Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wgrac niskiej jakości Summoner's Rift, czyli poprawa wydajności gry


Mega Koksik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmmm ja mam dobry komputer ale w sumie warto sobie takie teksturki załadować bo są ,,,mmmm jakby to powiedzieć ,,uroczę,,

Opublikowano

Witam, mam problem z "zainstalowaniem" tego, poniewaz wyskakuje mi okienko z informacja ze nie moze znalesc :

league of legends\RADS\projects\lol_game_client\filearchives'.

Nie wiem o co chodzi, a bardzo przydalby mi sie ten skin, poniewaz moj szajs PC wyciaga malo fps :) z gory dziekuje za pomoc.

Jesli kttos wie o co chodzi, moge wstawic cala tabelke tego bledu ktory mi sie pojawia.... A no i dodam ze to pojawia mi sie podczas patchowania tego SIU. Pozdrawiam.

 

Takie cos wyswietla mi sie w tabelce podczas patchowania:

 

Something bad and unexpected has happened.. you should tell LGG so he can fix it!
Tell him what you did, and give him this information
System.IO.DirectoryNotFoundException: Could not find a part of the path 'c:\gry\league of legends\RADS\projects\lol_game_client\filearchives'.
at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
at System.IO.Directory.InternalGetFileDirectoryNames(String path, String userPathOriginal, String searchPattern, Boolean includeFiles, Boolean includeDirs, SearchOption searchOption)
at System.IO.Directory.GetFiles(String path, String searchPattern, SearchOption searchOption)
at SkinInstaller.skinInstaller.getLastModDate()
at SkinInstaller.skinInstaller.CreateAllFileListCS(String base2Dir, String fileName, String gameDirectory)
at SkinInstaller.skinInstaller.ExtractHeroPak(String gameDirectory)
at SkinInstaller.skinInstaller.fileListWorker1_DoWork(Object sender, DoWorkEventArgs e)
at System.ComponentModel.BackgroundWorker.OnDoWork(DoWorkEventArgs e)
at System.ComponentModel.BackgroundWorker.WorkerThreadStart(Object argument)

 

Bardzo prosze o pomoc :P :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie jeśli coś pójdzię źle to da się naprawić bez reintalki bo jade na transferze z limitem więc nie moge pozwolić sobie na ściąganie takich wielkości.

 

A i czy podczas aktualizacji lola bedzie się musiało ponownie to wgrywać?

 

@Edit

 

Mam problem , mianowicie po zazneczeniu lol.launcher i nacisnieciu otworz nastepnie pojawia sie to okienko ale nic nie idzie tego patchu zero czekalem 20 min i ani 1%. Co zrobić ?

Opublikowano

Odinstalowałem i ściągnąłem znowu i nadal nic się nie patchuje

 

W ile to się powinno około spatchować?

 

@Edit

Udało mi się zainstalować i niestety nic mi to nie daję ani 1 fps:/

Opublikowano

Ja włączam sui mam patchowanie dochodzi do 45% i stoi :((

 

Co zrobić ?

 

Wyłączałem już antywirusa i firewalla .

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Ja włączam sui mam patchowanie dochodzi do 45% i stoi :((

 

Co zrobić ?

 

Wyłączałem już antywirusa i firewalla .

Musis dłużej poczekać, ile? tego nie wiadomo zależy jaki masz komputer może być 10 min ale i 2 godziny

 

 

Hmm dzisiaj wszedł patch to nie wiem czy aż tak szybko by zaaktualizowali mapkę

Opublikowano

czy tylko mi się coś zrypało od tego patcha? cała (prawie) niebieska mapa :f

Też mam taki problem :/ wie ktoś jak to naprawić ?

DAJE LIKE ZA POMOC ! A TY ?

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...