Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa masakra][BlueVSRed][20slotow][Non-premium]Kwadratowa Masakra V5


CreeperMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Sumanok



Wiek:12



Ile czasu poswiecisz na ten serwer?:Zależy od teamu - Jak inni będą grali i nie będzie nudno to mogę bardzo długo.


Coś o sobie: Jestem ogarnięty szybko ogarniam eq, jestem dobry w pvp i parkour i myślę, że się przydam.



TS3:Mam



Ogar:9/10



Wspólpraca:9/10



Drużyna:
Obojętnie

zpot.png

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A i jeśli mogę sie zapytać to kiedy prawdo podobnie będzie start ?? :) I w końcu dodawaj do drużyn a nie coś długo rozmyślasz nad podaniami ;//

Opublikowano

Za chwile bedzie podane ip,administracja sie przygotowywuje do rekrutacji.



Zapraszamy na tsa ip:91.239.67.146:1025 i prosimy wbijać pod nickami z minecrafta!

Opublikowano

Nick: Soja
Wiek: 16
Ile czasu poswiecisz na ten serwer?: Jak mi się spodoba to ze 3 godziny, kurna.
Coś o sobie: Jestem Piotr, rudy łotr.
TS3: Posiadam takowy komunikator głosowy
Ogar: 10/10
Wspólpraca: 10/10
Drużyna: Obojętnie

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Nick: MrMaKsI99R
Wiek: 14lat.
Ile czasu poswiecisz na ten serwer?: Hmm, myślę, że z 3/4 godziny dziennie, może być dłużej . (Często gram wieczorami lub w nocy . ; )
Coś o sobie: Mam na imię Maksymilian, mam 14 lat i interesuje się Sportem, przede wszystkim Piłka nożna, Hockey, Koszykówka . Również interesuje się Muzyką (Trance, Rock, Techno, Hardstyle ; ), bardzo lubię grać w MineCraft, Far Cry 3, Battlefield 3, Assassin's Creed (Każdą część ; D ) .
TS3: Tak posiadam .
Ogar: 10/10
Wspólpraca: 10/10
Drużyna: RED

Opublikowano

Creeper TS chodz sprawe mam

 

Up chyba dzisiaj będzie start tak 18 chyba albo 17 nwm nie jestem w 100% pewny

Opublikowano

Jaka godzina jest przewidywana na start serwera?

 

Pozdrawiam, Iza Małysz.

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Nick: DamiX55

Wiek: 15

Ile czasu poswiecisz na ten serwer?: nie wiem :D

Coś o sobie: Mam na imie Damian :0

TS3: ta

Ogar: ta

Wspólpraca: ta

Drużyna:
red

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nick: Zachitsu

Wiek: 18

Ile czasu poswiecisz na ten serwer?: Ile bd w stanie

Coś o sobie: Doświadczony gracz z chęcią spróbowania współpracy z nowymi ludzmi

TS3: Już jestem nick Zachitsu

Ogar: Oczywiście

Wspólpraca: Moje główne założenie

Drużyna: Ta w której bd mniej osób/ osoby mniej doswiadczone

Opublikowano

Nick:iDoctorp

Wiek:17

Ile czasu poswiecisz na ten serwer?:od 2-4h

Coś o sobie:jestem chlopakiem który po za grami trenuje piłke nożna oraz spotyka sie z dziewczyna i przyjaciółmi tylle chyba wystraczy ;P

TS3:Jasne ze mam

Ogar:10/10

Wspólpraca:10/10 (pragne dodac ze juz gralem kiedys na takich serwerach i nikt sie nie narzekał ;)

Drużyna:Blue

czekam na odpowiedz ;)

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

Nick: kuxnicki

Wiek: 16

Ile czasu poswiecisz na ten serwer?: Ile będę mógł

Coś o sobie: to wam chyba nie jest do niczego potrzebne

TS3: tak

Ogar: tak

Wspólpraca: tak

Drużyna:
RED

Opublikowano

Nick: Kilian440
Wiek: 15
Ile czasu poswiecisz na ten serwer?: 4-5 h dziennie
Coś o sobie: Jestem ogarnięty, uwielbiam pracę w drużynie. Interesuję się sportem i grami komputerowymi.
TS3: Tak
Ogar: 10/10
Wspólpraca: 10/10
Drużyna: Red

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...