Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Spis][NIE KONKURSOWE] skryptów i poradników userów MPC Forum


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajne skrypty. Dobra robota, kilku już jakiś czas szukałem.

PS: Mam prośbę czy ktoś mógłby wykonać skrypt na LvL na czacie za zabicie mobów nie graczy ! ? Bardzo dziękuję za pomoc.

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

 

Prosze skrypt by me :D:

 

 

 

variables:
{lvl.%player%} = 0
on death of zombie:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of spider:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of skeleton:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of enderman:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of blaze:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of cave spider:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of creeper:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of magma cube:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of silverfish:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of witch:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of wither skeleton:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of zombie pigman:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of pig:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of cow:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of chicken:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of wolf:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of sheep:
    add 1 to {lvl.%attacker%}
on death of villager:
    add 1 to {lvl.%attacker%}

on chat:
    broadcast "&6<&aLvl&e %{lvl.%player%}%&6><&7%display name of player%&6> &f%message%"
    cancel event

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

Nazwa skryptu: Spawn i setspawn

Opis: Możemy ustalać spawn i teleportować się na spawn bez innych pluginów typu essentials

Autor: Tiestooo

Komendy:

/setspawn

/spawn

Permissions:

skript.spawn

skript.setspawn

Spoiler

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
command /setspawn:
permission: skript.setspawn
trigger:
set {spawn.%world%} to location of player
message "&7Spawn ustawiono."
command /spawn:
permission: skript.spawn
trigger:
message "&aTeleportacja nastapi za: &c4"
wait 1 second
message "&aTeleportacja nastapi za: &c3"
wait 1 second
message "&aTeleportacja nastapi za: &c2"
wait 1 second
message "&aTeleportacja nastapi za: &c1"
wait 1 second
message "&aTeleportacja!"
teleport the player to spawn
on first login:
teleport player to spawn
on respawn:
teleport player to spawn

Znalazłem błąd :D Powinno być "teleport player to {spawn.%world%}" bo w innym razie teleportnie go do domyślnego spawnu :p

ein8.png

1378238828-U336505.png

Opublikowano

Kiedy ostatnio aktualizowałeś ? Bo tu nie ma skryptów które są już długo na mpc. a ich nie ma...Weź pododawaj .

  • 3 tygodnie później...
Arcymistrz
Opublikowano

Czas na aktualizację do wtorku.

Inaczej temat idzie do kosza, a zostaje dany na jego miejsce nowy.

 

 

@down

 

To nie jest miejsce do takich rozmów. Zobaczymy.

Opublikowano

Czas na aktualizację do wtorku.

Inaczej temat idzie do kosza, a zostaje dany na jego miejsce nowy.

Jeżeli temat nie będzie kontynuowany, mogę go przejąć ;) ?

Opublikowano

Dzięki za pomoc, część skryptów wykorzystałem pomyślnie i stacjonują one u mnie na próbnym serwerze. Poradnik jest udany i zasługujesz na pochwałę!

gkg5.png

Opublikowano

Spoko temacik. Przyda sie.

 

Theoo<br />Co do poradnika, to wszystkie if'y to instrukcje warunkowe. Również samego if nie trzeba pisać, ale wtedy nie dajemy ":" na końcu linki. Piszę, bo czasem niektórzy pytają :) I jeszcze opisz pętle :D<br />

Opublikowano

 

1. BRZYDKO

2. MAŁO

3. BRZYDKO

4. BRZYDKO

 

aaa i zapomniałem :D JEST BRZYDKIE!

 

Moim zdaniem to fajna sprawa. Taki spis się przyda ale musisz to jakoś ładniej zrobić

 

 

Teraz jest estwtycznie ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...