Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski Plugin] JoinPL - Nowe informacje dolaczania do gry i opuszczania jej


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Nudziło mi się więc napisałem plugin na nowe informacje dolaczania do gry i opuszczania. Działa to tak, że ktoś wchodzi na serwer i inni gracze maja wiadomość zamiast

xPolishMe join the server

jest

xPolishMe dolaczyl do rozgrywki!

Mysle, ze nie jednej osobie się ten plugin przyda... Zwłaszcza ze jest całkowicie po polsku.

Config.yml pluginu:

#
# Krótkie info:
#
# %gracz% odpowiada za nick gracza ktory bedzie pojawiac sie przy wiadomosci powitalnej
# NP. Witaj %gracz% na naszym serwerze! (Witaj xPolishMe na naszym serwerze)



Nowy-Gracz: '&aWitaj %gracz% &ana naszym serwerze!'
Nowy-GraczBR: '&cWitamy %gracz%!'
Nowy-GraczPW: '&6Wiadomosc /msg do nowego gracza, zmieniasz ja w pliku config w folderze
JoinPL'
Wiadomosc-Powitalna: '%gracz% &edolaczyl do rozgrywki'
Wiadmosc-Pozegnalna: '%gracz% &eopuscil rozgrywke'
Groups:
Admin:
Wiadmosc-Powitalna: '%gracz%&b dolaczyl do gry. Uwaga! To admin :D'
Wiadmosc-Pozegnalna: '%gracz% &bopuscil gre. Teraz mozesz spokojnie cheatowac
:D'
PrefixGrup: false
SuffixGrup: false

Jak widać wszystko spolszczone...

SS informacji na czacie:

46756317.png

Permissions:

JoinPL.admin - op ma automatycznie, pozwala reloadowac plugin

Aktualnie plugin potrzebuje pluginu Valut. Lecz mam zamiar to zmienić by łatwiej było nam go zainstalować...

Mam zamiar dodać/zmienić:

Dodać:

- Więcej wiadomosci, typu: xPolishMe został zabity przez...

Zmienić:

- Usunąć Vault lub dodać alternatywna wersje tego pluginu wbudowana w JoinPL

Download:

 

http://speedy.sh/MGHTA/JoinPL.jar ((NOWY)) ((UPDATE v1.2))
 

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/url/016bf26174bd835ece1a9e3cea8cb039f8a7ad22a304020c08baeffc163e7ae3/analysis/1370103494/

 

 

CZELEŃDZLOG

01.06.13r

Update v1.1

Dodano:

- Mozliwosc kolorowania informacji wyswietlanych na czacie poprzez znak &.

Zmieniono:

- Optymalizacje pluginu, dziala sprawniej.

01.06.13r

Update v1.2

Dodano:

- Komenda /jpl odpowiada /joinpl,

- W configu zamiast PrefixGrup jest Przedrostek (jezeli updatujesz plugin na serwerze i masz juz config musisz go zgenerowac jeszcze raz lub zmienic),

- Dodane Permissions pozwalajace na dawanie rangom bez opa mozliwosci reloadu configu pluginu:

JoinPL.admin

- Dodano komende /joinpl info ktora aktualnie pokazuje informacje o pluginie i autorze.

Zmieniono:

- Wyglad menu /jpl, /joinpl.

Pozdrawiam ;D

Licze na like :D

Prosze o zdjecie kilku % ;d

Opublikowano

Bardzo ciekawy plugin.Wykorzystam go zaraz na serwer.Czekam na update i like leci.

Edit:

Jest mały problem ,ze plugin mi działa.Posiadam vault.

Opublikowano

Niby wszystko fajnie i w ogóle.

Jednak jest to bez sensu, ponieważ w pluginie CustomServerMessages można zmienić join the game/left the game, dodatkowo

można zmieniać napisy po śmierci "Szukał czegoś tam w lawie", "zapomniał spadochronu" etc.

Tak więc ja wolę używać CSM.

343731479829004887779.png

Opublikowano

@up niby racja.. ale jezeli ktos chce zmienic tylko informacje o logowaniu to moze uzywac tego ; )

 

 

 

UPDATE!

 

Dodane:

- Mozliwosc Kolorowania informacji na czacie znaczkiem

&kolor

np.

&4 - czerwony

 

 

Zmienione:

- Poprawiona optymalizacja pluginu, działa sprawniej, szybciej sie ładuje, reloady nie zajmuja juz tyle czasu.

 

 

Download:

http://speedy.sh/MGHTA/JoinPL.jar ((NOWY)) ((UPDATE v1.2))

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/016bf26174bd835ece1a9e3cea8cb039f8a7ad22a304020c08baeffc163e7ae3/analysis/1370103494/

Opublikowano

Noo fajny plugin jesli chodzi o wiadomosci powitalne. Lecz napisales ze :

 

#Informacje na czacie gdy wbije osoba z grupy wyzszej niz gracz#
Groups:
  Admin:
#Informacje gdy wbije/wybije admin są nastepujace
    Wiadmosc-Powitalna: '%gracz% dolaczyl do gry. Uwaga! To admin :D'
    Wiadmosc-Porzegnalna: '%gracz% opuscil gre. Teraz mozesz spokojnie cheatowac :D'

Czyli ze jak wbije Vip to tez bedzie taka wiadomosc ? [Vip jest wyzszy ranga niz Gracz]

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Opublikowano

Noo fajny plugin jesli chodzi o wiadomosci powitalne. Lecz napisales ze :

 

 

#Informacje na czacie gdy wbije osoba z grupy wyzszej niz gracz#

Groups:

Admin:

#Informacje gdy wbije/wybije admin są nastepujace

Wiadmosc-Powitalna: '%gracz% dolaczyl do gry. Uwaga! To admin :D'

Wiadmosc-Pozegnalna: '%gracz% opuscil gre. Teraz mozesz spokojnie cheatowac :D'

Czyli ze jak wbije Vip to tez bedzie taka wiadomosc ? [Vip jest wyzszy ranga niz Gracz]

 

 

Tak, wystarczy ze zmienisz Admin na Vip lub dodasz pod

 

   Wiadmosc-Pozegnalna: '%gracz% opuscil gre. Teraz mozesz spokojnie cheatowac :D'

 

 

  Vip:

    Wiadmosc-Powitalna: 'Vip %gracz% dolaczyl do gry.'
    Wiadmosc-Pozegnalna: 'Vip %gracz% opuscil gre'

 

 

Gotowy kodzik config.yml dla Ciebie:

 

 

 

#

# Krótkie info:

#

# %gracz% odpowiada za nick gracza ktory bedzie pojawiac sie przy wiadomosci powitalnej

# NP. Witaj %gracz% na naszym serwerze! (Witaj xPolishMe na naszym serwerze)

 

 

 

Nowy-Gracz: '&aWitaj %gracz% &ana naszym serwerze!'

Nowy-GraczBR: '&cWitamy %gracz%!'

Nowy-GraczPW: '&6Wiadomosc /msg do nowego gracza, zmieniasz ja w pliku config w folderze

JoinPL'

Wiadomosc-Powitalna: '%gracz% &edolaczyl do rozgrywki'

Wiadmosc-Pozegnalna: '%gracz% &eopuscil rozgrywke'

Groups:

Admin:

Wiadmosc-Powitalna: '%gracz%&b dolaczyl do gry. Uwaga! To admin :D'

Wiadmosc-Pozegnalna: '%gracz% &bopuscil gre. Teraz mozesz spokojnie cheatowac

:D'

Vip:

 

Wiadmosc-Powitalna: 'Vip %gracz% dolaczyl do gry.'

Wiadmosc-Pozegnalna: 'Vip %gracz% opuscil gre'[/code]

 

 

#Pokazywac informacje o randze przy wiadomosci powitalnej (FALSE - NIE) (TRUE - TAK)#

 

PrefixGrup: false

 

SuffixGrup: false

Opublikowano

Dałem ocenę, a nie zobaczyłem configu. Jednak myliłem się co do możliwości tego pluginu. Wyszedł Ci serio fajnie. Ma więcej zastosowań niż CSM, tam tylko ustawiasz co się wyświetla dla każdej rangi, a tu proszę :)

Daję ocenę pozytywną.

343731479829004887779.png

Opublikowano

UPDATE v1.2!!!

 

 

Dodano:

- Komenda /jpl odpowiada /joinpl,

- W configu zamiast PrefixGrup jest Przedrostek (jezeli updatujesz plugin na serwerze i masz juz config musisz go zgenerowac jeszcze raz lub zmienic),

- Dodane Permissions pozwalajace na dawanie rangom bez opa mozliwosci reloadu configu pluginu:

JoinPL.admin

- Dodano komende /joinpl info ktora aktualnie pokazuje informacje o pluginie i autorze.

 

Zmieniono:

- Wyglad menu /jpl, /joinpl.

 

Download:

http://speedy.sh/MGHTA/JoinPL.jar ((NOWY)) ((UPDATE v1.2))

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/016bf26174bd835ece1a9e3cea8cb039f8a7ad22a304020c08baeffc163e7ae3/analysis/1370103494/

Opublikowano

Istnieje dużo takich pluginów,

jednym z nich są

DeathMessages,

CustomServerMessages.

Ale za wysiłek + :)

Opublikowano

Takich pluginów jest dziesiątki jednak tu zaciekawił mnie .class główna jakim cudem ten plugin działa ?? Przecież nie ma tam "}

" i"{" w środku kodu tam gdzie wiadomość idzie do consoli i plugin sie uruchamia

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...