i się przekonaj.
-------
opis.png
Serwer jest postawiony na Bardzo Dobrej maszynie ulokowanej w Polsce a dokładniej w Poznaniu.
------
Serwer Ma łącze: 200Mb/s
Procesor: Intel Xeon E5645 6x2Gh/z
Ram: 3GB RAM
------
Dlaczego jest tak mało slotów ?
Ponieważ jeżeli będzie 40/40 dajemy ponad 200 slotów

Kilka SS
SPAWN:
QUESTY:
WIDOK SPAWNA Z ZEWNATRZ:
DROGA DO PVP>>
  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Można pisać już nazwy graczy pod publikacją. Konkurs rozpoczęty

Opublikowano

Czeres - chce gifta jak coś wal PW

 

 

co do serwera z tego co widzę to nie dużo wiem ale skoro pluginy autorskie to 100% zapowiada się fajne czy serwer dla no-premium jest?

zukh.png


Czekam z nadzieją.!


Chce ktoś pliki Tanirus? Walnij 10 like 5 w profilu i napisz na PW


Opublikowano

Konkurs Trwa można się zapisywac piterzy ale musisz napisac:

 

Przykład

***** Twoj Nick ******* Gracz Serwera s1.GoCraft.pl ************* GIFT CODE !! *****************

Opublikowano

WItam, na początku przedstawię opinię nt serwera. Otóż, mimo, że ma tylko 2/3 dni jest nawet dobrze zrobiony, nie ma lagów, co mnie cieszy bardzo, odkrywam nowe, fajne rzeczy na serwerze. Ogólnie, wbij, a nie pożałujesz!

Zgłaszam się do konkursu po GiftCode!

 

mikee369 - Gracz Serwera s1.GoCraft.pl - GiftCode!

Opublikowano

***** Pingu ******* Gracz Serwera s1.GoCraft.pl ************* GIFT CODE !! ***************** Lub

***** Pingu ******* Gracz Serwera s1.GoCraft.pl ************* Super vip !! *****************

Opublikowano

Cieszy mnie to bardzo. .. A teraz to jest

 

@refresh

Opublikowano

Ja nie prowokuje tylko daje im możliwośc do konkursu :) Bo naprawde jest organizowany :)

Opublikowano

Ranun btw zostane na tym serwerze (lagów prawie wogóle i 2 pluginy które sprawiają że zostane [factions i mcmmo] bo już niewele serwerów jest z tymi dwoma pluginami)

 

więc tak lagów zero pluginy dobre (crashe czasem sie zdarzą ale zaraz to naprawione zostanie pewnie)

tak niektórzy admini mili niektórych unikać (tak jest wszędzie)

I to tyle jedynie gdy admini sie ogarną i crashe przestaną sie pokazywać to będzie to serwer idealny ^^

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale na spawnie można kupić praktycznie wszystko, skoro w temacie pisze "survival" to wolałbym, raczej jakiś mały sklepik podstawowe itemki, a nie że można kupić fajerwerki diax itemki i tp.

Pomogłem? Daj Like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...