Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa masakra][BlueVSRed][20slotow][Non-premium]Kwadratowa Masakra V5


CreeperMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:

Wiek:

Ile czasu poswiecisz na ten serwer?: Bardzo długoo!

Coś o sobie: Nazywam się Kacper , mam 13 lat. Jak na ten wiek ogarniam. Lubie grać w minecrafta i w piłke nożną.

TS3: Mam TS3.

Ogar: 10/10

Wspólpraca: Idealna.

Drużyna:
Czerwoni.

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie grać do zamknięcia admini sie tepali usuneli nam claima używali komend a jak sie teplem do bazy i zabilem admina na koxie to dal mi perma ! koniec !

rozwalona cala gildia wiec do zamkniecia

Sumanok z red

zpot.png

Opublikowano

@up Odezwal sie dzieciaczek co sie poplakal bo zniszczylismy mu baze w okresie wojny. A perma dostales za wyzywanie itp. Druzyna Red poddala sie,druzyna BLUE wygrala! Zapraszamy do skladania podan do red lub wbicia na ts ktory jest podany wyzej.

Opublikowano

@up Odezwal sie dzieciaczek co sie poplakal bo zniszczylismy mu baze w okresie wojny. A perma dostales za wyzywanie itp. Druzyna Red poddala sie,druzyna BLUE wygrala! Zapraszamy do skladania podan do red lub wbicia na ts ktory jest podany wyzej.

taaa popłakał ? a ciekawe kto sie popłakał jak wbiłem do bazy i cie zabiłem.. dostałem perma a ja nie wyzywałem tylko ty idioto a baze zniszczyli na cuboidzie gdzie sie nie da rozwalac.

zpot.png

Opublikowano

Po 1 nie mieliscie zabezpieczonej kolejki,wagoniki z tnt robia niezle wybuch,po 2 wyzywales na tsie,po 3 ubiles mnie ale dostales perma za plakanie,wyzywanie i nie ogar dzieciaku.Wez nie zasmiecaj tego tematu swoimi tekscikami i wypierdalaj bo jestes dzieciakiem i tyle ktore sie napalilo na minecrafta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...