Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PlatinumMT2 [Hamachi]


4FunLucek

PlatinumMT2  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na tym serwie?

    • Tak, serw w miar? fajny.
    • Tak, zagram ale trzeba zmieni? troch?
    • Nie, bo jest do kitu i w ogóle xD
    • Nie i idz si? schów
    • Nie wiem, wyr?bane w to ;p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer przerobiony, konta usunięte, gramy od nowa.

Aktualizacja:

http://www.speedyshare.com/3WFQu/Aktualizacja-01.08.2013r.rar 

 

Prezentacja:

 

 

gpmt2nazwa-PlatinumMT2.png

 

 

 

gpmt2-Procesor.png

 

Intel Xeon E5450 3.0 GHZ 4 rdzenie

 

gpmt2-Pamiec%20Ram.png

 

4GB ddr3

 

gpmt2-Lacze.png

 

6mb/s

 

 

 

gpmt2-Strona%20Glowna.png

 

 

 

http://25.81.96.109/index.php

 

gpmt2-Rejestracja.png

 

 

 

http://25.81.96.109/rejestracja.php

 

gpmt2-Item%20Shop.png

 

 

 

Nie ma, bo hamachi :P

 

 

 

gpmt2-Client.png

 

 

 

http://www.multiupload.nl/K54KRCFZN0

 

Skan:

 

enq4.png

 

Tak, mój antywirus coś ma do tych plików ale są one w 100% czyste gracze nic nie piszą w tej sprawie ;D

 

gpmt2-Latka.png

 

 

 

http://www.multiupload.nl/WE4JHLHODI

 

gpmt2-Skan%20Latki.png

 

 

 

Tylko binka 

 

 

 

gpmt2-Na%20Start.png

 

vai6.jpg

 

gpmt2-Handlarze.png

 

90cj.jpg

 

 

 

 

 

hg9g.jpg

 

 


ujxv.jpg



wdeh.jpg

 



fm8f.jpg





6mwx.png





e92v.png





6i90.png





s2a3.jpg

 

gpmt2-Bony.png

 

Po 15%, hp 5k, ludzie 25%

 

gpmt2-Ulepszacze.png

 

Epiki - perełki i 24k złoty pierścień.

 

gpmt2-Exp.png

 

Tyle ile trzeba :D

 

gpmt2-Drop.png

 

100%

 

gpmt2-Yang.png

 

100%

 

 

 

Sieci hamachi:

 

MetekSTM-1

 

MetekSTM-2

 

MetekSTM-3

 

MetekSTM-4

 

MetekSTM-5

 

MetekSTM-6

 

MetekSTM-7

 

MetekSTM-8

 

MetekSTM-9

 

MetekSTM-10

 

MetekSTM-11

 

MetekSTM-12

 

MetekSTM-13

 

MetekSTM-14

 

MetekSTM-15

 

MetekSTM-16

 

MetekSTM-17

 

MetekSTM-18

 

MetekSTM-19

 

MetekSTM-20

 

MetekSTM-21

 

MetekSTM-22

 

MetekSTM-23

 

MetekSTM-24

 

MetekSTM-25

 

MetekSTM-26

 

MetekSTM-27

 

MetekSTM-28

 

MetekSTM-29

 

MetekSTM-30

 

MetekSTM-31

 

MetekSTM-32

 

MetekSTM-33

 

MetekSTM-34

 

MetekSTM-35

 

Hasła do sieci: 123

 

Będzie potrzeba więcej - się zrobi :P

 

 

 

Godziny online:

 

Poniedziałek - Piątek: od 6 lub 14

 

Sobota od 6 do 1-2 następnego dnia

 

Niedziela 9-23

 

Oczywiście te godziny nie są w 100% trafne :D

 

Czasami może być prędzej, później

 

 

 

System ulepszeń:

 

 

 

l4e2.jpg

 

 



Kilka słów od Admina:

W m1 wszędzie wokoło są bossy, zaś w m2 są metiny.

Jest to typowy serwer PvP, PvM

Exp zdobywamy zabijając bossy xD, lub podczas PvP

Jest 100% na ulepszenie

Skille na P i kasa u Kapitana

Więcej grzechów nie pamiętam...

 

 

 

gpmt2-Administracja.png

 

[HA]Canti

 

[TGM]Harders

 

 

 

Rekrutacja zamknięta... :P

 

 

 

 

 

gpmt2-Od%20autora.png

 

Od autora

 

Mam nadzieje, że się spodoba i chociaż 10 osób zagra na tym serwie.

 

Lagów raczej nie powinno być, bo serw stoi na typowo serwerowym ramie i procesorze.

 

http://benchit.pl/procesory/porownanie/usun/19 - tu możecie porównać mój procek do Waszego.

 

Serwer zrobiony z humorem, prawie każdy napis został zmieniony. :P

 

Client będzie za jakiś czas, bo mój net jednak jest słaby xD

 

Jeśli serwer się nie podoba to proszę nie pisać:

 

"Łeee do d*py", "Serwer gryzie piach" itp.

 

Zrobisz lepszy od tego to pogadamy ;p

 

 

 

Dnia 03.08.2013r. nastąpi koniec bety. 05.08 można się spodziewać pełnej wersji serwera + mozliwość grania na PlatinumMT2 s2 :P

 

 

xpt3.png :(

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko jest u handlarki tylko zapomniałem dodać screena.

Wyskakuje LOG bo client nie jest kompatybilny z plikami.

Próbuje przywrócić serwer do "życia" ale troche to zajmie ;d

xpt3.png :(

Opublikowano

Server zajebisty, zresztą tak samo jak administracja. Świetna atmosfera, niesamowity server!



Gorąco polecam!


Opublikowano

Dorób sieci :)

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Serwer bardzo fajny polecam miła administracja dobrze przygotowany dużo nowości . Mój nick w grze 2sty

67272060275559213939.jpg

Opublikowano

Wbijać na server! Jest zajebisty, świetna atmosfera ! :)



Zdobywać level można pokonując graczy w PvP - Jeden gracz = 1 lvl B)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...