Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski Plugin] JoinPL - Nowe informacje dolaczania do gry i opuszczania jej [AKTUALIZACJA/DEV.BUKKIT.ORG]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!




Nudziło mi się więc napisałem plugin na nowe informacje dolaczania do gry i
opuszczania. Działa to tak, że ktoś wchodzi na serwer i inni gracze maja
wiadomość zamiast






xPolishMe join the server






jest






xPolishMe dolaczyl do rozgrywki!






Mysle, ze nie jednej osobie się ten plugin przyda... Zwłaszcza ze jest całkowicie po polsku.






Config.yml pluginu:







# Krótkie info:

# %gracz% odpowiada za nick gracza ktory bedzie pojawiac sie przy wiadomosci powitalnej
# NP. Witaj %gracz% na naszym serwerze! (Witaj xPolishMe na naszym serwerze)
# Aby uzyc koloru napisz & po czym podaj sciezke koloru np. &4 (czerwony)



#Nowy gracz wchodzi na serwer i na czacie pojawia sie nizej wymieniona wiadomosc#
Nowy-Gracz: '&aWitaj &7%gracz% &ana naszym serwerze!'

#To samo co wyzej, lecz pojawia to sie na /broadcast#
Nowy-GraczBR: '&cWitamy &7%gracz%!'

#Wiadomosc PW (Prywatna wiadomosc) /msg do nowego gracza#
Nowy-GraczPW: '&6Wiadomosc /msg do nowego gracza, zmieniasz ja w pliku config w folderze JoinPL'

#Gdy gracz wchodzi na serwer na czacie pojawia się ta wiadomosc#
Wiadomosc-Powitalna: '%gracz% &edolaczyl do rozgrywki'

#Gdy gracz opuszcza gre na czacie pojawia się ta wiadomosc#
Wiadmosc-Pozegnalna: '%gracz% &eopuscil rozgrywke'

#Informacje na czacie gdy wbije osoba z grupy wyzszej niz gracz#
Groups:
Admin:
#Informacje gdy wbije/wybije admin są nastepujace
Wiadmosc-Powitalna: '%gracz%&b dolaczyl do gry. Uwaga! To admin :D'
Wiadmosc-Pozegnalna: '%gracz% &bopuscil gre. Teraz mozesz spokojnie cheatowac :D'

#Pokazywac informacje o randze przy wiadomosci powitalnej (FALSE - NIE) (TRUE - TAK)#
Przedrostek: false
SuffixGrup: false

 






Jak widać wszystko spolszczone...






SS informacji na czacie:





 


46756317.png









Permissions:




JoinPL.admin - op ma automatycznie, pozwala reloadowac plugin








Aktualnie plugin potrzebuje pluginu Valut. Lecz mam zamiar to zmienić by łatwiej było nam go zainstalować...






Mam zamiar dodać/zmienić:




Dodać:


- Więcej wiadomosci, typu: xPolishMe został zabity przez...




Zmienić:


- Usunąć Vault lub dodać alternatywna wersje tego pluginu wbudowana w JoinPL










Download:


http://speedy.sh/U2U2V/JoinPL.jar



Skan:



https://www.virustotal.com/pl/url/605e3c517e9a646050972946a55f6e8909693e19d3c2ad95f58c850e0bc5ee9f/analysis/1374787171/



Dev.Bukkit.Org:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/joinpl




CZELEŃDZLOG







 


25.07.13r


Update v2.3



Dodano:


- Informacje o Rangach (Przedrostek)

- Nowa wersja - 1.6.2




Zmieniono:


- Kolory na czacie

- Optymalizacja tak aby nie bylo spamu












Pozdrawiam ;D


Licze na like :D


ZABRANIAM KOPIOWANIA KODU PLUGINU, ROZPOWSZECHNIANIA GO I EDYCJI!



 

Stary temat: prosze o usuniecie lub zmiane linku w Autorskie pluginy uzytkownikow forum. Jutro ok. 16-tej dostaje ub na chomik1920 to potwierdze wlasnosc pluginu w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/958125-dlautorski-plugin-joinpl-nowe-informacje-dolaczania-do-gry-i-opuszczania-jej/

Opublikowano

Tylko dodaj możliwość wyłączenia w ogóle tych wiadomości...
A jak zrobisz powiadomienia o śmierci to też daj możliwość wyłączenia ich :D
Tak żeby zostało tylko np

Janusz zostal zabity przez Stefan używając Siewca
Opublikowano

Vault lepiej zostaw. To juz jest podstawa kazdego pluginu, nie ma co tego zmienic, Koles mial fuksa i pomysl z tym pluginiem :P pewnie nawet niezla kaske za to ma z dotacji i bukkita.

A jak bd robil wlasny system to tylko spowolisz kod i pewnie nie bd dzialac z kazdym permissions.

 

No ale co tam.... nie byla bym soba jak bym nie skomentowala kodu :) No to zaczynamy:

- Ogolnie to nie wiem po co to, jest wiele pluginow na zmienianie wiadomosci, czesc pluginow od logowania automatycznie dodaje mozliwosc ich zmienienia.

i najwazniejsze...

TU NIE MA KODU :D jest tylko config.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Vault lepiej zostaw. To juz jest podstawa kazdego pluginu, nie ma co tego zmienic, Koles mial fuksa i pomysl z tym pluginiem :P pewnie nawet niezla kaske za to ma z dotacji i bukkita.

A jak bd robil wlasny system to tylko spowolisz kod i pewnie nie bd dzialac z kazdym permissions.

 

No ale co tam.... nie byla bym soba jak bym nie skomentowala kodu :) No to zaczynamy:

- Ogolnie to nie wiem po co to, jest wiele pluginow na zmienianie wiadomosci, czesc pluginow od logowania automatycznie dodaje mozliwosc ich zmienienia.

i najwazniejsze...

TU NIE MA KODU :D jest tylko config.

 

 

Kod source moge ci podeslac na pw. Co do Vault to rzeczywiscie ;D Dobry pomysl + Fart.

Opublikowano

Kod source moge ci podeslac na pw. Co do Vault to rzeczywiscie ;D Dobry pomysl + Fart.

nie chodzi o source, twoj pilk.jar jest po prostu pusty :D ma tylko config w srodku. Wiec chyba cos popsules jak exportowales proejkt :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Dzieki za słuszne spostrzeżenie :) Like sie należy... Juz poprawiony link.

 

http://speedy.sh/U2U2V/JoinPL.jar

To teraz moge musze cos powiedziec o kodzie :D

Po 1. Po co robisz osobne komendy helpa dla konsoli i gracza? sender moze byc tez graczem, wiec mozesz uzywac tylko jego dla takich komend.

i ogolnie kod dalo by sie zmniejszyc :D

 

Ok teraz 2 klasa:

NewJoinPM = NewJoinBC.replaceAll("&((?i)[0-9a-fk-or])", "§$1");

Hyyym.... po co to? i tu nie powinno byc:

NewJoinPM = NewJoinPM.replaceAll("&((?i)[0-9a-fk-or])", "§$1");

Do kolorow zawsze starcza translateAlternateColorCodes.

 

 

File file = new File(p.getWorld().getName() + "/players/" + p.getName() + ".dat");

if (!file.exists()) {

 

WTF? :D bukkit ma opcje by sprawdzic czy gracz loguje sie poraz 1 :)uzyj jej.

 

Ale jedno powiedziec moge.... patrzac na wiekszosc kodow na mpcforum, ten jest ok :P popraw tylko te kilka rzeczy.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...