Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Zjeby z Riotu odc. 1 - Leaverzy


BC'Seed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak sobie grałem i grałem, gdy przejebałem trzecią grę z rzędu przez 2 afkerów w teamie (powtórzę, 3 gry z rzędu - 2 afkerów). Naszła mnie taka konkluzja - Jakie pierdolone i tępe przychlasty muszą pracować w tym śmierdzącym Riocie? Czy tak trudno jest wprowadzić system, który ochrania nas przed porażką, gdy w naszym teamie jest Afker? Nie wiem, czy ci idioci chcą być hipsterami, bo w Docie od Valve już dawno coś takiego jest, czy są po prostu przygłupimi pojebany.

Afker w grze - nie tracisz punktów za porażkę. Czemu ci debile tego nie wprowadzą? Oświeci mnie ktoś?

Opublikowano

haha już widać czemu przegrywa się mecze ^^ więcej flejmij,na pewno się wybijesz,zgaduję że ludzie zaczynają afczyć,bo jak mają 0;2 to ich tak flejmisz że im sie grać odechciewa.gnij w brązie flejmerze.a za afk i leavy banuje leave booster czy coś tam

ps:w twoim "pomyśle" nic nie dodałeś,że osoba afcząca będzie tracić punkty.

aha i jeszcze jedno,przestaniesz flejmić-wybijesz się :)

baner.png

Opublikowano

Dla mnie to byłby dobry pomysł, tylko gdyby były 2 afki, nie 1. Jeszcze bez 1 gracza da rade wykierować, ale już bez 2 jest ciężko (nadal sie da).

Opublikowano

Wg mnie byłoby to idealne rozwiązanie problemu. Ale riot słucha tylko topki. Gdyby topka to zaproponowała, zostałoby tu wprowadzone

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

Dla mnie to byłby dobry pomysł, tylko gdyby były 2 afki, nie 1. Jeszcze bez 1 gracza da rade wykierować, ale już bez 2 jest ciężko (nadal sie da).

Na brązie we 4 jeszcze można,ale wyżej już nie.

Opublikowano

Tak sobie grałem i grałem, gdy przejebałem trzecią grę z rzędu przez 2 afkerów w teamie (powtórzę, 3 gry z rzędu - 2 afkerów). Naszła mnie taka konkluzja - Jakie pierdolone i tępe przychlasty muszą pracować w tym śmierdzącym Riocie? Czy tak trudno jest wprowadzić system, który ochrania nas przed porażką, gdy w naszym teamie jest Afker? Nie wiem, czy ci idioci chcą być hipsterami, bo w Docie od Valve już dawno coś takiego jest, czy są po prostu przygłupimi pojebany.

 

Afker w grze - nie tracisz punktów za porażkę. Czemu ci debile tego nie wprowadzą? Oświeci mnie ktoś?

Weź jakieś leki na uspokojenie prześpij się..

 

@top

No w sumie nawet dobry pomysł, tylko drużyna przegrywająca by szła AFK i co to by miało być ?

Opublikowano

@up poszła by afkować ok, ale jak juz to afkerzy tracą pkt a Ci co grają nie :) ja jestem za tym pomysłem na nie. co to da? myslicie ze to poprawi wychodzenie? jak siedzisz w bronzie i flejmisz to Ci wychodza. moj kumpel jest w platynie I ani razu nikt mu nei wyszedł. a jak gram solo koncze sam albo we 2. jestem bronze I -.-

bb68.png

Opublikowano

Sam pomysł jest dobry, masz afkera - nie tracisz pkt, ten kto wyszedł traci np więcej niż normalnie. Ale tak jak już ktoś pisał, Riot słucha tylko topki

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

I wtedy seria duo:) Raz ja leavne przegrywany mecz, a potem ty. Tak tępe pomysły snują tylko zdesperowani ludzie którzy nie potrafią ugrać coś na wyższym poziomie.

Zdradze ci sekret, aby wyjść wyżej, musisz grać lepiej, a nawet afk nic nie zmieni w rozgrywce oprócz poziomu trudności.

League of Legends

Opublikowano

Bronzy płaczą bo afk.Po prostu jesteście chujowi jak dostaliście się do brazu ,gdzie grę można wygrać nawet w 2/3 bo same nooby grające na poziomie 20 lvl.

 

@up

Miałem napisać to samo.Że w dou będą specjalnie wychodzić ,bo przecież ma silver 5 to co mu szkodzi.

Opublikowano

A topka nie ma problemów z afk na "czelendżeże" więc nic z tego

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

AFK to jedynie bronze/silver czasami gold, wyżej już ich spotkać nie idzie (tak było w moim przypadku) także tutaj większego problemu nie widzę,

albo masz farta albo przegrywasz. ;)

Opublikowano

AFK to jedynie bronze/silver czasami gold, wyżej już ich spotkać nie idzie (tak było w moim przypadku) także tutaj większego problemu nie widzę,

albo masz farta albo przegrywasz. ;)

Widzę że masz farta do graczy, ja np. ostatnio miałem katarinę diamond 1 która poszła do jungli, po oddaniu fb powiedziała że idzie afk:)

Afki są wszędzie, po prostu wyżej jest ich mniej, bo całe "gówno" jest niżej, z drugiej strony łatwo jest stamtąd wyjść, jak wie się jak grać.

League of Legends

Opublikowano

Też jestem za. Ale wyobraź sobie że typ sie wkur*i na team i pójdzie afk będzie siedzieć tak przez 3min, dostanie ostrzeżene z LB że jak się nie ruszy i nie da oznak życia że gra to dostanie bana, i co ? Porusza się taki z 30sek na respie i znów afk i tak w kółko tylko po to żebyście wszyscy dostali ( - LP ) a nie tylko On .

Gość koxxxik12
Opublikowano

@up

 

Za to jest ban. Ruszanie się na respie nic mu nie da. Nadal dostanie bana bo nie wychodził z respa przez wiecej niż 5min

Opublikowano

Bo oprócz gry jest też cos takiego jak prawdziwe zycie ktorego ty nie masz, czasami sa takie sytuacje ze trzeba wyjsc. Ale ty bys matke pobil jakby ci kazala isc do sklepu. A takiego systemu nie wprowadza bo by ktos wychodzil i cala druzyna by nie tracila pkt. Bez sensu by to bylo.

Opublikowano

Swietny pomysł. Dlaczego ma cała druzyna cierpiec przez to, ze 2czy1 osoba wyjdą? Muszą wyjsc, ok czasem to sie da zrozumiec, bo są nagłe wypadki. Ale wtedy niech ponosi konsekwencje wynikające z tego tylko ta 1 OSOBA, a nie randomowe osoby z teamu.

Opublikowano

Najlepsze rozwiązanie to:

 

afker - zerowanie punktów ligowych

gracz w teamie z afkerem nic

przeciwny normalnie

 

Jest tylko jeden myk. Tym sposobem można błyskawicznie wyrownać sobie mmr, pewnie o to riotowi chodzi.

Opublikowano

No nie wiem, ja ostatnio miałem chyba w poprzednim sezonie.

Taki system nie zostanie wprowadzony, gdyż zapewne z przegrywającej drużyny wychodziłaby jedna osoba "Dla dobra ogółu", bądź "Mniejsze zło".

 

Taa jasne, już widzę, jak w LoL'u (w grze z najgorszym community obok world of tanks) ktoś wychodzi z gry z dobrego serduszka, by jego sojusznicy nie stracili LP xD Zresztą, polecam pograć nieco w Dotę i ogarnąć ten system. Tam takich akcji jakoś nie ma.

Opublikowano

Ale moze nie kazdy jest takim prosem by carrowac grając o 1 mniej osobe w teamie czy nawet 2lub 3... Lol to gra nie solo, lecz teamowa.

Opublikowano

Jak dla mnie to, że są afki, to nawet lepiej, bo jest większa szansa, że afk będzie w enemy. :D. Policzcie sobie ile razy afk był u was i ile razy afk był w enemy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...