Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

===+-Projekt Battlefield3-+=== Bronie Palne, Klasy, Mapy z orginalej gry, Tego jeszcze nie było ! |=-=-Bf3.iq.pl=-=-|


Qwant1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<========================================== Reklama

<========================================== Reklama

===+-Projekt Battlefield3-+===

Informacje :

IP Serwera : Bf3.iq.pl

Ilość slotów : 64

Typ Serwera : Battlefield3+Minecraft

PvP : Włączone

Premium : Wyłączone

Piekło : Wyłączone

Potwory : Wyłączone

Zwierzęta : Wyłączone

Biała-Lista : Wyłączona

Dodatkowe :

Na czym serwer Polega ?

Serwer to typowy fps w popularnej grze minecraft.
Polega on na zabijaniu graczy z broni palnej i zdobywaniu wysokich rang na serwerze.

Jak zacząć grę na serwerze ?

Aby zacząć grę na serwerze musimy wybrać drużyne : Red lub Blue po czym przenosi nas do lobby wybranego zespołu.

Teraz musimy jeszcze wybrać klase jaką chcemy zagrać.

Na serwerze są 4 darmowe klasy i 1 dodatkowa premium ,która otrzymuję dostęp do 3 pozostałych.

Po wybraniu klasy teleportuje nas w wyznaczone miejsce na mapie.

Teraz wystarczy tylko zabijać drużyne przeciwną.

Jak sprawdzić moje statystyki ?

Na serwerze jest kilka rodzajów statystyk dlatego podziele to na kilka części :

=================================

Sprawdzanie Rangi :

Aby sprawdzić jaką mamy range na serwerze wystarczy wpisać /rank po czym nam się ona pokaże lub po prostu napisać coś na czacie.

Od ilości Fame zależy jaką range mamy.

Za zabicie przeciwnika dostajemy 1 Fame za następnego jednak 2 Fame gdy zginiemy od nowa nam liczy jest to w jakimś sensie urozmaicenie..

=================================

Sprawdzanie Ogólnych Statystyk :

Aby sprawdzić nasze ogólne statystyki czyli ile mamy zabić a ile zgonów należy wpisać komende /staty po czym na czacie wyświetlą się nasze statystyki.

=================================

Sprawdzanie Statystyk ( 1 Runda ) :

Istnieją też statystyki ,która się usuwają co 1 runde dzięki czemu możemy sprawdzić ile przez tą runde mamy zgonów oraz zabić.

=================================

Ułatwienie oraz urozmaicenie naszej gry :

Kilka dodatkowych Informacji ,które ułatwią naszą gre nie które są "niezbędne"

TexturePack : www.pvp.iq.pl/pafiledb/uploads/Full_BF3IQPL.zip
Przeładowanie Broni : Klawisz Q

Aby teleportować się na spawna należy wpisać : /zespol

Każda broń strzela inaczej bronie są podzielone na :

Jednostrzałowe oraz wielostrzałowe.

Bronie jednostrzałowe czyli np: snajperki strzelby strzalają pod lewym klawiszem myszki prawym się przybliża natomiast u broni wielostrzałowych strzela się na odwrót.

Mapy zmieniają się co o pełnych godzinach.

Wszystkie najważniejsze informację podane są pod przycisk na spawnie "Informacje"

Niżej pare ScreenShotów :

post-815658-0-92599300-1374774466_thumb.png

post-815658-0-21740500-1374774549_thumb.png

post-815658-0-58287500-1374774649_thumb.png

post-815658-0-81220800-1374774707_thumb.png

post-815658-0-08557300-1374774725_thumb.png

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czemu serwer nie działa ?

 

 

@Edik już działa ale jest full serwer

Lepiej zrób go Premium lepiej !!!!! NAJLEPIEJ ZRÓB PREMIUM !

Opublikowano

Polecam zajebisty serwer ;3 Administracja - ogary pluginy - ogarniete mapka - ladna tylko grac

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano

 

Serwer zmienia mape co 1 godzine teraz była zmieniana mapa ;)

Zrób więcej slotów lub włącz premium. Aha i czy jest ts3 bo by się przydało dla takiej rozgrywki :)
Opublikowano

 

Zrób więcej slotów lub włącz premium. Aha i czy jest ts3 bo by się przydało dla takiej rozgrywki :)

Jasne.

IP Ts3 : Pvp.iq.pl

PS: Powstanie taki sam serwer jak ten tylko Premium jak wróce z wakacji ;P

Opublikowano

Właśnie krence mini odcinek z tego :D

Heh dzięki jak możesz to podaj linka może umieszcze go w reklamie ;-)

Opublikowano

szkoda tylko ze 3 mapki macie w planie dodac jeszcze? bo serio fajnie sie gra lagi no czasami ale raczej 64/64 niema tylko czasami ale to nwm moze moja wina polecam fajny serw

Tak mam w planie dodać więcej mapek tyko chcemy żeby były one idealnie odwzorowane co do orginalnej gry, lagów nie ma.

Opublikowano

Serwer jest pro :) .

Mapa się zmienia co godzine .

Chyba jedyny serwer w polsce .

Tylko jakby było więcej slotów xD .

~Remik68

mca.png
Opublikowano

Widzę mega zapowiedź, jak ruszy będę jednym z pierwszych graczy.

Przydałby się jakiś ciekawy texture-pack na bronie. Będzie z tego hit.

Czas śledzić nowinki o tym serwie! ;)

Opublikowano

Widzę mega zapowiedź, jak ruszy będę jednym z pierwszych graczy.

Przydałby się jakiś ciekawy texture-pack na bronie. Będzie z tego hit.

Czas śledzić nowinki o tym serwie! ;)

To nie jest zapowiedź serwer już działa 6 miesięcy ;P

Opublikowano

Ehh Kolejna kopia serwera creeper.gomc.pl...

" Kopia? Chłopcze, jaka kopia. Ten serwer istnieje od 6 miesięcy... Wejdzie taki na cudzą reklamę i jeszcze reklamuje... "

 

To odpowiedziałeś Qwant1 na twojej reklamie . Więc sie ogarnij .

Serwer BF3 jest lepszy od tego co ty tu ..... napisałeś .

A poza tym jaka kopia ?

Serwer BF3 jest ponad 6-7 miesięcy a ten twój to niedorobiony survival z taką opcją .

Więc się ogarnij .

 

PS Skoro to kopia to grało by tyle osób ? Na twoim zaledwie 5 max zagra .

A tu ? 64/64 cały czas jest .

mca.png
Opublikowano

Polecam serwer Zaje Administracja .

Ciekawa rozgrywka .

 

Nic dodać, nic ująć ;)

 

,jjaykamilpl .

Siemka !

Szukam : Budowniczego/Sponsora Pisać na Skype o szczegóły. Skype: badi5661

 

Jeśli Ci Pomogłem Daj Lubię To ! ;)

Opublikowano

 

Widzę mega zapowiedź, jak ruszy będę jednym z pierwszych graczy.

Przydałby się jakiś ciekawy texture-pack na bronie. Będzie z tego hit.

Czas śledzić nowinki o tym serwie! ;)

 

 

www.pvp.iq.pl/pafiledb/uploads/Full_BF3IQPL.zip +,+ xD

Opublikowano

Ehh Kolejna kopia serwera creeper.gomc.pl...

Ehh znowu trafił się jakiś frajer ,który myśli ,że jego serwer jest najlepszy..

Opublikowano

ten serwer to jedna wielka sciema lista pluginow zostala zafalszowana ale pomijajac to.

- brak plynnosci gry

- straszny spam na czacie

- praktycznie nie wykorzystany w 100% crackshot- plugin na bronie

jak sie przypatrzeć można znaleźć wiecej nieścisłości

wiec polecam większe sieci serwerów mc z naprawde dobrze zrobionymi serwerami a nie takimi tanimi podróbkami ....

np gungame na podstawie serwera wasted albo smasch czy ctf

Opublikowano

 

ten serwer to jedna wielka sciema lista pluginow zostala zafalszowana ale pomijajac to.

- brak plynnosci gry

- straszny spam na czacie

- praktycznie nie wykorzystany w 100% crackshot- plugin na bronie

jak sie przypatrzeć można znaleźć wiecej nieścisłości

wiec polecam większe sieci serwerów mc z naprawde dobrze zrobionymi serwerami a nie takimi tanimi podróbkami ....

np gungame na podstawie serwera wasted albo smasch czy ctf

Zamknij się wszystko jest autorskie oprócz mapy. Ogarnij się i spier^^^^^^ i nie wracaj .
Opublikowano

 

Zamknij się wszystko jest autorskie oprócz mapy. Ogarnij się i spier^^^^^^ i nie wracaj .

eh niestety idioci żyją wśród nas ....

nie lubie potwierdzać własnych racji bo po prostu mam racje :P "normalnie jak szekspir"

nazwy potwierdzaj na bukkit.org

 

- bronie to crackshot

- teamy to fractions

- a itemki ktore wypadaja deathcontrol pvpdrop pluginów jest ogrom

- kolorki to nametag(badz jakis inny plugin)

- oczywiscie worldguard essentials plugin na autoryzacje na blokade cheaterow , zmiane nazw komend , oraz przypisanie komed do przyciskow plytek itp.. o i oczywiscie permissionex version 1.19.5 to robilem tak na szybko dlatego nie dalem nic dokladniej oraz nie wyjasnilem wszystkich elementow bo po prostu mysle ze to wystarczy aby idiota z gory pomyslal zanim cos napisze

teraz cos o mechanice gry:

zaczynamy w lobby gdzzie jest ustawiony spawn swiata za pomoca essentials :P idziemy wybrac team ->gdy staniesz na płytce uruchamiają się komendy typu przypisanie ciebie do frakcji i give

jak wychodzisz z frakcji (team) wpisujesz podmieniona nazwe komendy

walka jest chujowa i bez snesu a na czacie powstaje ogromny spawm

 

 

 

wszystko co napisalem up jest potwierdzone przezmianie na serwerze jak tak bardzo chcesz wstawię ss jak to potwierdziłem ale myślę za każdy idiota ktory choć troche sie zna bedzie w stanie zweryfikować pluginy ktore podałem

 

idioci wszędzie idioci....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...