Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]GoCraft[PL][NOWE EXPY][NOWE ANIMACJE][ZADANIA QUESTY][1.6.2][24/7][0 LAGÓW][SURVIVAL][FRAKCJE]


Gość Tanamiso

Serwer  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba si? wam publikacja naszego serwera ?

    • Tak :)
      36
    • Nie :(
      14
  2. 2. Kogo zaprosic na serwer..

    • Rezi ?
      22
    • iDELTI ?
      9
    • Madzik89 ?
      10
    • Mandzio ?
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez cie zglosiłem ale jestes n00bem pokazalem ci moja paczke bez zabezpieczen ... wiec mozesz mi.. Ha jestes taki zabawny mozesz byc co najwyzej hejterem buraczka cebulaczka

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przepraszamy za wszystkie dziwne odpowiedzi ..

Opublikowano

Jinii jesli chcesz mozesz zrobic wlasny serwer.Jestes pierwsza osoba ktora sie skarzy.Jak na razie serwer dostaje srednio 2-4 stalych graczy dziennie.

PS dzieki za refreshe jinii:)

mca.png
Opublikowano

Fajny spawn, brak lagów (przynajmniej u mnie), fajna atmosfera... Czego chcieć więcej?

Wezme udział w konkursie na Gifta: MyKasero

Opublikowano

Dobra to może ja mam wam udowodnić jak bardzo ogarnięta jest administracja serwera, bo tak się składa że akurat na skype trochę mnie tanamiso zaczął wyzywać więc:

 

Przed tą rozmową jedyne co było to: ja stwierdziłem że nie ma żadnych autorskich pluginów na serwie, on że odwrotnie itd. to chciałem ss'a ftp, a on zamiast tego wysłał mi ss'a z folderami które mają nazwy: UkryjAutorskiePluginy itd.

[18:01:39] Benek: Ile ty masz lat co ?
[18:02:49] Benek: i co już nic nie napiszesz bo sie boisz ?
[18:03:14] Benek: ze wzgledu na twoje Zachowanie sugeruje 10/12 lat + Program do Mutacji Głosu
[18:03:22] *** Bartek ****** wysłano Bez tytułu.png ***
[18:04:34] ◘ Ciocia Krysia [Pogodynka] ◘: ty chyba nie wiesz co to ftp serwera 
[18:04:39] Bartek W******: nie będe
[18:04:42] Bartek W******: ci z ftp
[18:04:43] Bartek W******: wrzucac
[18:04:44] Bartek W******: ...
[18:04:48] Bartek W******: widzisz
[18:04:51] Bartek W******: ja nic nie musze
[18:05:12] ◘ Ciocia Krysia [Pogodynka] ◘: co jeszcze śmiesznego powiesz?
[18:05:15] Bartek W******: wsumie możesz się pier**lić na ryj masz serwer który szczerze to gówno
[18:05:31] ◘ Ciocia Krysia [Pogodynka] ◘: ale widze ze serw pro, godz. 18 i tak malo osob? hahahahaha
[18:05:41] Bartek W******: ahhaha
[18:05:45] Bartek W******: serwer ma 2dni
[18:05:49] Bartek W******: a twój ile
[18:06:10] ◘ Ciocia Krysia [Pogodynka] ◘: Po 1. nie mam serwera
Po 2. Mam sieć serwerów
Po 3. Mój serw jest w trakcie tworzenia
[18:06:10] Benek: Krysia Trzym morde dzieciaku Twoj poziom iQ siega Zapałki ..

Jeśli ktoś sugeruje że jest to podrobione niech napisze, a wstawię ss'a.

ps: ◘ Ciocia Krysia [Pogodynka] ◘ to ja :)

a i dodatkowo kilka minut przed pisaniem tego z nimi rozmawiałem na skype więc wiedzą że jestem starszy i to raczej o sporo, a mimo to mnie zwyzywali od dzieciaka, więc pogratulować.

ps2: i powie mi ktoś w końcu gdzie na serwie jest regulamin? bo jak się zapytałem to dostałem bana za oczernianie serwera na mpcforum o.O

 

Edit: A tam gdzie są * to jest chyba jego nazwisko (nie jestem pewien, ale dla pewności ocenzurowałem to), oraz ocenzurowałem słowa.

Opublikowano

nic nie mówiłem ale troche wkurza jak ma sie nic i sie robi wszystko żeby mieć coś uczciwie a potem dostajesz wszystko

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

***** MrKoxu ******* Gracz Serwera s1.GoCraft.pl ************* GIFT CODE !! *****************

 

 

Oraz..

 

 

***** MrKoxu ******* Gracz Serwera s1.GoCraft.pl ************* SuperVip ;3! *****************

NoNaMe

Opublikowano

Biorę udział w konkursie :3 Nick:

ThruDju

:) Ps. SERWER JEST ŚWIETNY! :D Dawno nie grałem w MC , ale postanowiliśmy ekipą wrócić :P Macie +4 graczy hehe :)

urechisyg.png

Opublikowano

Powiekszylismy sloty z 40 do 60.

Codziennie mamy 5 stalych graczy wiecej.0 lagow na serwerze.Wszelkie pytania pisac pod tematem,postaramy sie na nie odpowiedzieć możliwie szybko.Rekrutacja otwarta.

mca.png
Opublikowano

no dobra naprawili wszystko co wcześniej wymieniłem

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Ranun dostales UB.Zapraszam na serwer.Questy rowniez dzialaja.A AntyXray wgrany,nie martwcie sie:).Poki co nie wiele osob ma Xray,a administracja prawie caly czas kontroluje co sie dzieje na serwie.POLECAM

mca.png
Opublikowano

@refresh.

---

Ataki tej osoby przyniosły:

Straty w kablah typu BigEathr o wartości 200 zł

Zepsute łącze o wartości 150zł.

Spalony ram 150zł

Opublikowano

@ref

-------------------------

Cały czas Trwa Konkurs na GIFTCODA

Opublikowano

...

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

wracamy już niedługo czyli kiedy? bo mam jakieś 20 stacków obsydianu do wykopania jeszcze :p a troche sie to kopie + nie chce tracić członków gildii bo trudno o ludzi dobrych i inteligentnych (a nie jakieś 10-o latki)

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Nie dlugo wracamy, cala mapa i pluginy zostaly zapisane posiadamy maszyne:

 

Więc tak serwer będzie posiadał maszynę o parametrach:

-----------------------------------
Procesor: Xeon E5 1650
RAM: 8 GB
Dysk: 1000 GB
Przepustowość łącza: 100 Mbit/s
-------------------------------------------------
Serwer uruchomimy na tym samym ip.
Na serwerze nic się nie zmieni został zrobiony backup calkowity.
Więc nic się nie macie bać o rangi itp.
Wszystkie gildie oraz mapa została zapisana.
Dzienkuje zapraszam na serwer już nie długo.
--------------------------------------------------
W razie pytań, propozycji, współpracy pisać do mnie na skype: bartek.kiler123
--------------------------------------------------
Ja najchętniej włączył bym serwer już teraz ale nie otrzymaliśmy jeszcze maszyny.
Lokalizacja: Polska
Serwer jest w trakcjie instalacji.
Serwer będzie posiadał 50 slotów.
Więc nie ma co się bać o lagi.
----------------------------------------------------
Chcecie jakiś kolejny serwer w sieci GoCraft.pl Pisać na skype

Opublikowano

Wymiana maszyny jest konieczna,na tamtej co chwile serwer padal,a po restarcie z 35 osob zostalo 15 wiec tak jakby syzyfowa praca.

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...