Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAPOWIEDŻ | Lixium IndustrialTech | Mody | Launcher Non-premium | Nieograniczone działki | Dedyk | Nowość | Wszystko w 1 poście zapraszamy |


MaxiTris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up Dodam teraz wlasnie stary spis modow . Wiekszosc modow z opisu zostanie na serwerze , napewno nie bedzie redpowera . Zamiast rp mamy zamienniki . Rowniez dodamy kilka nowych i ciekawych modow , narazie nie ma na 1.6.2 wiec nie bede dawal opisu .

 

Odnosnie teamspeaka , narazie nie ma . Mysle ze jutro/pojutrze juz powinnien byc (ale nie obiecuje), jezeli macie jakies pytania ,sprawy zapraszman na gg 47756003 lub pw .

 

 

Data startu - narazie daty startu nie ma , nie ma jeszcze wszystkich potrzebnych modyfikacji do uruchomienia serwera . Mysle ze wystartujemy juz w przyszlym tygodniu ale nie daje gwarancji .W dniu startu 1 osoba ktora wejdzie na serwer dostanie vipa na 30 dni . Gdy dobijemy 50 osob online odbedzie sie event na vipa , gdy dobijemy 100 osob odbedzie sie rowniez konkurs na svipa .

Opublikowano

3UP : Mamy o wiele lepszy mod dodajacy biomy .

2UP: Zamierzamy dodac podobny mod ; ] , o wiele lepszy .

UP: Mekanism ulatwi zbytnio rozrywke .

Opublikowano

Modyfikacja MystCraft. Pozdrów Vivxa powiedz, że od Grzesio. :D

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Myslalem nad myscraftem ,jednak balem sie o lagi . Ale przy odpowiedniej konfiguracji dalo by rade ; ] . Pozdrawiam Vivx :D

Opublikowano

 

 

Dodajcie Mekanism.

Po co dodawac ten mod skoro jest ic2 , gregtech itp ? bylo by to tylko ulatwieniem dla graczy , na serwerze bylby wielki syf . Administracja Lixium dobrze dobiera modyfikacje na serwer mam nadzieje ze tak zostanie , nigdy nie widzialem tak fajnego klimatu na serwerze jak na tym .

Opublikowano

 

thaumcrafta dodajcie w spisie go nie widzę ;/

Jest Tc

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Proponuje dodać:

mo creatures, optifine, rei's minimap, timber mod, sign/book formating, more stackables, flood gate, recipe book, armor stand, show durability mod, quicksand.

Opublikowano

 

Proponuje dodać:

mo creatures, optifine, rei's minimap, timber mod, sign/book formating, more stackables, flood gate, recipe book, armor stand, show durability mod, quicksand.

Rei's map ,optifine jest . Timber mod zastepuje Tc . Po co mo creatures skoro w 1.6 mojag zaczal wspolpracowac z autorem moda mo creatures i m.in. wprowadzili konie . zamiast recipe book jest nei , guide . Co do reszty modow , zaraz sprawdze ; ] .

 

edit@ show durability mod . Ta modyfikacje mozna dodac.

quicksand. Mozliwe ze ten mod pojawi sie na serwerze. Reszta modow jest zbedna na serwerze .

Opublikowano

ja proponowałbym dodac mody: Natura, Chisel (Dodaje 1 item dzięki którmu mozna z cobbla zrobic wspaniałe budowle), Waila (Ułatwia rozpoznawanie itemów-przy najechaniu na item pokazuje z jakiego moda), Thinker's Construct i to chyba wszystko :D

Opublikowano

 

Mekanism i Atomic Science

Mekanism odpada , atomic science planujemy juz dodac .

UP@ Zaraz sprawdze jak to wyglada i dam edita. Natura odpada , poniewaz mamy mod na biomy .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...