Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] EnchantCraft [SURVIVAL + GILDIE][AUTORSKIE PLUGINY][KONKURS NA GIFT-CODE!]


Piteren

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na PW napisały mi następujące osoby z prośba o dodanie do listy gdyż temat dla nich jest zablokowany.

 

- Namber99

- Shangahyando

- Barabasz

Opublikowano

Konkurs na Gift-Code to będzie zwykły Event na serwerze, wygrany otrzymuje kod o wartości ~100 zł.

Losowanie będzie na VIP oraz 3x Gracz+.

Opublikowano

ehhh mam nadzieje ze losowanie bedzie na mnie bo ja na eventach nie jestem taki dobry :s

mca.png
Opublikowano

Dodany - Bezik (PW)

 

10 minut do startu!

20:30 jeśli serwer będzie pełen robimy EVENT NA GIFT-CODE !



Losowanie zakończone !

Rangę VIP zdobywa - 1sharp

Rangę Gracz+ zdobywają - Roklarcez_PL , Karou , Baxik

 

Zapraszamy na serwer!

20:30 Event na Gift-Code o wartości ~100 zł !

Opublikowano

On was pewnie w chuja robi z tym GIft-code tak samo jak mnie wychujal , aha i jak by co to nie ma żadnych autorskich pluginów , jeśli chcecie podam liste pluginów xD

 

Żeby nie było offtopu:

Nick:Katahin

1373890344-U855461.png



By Katahin (Acolytes.pl)


Opublikowano

Prezentacja ładnie wykonana, tylko trochę pusta ... :P Dodaj kilka zdjęć i dopisz jeszcze kilka zdań o serwerze ! Później wpadnę i ocenię :D

Opublikowano

On was pewnie w chuja robi z tym GIft-code tak samo jak mnie wychujal , aha i jak by co to nie ma żadnych autorskich pluginów , jeśli chcecie podam liste pluginów xD

 

Żeby nie było offtopu:

Nick:Katahin

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi, nie znam Cię nawet człowieku.

Czyżby konkurencja ? Tylko ciekawi mnie jaka.

Opublikowano

Niby wszystko dobrze anty x ray itd, ale serwer jednak do dupy, czemu ?

Przez plugin na gildie baj FUSH.

Najlepsze jest factions i nic tego nie zmieni c:

Tutaj brak pluginu na rozwalanie tnt obsydianu c:

Co wiaze sie ze zrobieniem gildii all obs i jestes nie do zdobycia :) Jedyne co to wybic...

Nie polecam :_:

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

@UP

 

Zgłoście się do jakiegoś Admina i powiedzcie że jesteście z MPC.

 

Jeśli serwer będzie pełen 40/40 EVENT NA GIFT-CODE !

Opublikowano

Nie rozumiem o co Ci chodzi, nie znam Cię nawet człowieku.

Czyżby konkurencja ? Tylko ciekawi mnie jaka.

Żadna konkurencja , po prostu mnie wychujał i jak zrobię swego serwa zobaczysz czemu , tak napisałem xD

1373890344-U855461.png



By Katahin (Acolytes.pl)


Opublikowano

Polecam i zapraszam na serwer, bo jest bardzo mało graczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...