Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyniki Konkursu Na Rangę Goldmember !


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe Nie_Mam_Nicku zarejestrowany dzisiaj, ma 5 postów. matike ma tylko 30 postów a osamabinzlo, nawet nie ma takiego usera. Skandal

lastfmred.gif

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Brawo chlopaki, pamietajcie ze na konkursie swiat sie nie konczy wspolpracujcie z nami, piszecie poradniki, pomagajcie nowicjuszom swoimi poradnikami:)

card.png

Opublikowano

Ciekawe Nie_Mam_Nicku zarejestrowany dzisiaj, ma 5 postów. matike ma tylko 30 postów a osamabinzlo, nawet nie ma takiego usera. Skandal

OsamaBinZło :)

 

Sugerujesz korupcję ? ;)

 

Dodam tylko, że nie patrzyłem w ogóle na ilość postów.

Opublikowano
Programous napisales sporo przydanych tutow, niestety wiekszosc z nich to poprostu czyjes autorstwa

 

...i za długo siedzisz przy komputerze sądząc po Twoich wypowiedziach w tym temacie,oznaczające płacz ,niespełnienie i niesprawiedliwość wszystkich wobec Ciebie.

W jednym powstałym przez Ciebie temacie na jeden Twój czytany, widziałem tylko wklejony link CZYJEGOŚ AUTORSTWA,co oznacza od razu spadek średniej pkt,ponieważ

administracja widzi to samo co wszyscy.

Nie chcę się z Tobą kłócić,więc zakończę część postu poświęconą Tobie i przejdę do głównego wątku.

 

@Topic

 

Gratuluję trójcy świeżo upieczonych Gold Memberów,i mam nadzieje,że będą kontynuować tą aktywność oraz kreatywność wobec użytkowników.

 

Pozdrawiam,

Wojtasek

Opublikowano

<szok> :) Dziękuje za nagrodzenie mojej osoby. Nawet nie spodziewałem się ze kto kolwiek weźmie pod uwage użytkownika który dopiero wkroczył do grona userów forum.

 

 

 

Pozdrawiam i dziekuję NMN

Deleted.

~M@niek

Opublikowano

<szok> :) Dziękuje za nagrodzenie mojej osoby. Nawet nie spodziewałem się ze kto kolwiek weźmie pod uwage użytkownika który dopiero wkroczył do grona userów forum.

 

 

 

Pozdrawiam i dziekuję NMN

Jeszcze raz gratulacje. Jesteś pierwszą osobą z goldmemberem i przez to betatesterem. Jeśli masz jakieś uwagi pisz na PM.

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

ja nie pisalem zadnego tuta i przecierz swiat sie nie zapali xD^^

 

 

Tuty powinno się pisać dla userów, nie dla 5, postów czy goldmembera.

Napisalem tez tuta i nie placze bo po co mi goldmember??

Kolor grupy - Ale szpan, złoty ^^

Reklamy - I tak nie mam, AdBlock Plus sie kłania :)

Zmiana nicka - Lubie mój nick :)

PW i załączniki - wole usuwać gdy za dużo, załączniki można na speedyshare\imageshacka dac i ten sam efekt

Nazwa i opis/zamykanie - A od czego jest Mou?? Zawsze można porposić go albo kogoś z teamu ;p

Kontrola antyfloodowa - Spamerem ani botem nie jestem -,-

 

 

@Topic

GZ^^

Widzę że słuszna decyzja.

Sygna Nie_Mam_Nicku też by mnie przekonała :>

Admin Cienia
Opublikowano

Waceq czyżbyś wstał lewą nogą, w tym konkursie chodziło by głównie wykazać się wiedzą, a ten status był tylko/aż nagrodą za to. :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Waceq czyżbyś wstał lewą nogą, w tym konkursie chodziło by głównie wykazać się wiedzą, a ten status był tylko/aż nagrodą za to. :)

 

Właśnie o to mi chodziło (1 zdanie)

Posty pisze się dla userów. Reszta to tylko urozmaicenie :)

Ta ranga to jak narazie prestiżowa szpanerska nagroda za wiedzę ^^

Też bym te trójkę wybrał :)

Gość Mounthains
Opublikowano
PW i załączniki - wole usuwać gdy za dużo, załączniki można na speedyshare\imageshacka dac i ten sam efekt

 

racja ^^

 

Nazwa i opis/zamykanie - A od czego jest Mou?? Zawsze można porposić go albo kogoś z teamu ;p

 

oczywiście :*

 

Kontrola antyfloodowa - Spamerem ani botem nie jestem -,-

 

botem to tu nikt nie jest ^^

 

 

Właśnie o to mi chodziło (1 zdanie)

Posty pisze się dla userów. Reszta to tylko urozmaicenie

Ta ranga to jak narazie prestiżowa szpanerska nagroda za wiedzę ^^

Też bym te trójkę wybrał

 

Możesz sam siebie podsumować co źle a co dobrze zrobiłeś ^^ Ta ranga jak pisał D&G to tylko nagroda ^^

Oraz liczy się satysfakcja że robiłeś sam tego tutka "ręcznie ^^"

Opublikowano

O_o

Dziękuję za docenienie :)

To motywacja do daleszj pracy :>

Postaram sie dzisiaj dac jeszcze tuta jak konsole zrobic :)

Opublikowano

Liczyłem na Mou'a ;( On jest psystojniejsy.

 

Gratz;]

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Znawca
Opublikowano

a ile bedzie ksoztowac ranga gold usera ?? i ona po zakupieniku bedzie na zawsze?

tumblr_mdlhpnMlgy1r5a70zo1_500.png
Opublikowano

co do mojej pracy nigdy nie byla ona crtl+c i v zazwyczaj pisze z notatek jestem na Profilu informatycznym juz 3 KL

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...