Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Porada] Który czołg Premium


FreeHackmw3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam IS-6 i polecam go, ale tylko gdy masz cierpliwość i masz dobrze ogarnięte week spoty.

Działo z 175 pene jest dosyć słabe ale dmg to nadrabia. Pancerz odbija od 8 bez problemu.

Polecam IS-6.

 

DMG to nadrabia ? słyszysz sie ? Na T34 masz o 100 pney więcej i przedział dmg 300-500 a na is-6 masz 390 .

 

WRESZCIE JAKAŚ OSOBA KTÓRA POTRAFI GRAĆ LOWEM (Przynajmniej tak wynika z postu) :O

Zagramy pluton później jakoś? :P

 

 

Zapewniam cię, Lowe ma dobry pancerz.

Potrafi coś odbić, ale jego atut to pancerz boczny, tylny, i osłona wieży (Zasłaniające prawie całą wieżę :P) Tył ma 80 mm pod jakimś kątem, więc przed skautami potrafi obronić.

A boczny... już nie raz IX , X i to całe T34 się na niego wkurwiało :P

 

IS-6 jest dziwnym czołgiem, ale te 175 penetry wystarcza, dpm jest dobry, pancerz i mobilność też ciekawe :D

 

 

Problemem Lowe jest to, że jest najdroższym czołgiem w grze, i noobkom wydaje się, że jest kurwa OP, zajebisty pancerz itp, a tu taki chuj, nie umieją nim grać.

Jak natrafisz na umiejętnego gracza Lowe, może być "mały" problem.

 

Te 150 hp pomiędzy T34 a Lowe też robi różnicę, Lowe ma też lepszy kadłub, wieża też nie jest "dużo" gorsza (powiem więcej - wydaje mi się, że lepsza)

Różnica 1 strzała na minutę (Lowe - 5 , T34 - 4) też jest odczuwalna, mój Lowe przeładowuje 10.12 sekundy bez Towarzyszy broni, z Towarzyszami ok 9.9, a T34 przeładowywało by... z około... 13? Tak mi się wydaje.

 

Wieża lepsza ? to ty chyba czołgi pomyliłeś , policzki T34 potrafia dobijać a na Lowe masz niby całą wieże zakrytą a le pod wieżą jest szczelina która raczej nie odbija .

I czas przeładowania to 12.38 czyli 4.84 strzały na minute nie wiele więcej do tych 5 u lwa .

 

ISU-152 (VIII) z działem BL-10 i złotą pestką przebije wieże od przodu.

A my rozmawiamy o czołgach premium czy tdach ?

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Jak wiesz gdzie strzelać to pena nie ma znaczenia.

390 ? Człowieku on po 400-500 wali ;)

 

Bardziej szybkostrzelne działo z IS'a :P

 

 

Wieża lepsza ? to ty chyba czołgi pomyliłeś , policzki T34 potrafia dobijać a na Lowe masz niby całą wieże zakrytą a le pod wieżą jest szczelina która raczej nie odbija .

I czas przeładowania to 12.38 czyli 4.84 strzały na minute nie wiele więcej do tych 5 u lwa .

 

Po pierwsze, Lowe jest celniejszy (dużo celniejszy) i z odległości z których może strzelać, nie koniecznie trafi się pod wieżę.

I może twój czas przeładowania to 12.38, ale to z dosyłaczem, wentylacją, załogą 100% i towarzyszami broni.

W moim Lowe z towarzyszami broni będzie przeładowywać 9.9 sekundy, co jest już powyżej 6 strzałów na minutę...

Więc jest już różnica...

shoob.png

Opublikowano

A my rozmawiamy o czołgach premium czy tdach ?

Radzieckie drzewko TD wygląda tak:

II AT-1

III Su-76

IV Su-85B

V SU-85

VI SU-100 SU-100Y

VII SU-152 SU-M101 SU-122-44

VIII ISU 152 SU-101

IX Object 704 SU-122-54

X Object 268 Object 263

Opublikowano

Ogl nie można patrzeć tylko na statystki na papierze, przykład : Wieża Lowe niby jest słaba, a odbija od X t.

T34 pancerz 102, a przebijają go 5-6 tier. IS-6 100 pancerza odbija od 9.

Kąt pancerza sie kłania.

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...