Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Asylia [Dedyk] [Medium]


HA Asylian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<>

<>

R
E
K
L
A
M
A

S
O
R
R
Y

<>

<>

 

 

 

 

 

Witam, nazywam się Patryk i zapraszam do zobaczenia prezentacji Prywatnego Serwera Metin2.

 

 

+______________+

Prezentacja

________________

 

 

 

prezentacja.png

 

 

 

 

 

+_______________________________+

Pobieranie Awatarów i Sygnaturek.

_________________________________

 

 

Sygnaturki i Awatary :   http://asylia.pl/pobierz/Sygnatury/Sygnaturki.rar'>http://asylia.pl/pobierz/Sygnatury/Sygnaturki.rar 
 

 

+________________+

Ważne Linki

_________________

 

 

 

Strona Główna : http://asylia.pl
Client : http://asylia.pl/pobierz/client.rar
Forum : Na stronie Głównej.
ItemShop : Na stronie Głównej.  
 

 

+____________________+

Dla Pana Moderatora

_____________________




gpmt2nazwa-Asylia.PL.png

gpmt2-Procesor.png
Intel Xeon W3520

32 GB DDR3
gpmt2-Lacze.png
1 Gbps









www.asylia.pl

gpmt2-Rejestracja.png











Na stronie.

 











Na stronie.

gpmt2-Client.png











www.asylia.pl/pobierz/Client.rar

gpmt2-Latka.png











Brak.

 











Brak.



gpmt2-Handlarze.png

gpmt2-Bony.png

gpmt2-Ulepszacze.png

gpmt2-Exp.png
x 500%
gpmt2-Drop.png
x 500%
gpmt2-Yang.png
x 650%

gpmt2-Administracja.png
[HA]Asylian




Serdecznie Zapraszam na Serwer.






Dziękuję i Pozdrawiam.

[HA]Asylian

sygnaja.png
Opublikowano

Weście coś normalnego już wbijam i o co chodzi przy rejestracji podaj nick z gry? lol jak ja nie mam jeszcze postaci :P

Opublikowano

nudny serwer exp z pd na 35 lv z av1 leci po 20-25% to na prawdę mało i pozatym w top 180 co odstrasza

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

bardzo dobry serwer.

nie ma bugow ,a jak juz jakiś się znajdzie to [HA]Asylian naprawia go w trybie natychmiastowym :)

0 lagow serwer ciągle online

dodatkowo są czeste eventy ,przynajmniej 4 eventy w tygodniu

08945921259705007813.png

Opublikowano

kolejny jak dla mnie :P hardddddd

 

zaraz powiesz ze to medium :P

 

ale dla mnie to hard :)

dlatego nie wbije zaduzo jest tych smieci typu ravia balmora asylia

 

juz bardziej mi sie podoba Asti*m dlatego tam wbije ;)

po 2 jak dodajecie ku do npc to dodajce kamyki do npc ;)

Opublikowano

Serwer lipa copia Ethany byłem luknać to ludzi mniej niz na Hamaku i w dodatku lipny wygląd miast osobiscie mnie odrzuca od serwa wiec nie zagram

riiXrMY.jpg


PS. podoba ci się sygnaturka o naszym FuBu (Jareczku) to daj Like!!!


Opublikowano

Kopia Ethana.eu ? No chyba tak, ten sam system ulepszeń, ta sama nazwa skrzynek z metinów.

tumblr_pmhzlsbggB1xdqhroo2_540.gif
 

I found a reason to live the moment I met you, I got a life goal the moment I held your hand. 

The moment I looked into your eyes I knew, that I am yours and you are mine.

 
 
Opublikowano

nie kopia ethan... tylko te pliki byly udostepnione dla wszystkich a ze Ha tamtego serwera uzyl je jako pierwszy dlatego prowadzi.. Zato na tym serwerze ciagle sa jakies nowosci HA dba o serwer . Teraz przenosi na lepszego dedyka. POLECAM SERWER.

 

 

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!!

Opublikowano

Serwer godnego polecenia, metków jest bardzo dużo jak i z kamolami nie ma problemu w m1 tak przejść się to już ma się 20kamoli. Więc nie płaczcie, no można byłoby troszkę ogarnać exp i broszurki bo naprawdę z rekawicą marnie dropia co troszkę odrzuca ale dalej będe tam grał.

 

Pozdrawiam,

Don't Cry please !

Czekam na coś totalnie nowego z strony gry Metin2

Opublikowano

Nie działa mi klient pomoże ktos? Jest tak ze pasek sie laduje po wybraniu postaci i sie metin wylącza prosze o pomoc.

Pomocnik
Opublikowano

a Ty kurwa wyzej nabijasz posty czy jaki chuj , wez sie ogarnij bo nie grales na zadnym z serwerow ktore skomentowales .

Opublikowano

Witam, chciałem powiadomić że stronka off bo hosting z którego korzystam padł, i to nei wina serwera, serwer wszystko działa.

Żeby nie było tutaj macie hosting z którego korzystam http://internalhost.pl

Poczekam do jutra, jak tego nie ogarną zamówie nowy hosting, tylko będzie problem bo nie przez ten problem nie łączy nawet z ftp hostingu, a tam mam stronke, niestety nie zrobiłem kopii ;/ Więc bedzie problem, ale coś wykminię.

 

Tak więc moderator niech nie zamyka bo serwer jest online tylko stronka OF nie z mojej winy, tylko z winy administracji hostingu z którego korzystam.

sygnaja.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...