Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Asylia [Dedyk] [Medium]


HA Asylian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile os gra dziennie?

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer jak najbardziej polecam.

Wypisze pare + i -

+'sy:

Łatwo się wybić.

Gra się szybko nie nudzi.

Częste eventy.

Serwer nie jest pod is (duży +)

-'sy:

Mało ludzi - warto odswieżyć temat, może paru graczy przybędzie.

Średni exp, dla nołlajfów nic trudnego.

________________________________________

To chyba tyle na ten temat.

O bugach się nie wypowiem, bo jeszcze wszystkiego nie odkryłem.

Zapraszam do gry !!!

Opublikowano

Serwer jak najbardziej polecam.

Wypisze pare + i -

+'sy:

Łatwo się wybić.

Gra się szybko nie nudzi.

Częste eventy.

Serwer nie jest pod is (duży +)

-'sy:

Mało ludzi - warto odswieżyć temat, może paru graczy przybędzie.

Średni exp, dla nołlajfów nic trudnego.

________________________________________

To chyba tyle na ten temat.

O bugach się nie wypowiem, bo jeszcze wszystkiego nie odkryłem.

Zapraszam do gry !!!

Jeżeli masz jakieś bugi to śmiało możesz je wypisać, naprawie tak szybko jak to możliwe :)

 

Pozdrawiam.

[HA]Asylian

sygnaja.png
Opublikowano

Serwer nudny.. Nie ma nic nadzwyczajnego.. Wszystko to co wszędzie.. Jakieś pety, wierzchowce itd. Czy tak trudno dodać coś od Siebie i przyciągnąć ludzi? ;s

 

Nie polecam

Opublikowano

Ile ludzi w godzinach szczytu ?

 

zagram jeśli te 3 bronie zostaną co są zeby nie dodawać więcej wgl i zbroi tak samo :) to wtedy zagram

exoduus.png



  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zagrał bym gdyby były tylko pierwsze 3 screeny z epikami bo 3 pod to z jakiś pokemonów wyciągneli.. Kolejny powód: Bronie ze średnimi.. Zbroje się prawie od siebie nie odróżniają..;/ Brakuje tradycyjnego hwanga. System butów, hełmów, tarcz WTF.. Ile syfu.. -.- ''Nowe Dungeony'' które można spotkać tylko na prawie każdym serwerze.. powiedzmy 75%.. fryzury.. wierzchowce.. nic nowego.. kiedy wreszcie powstanie coś NORMALNEGO kiedy nie było tego całego syfu jak za czasów starszych mt2.. Nie zagram i NIE polecam, dobranoc :)

LechShendy też zauważył nie potrzebny ''syf'' i tylko 3 pierwsze epiki są normalne z czego kolejne są z ''dupy'' za przeproszeniem wyjęte i to się ze sobą nie łączy..

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...