Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Prezentacja Sida's Auto Carry - Najlepszy skrypt BoL'a do League of Legends


VertOne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy trzymamy przycisk Auto Carry czy tam Auto Farm to widać, że nasza postać chodzi i skręca ta łagodnie, inaczej niż podczas trzymania myszki, czy inni tez to widzą? Bo to trochę podejrzane by było :D

Inni też to widzą, ale efekt jest identyczny jak gdy byś naparzał ciągle prawym przyciskiem myszki, też będzie tak "płynnie" + nikt na to nie zwraca uwagi :D
Opublikowano

Inni też to widzą, ale efekt jest identyczny jak gdy byś naparzał ciągle prawym przyciskiem myszki, też będzie tak "płynnie" + nikt na to nie zwraca uwagi :D

 

No właśnie mi się to rzuca w oczy strasznie, i gdybym zobaczył, że ktoś robi tak samo, to od razu bym wiedział że coś jest nie tak, ale nikt mi nigdy uwagi nie zwrócił, myślałem więc zawsze, że inni po prostu widza nasz normalny ruch, bo nawet gdy masturbuję PPM to i tak chodzi sie normalnie :P

@Up - Chodzi ci o skrypty czy jak? Free userzy moga mieć 5 wgranych skryptów z forum. Do Auto Carry można dodawać jednak pluginy (czyli tak na prawdę skrypty) które nie zajmują miejsca na liście.

Opublikowano

To tak dla upewnienia się zapytam czy dobrze zrobiłem.

Pobieram to :

 

https://github.com/SidaBoL/Scripts/blob/master/Sida's%20Auto%20Carry%20-%20Revamped.lua
 

W Bolu biorę Custom Scripts i daje New Script, kopiuję zawartość tego ^, pobieram jakiś plugin i daje go do folderu Common z nazwą skryptu i "- nazwa postaci"? xD

 

@down

To git.

 

A nie czasami do 6 ?

 

"users until 06/08/2013"

Opublikowano

nie ogarniam tego sida auto carry dafuq?

że co on niby robi to ma 1600 linijek kodu i to na wszystkie champy tak?

wgrywasz osobno plugin do kazdej postaci, ale to ma w sobie auto last hitowanie, streaming mode itd.

Opublikowano

zrobi ktos filmik jak zrobic wszystko krok po kroku rudy jestme

 

rudy? to tak jak botanic :D

 

 

Człowieku, wytłumaczone wszystko pieknie jest, a ty nie rozumiesz?

 

1.Pobierasz https://github.com/SidaBoL/Scripts/blob/master/Sida's%20Auto%20Carry%20-%20Revamped.lua

2.Włączasz BoLa-->Custom Scripts-->New Script-->wklejasz zawartość tego co pobrałeś-->zapisujesz (nazwa jaka chcesz)--> zaznaczasz ptaszkiem

 

 

No i tyle.. potem wchodzisz na forum BoLa i pobierasz pluginy pod postacie i :

 

1.Pobierasz plugin

2.Tworzysz nowy plik tekstowy o nazwie : SidasAutoCarryPlugin - nazwapostaci.lua np SidasAutoCarryPlugin - Vayne.lua i wklejasz tam zawartość tekstową pluginu, zapisujesz i masz..

 

W grze przytrzymujesz SHIFT i konfigurujesz jak Ci wygodnie;x

Opublikowano

ale pluginy muszą być w common, żeby dzialaly, up tego nie uwzględnil :P

 

dodam, że pisanie pluginow pod ten skrypt jest banalnie proste, więc jak komus czegos brakuje to polecam przeczytać temat w open developers hut lub przeanalizować plugin do ryze (bo ma duzo swietnych funkcji) i zobaczyc jak to wszystko wygląda od środka.

Opublikowano

Tak trochę nie na temat ale zaniedługo to nie będzie żadnego typu boostingu tylko poprostu włączysz komputer a program zoowni bota wylasthituje każdego creepa tepnie się i zrobi kończącego backdoora niech riot się weźmie za te cheaty bo są w tej chwili niewykrywalne a dają ogromną przewagę nad uczciwie grającymi ludźmi

oynk.png

Opublikowano

Nawet fajne :) spodobało mi się :D

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...