Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak sobie wyobrażacie przyszłość?


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie!

Jak sobie wyobrażacie przyszłość?

Rozpocznie się wojna i rozjebiemy się wszyscy nawzajem?

A może ludzie zmanipulują się na maxa i staniemy się marionetkami Illuminati czy ch*j wie czego?

Albo inaczej! Ci, co teraz hejtują gimbusy, słuchają rocka itp. dorosną i zaczną działać? I świat zmieni się na lepsze?

A może... pojawi się jakiś geniusz, wreszcie jakiś DOBRY przywódca, który nie ma na celu kasy i na świecie zapanuje względny pokój?

A może coś jak w science fiction? Statki kosmiczne, roboty, ludźmi władają technologie, latające samochody, steampunk, cyberpunk, wojny międzyplanetarne?

A może... coś jak wizja z "mój księżycowy pech"? 10 sztucznych księżyców dookoła Ziemi, pełny pokój, nikt nie walczy ze sobą, ludzie odnawiają przyrodę, a Ziemię przed atakiem asteroid chronią wielkie niszczyciele?

Jak sobie wyobrażacie przyszłość?



Mówię tak o 100 lat wprzód :D

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Aż głupio tak mówić o swoim kraju ale myślę, że za kilkadziesiąt lat przestaniemy istnieć, dopadnie nas taki kryzys, że albo wszyscy zaczną wyjeżdżać to można zaobserwować już teraz albo po prostu wybuchnie jakaś wojna domowa.



Fajny tekst.


Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo
dziwnie. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w
podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre
towarzystwo. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac
domowych. Także stworzą sztuczne zwierzęta. Słuchać się będą w
szczególny sposób, a uczyć w szybkim czasie. Cała Ziemia będzie otoczona
specjalną powłoką, która będzie chronić ludzi od różnych gazów i
meteorytów, które będą spadać na planetę dość często. Pod powierzchnią
ziemi znajdować się będą różne laboratoria oraz korytarze poświęcone
przejazdom błyskawicznych pociągów. Skonstruują przeróżne rodzaje
samochodów, które będą potrafić unosić się i latać po niebie. Wyznaczą
dla tych pojazdów specjalne drogi powietrzne. W domach każdy sprzęt
będzie obsługiwany elektronicznie. Krzesła, łóżka a nawet sztućce
będziemy kierować klawiszami przyłączonymi do nich. W szkole znajdować
się będą ławki, w których zainstalują mini komputery, dzięki którym
uczniowie z łatwością znajdą im potrzebne materiały do lekcji. Zamiast
jedzenia stworzą kapsułki, które będą wystarczać na cały dzień. Każdy
człowiek będzie nosił zegarek, który umożliwi kontakt z innymi osobami.
Będzie można podróżować na inne planety i zwiedzać wszechświat. Zamiast
telewizorów będą wirtualne odtwarzacze. Świat będzie bez zanieczyszczeń,
ponieważ człowiek będzie żył bez wytwarzania odpadów.



Na świecie także wybuchnie wiele wojen i ludzie miedzy sobą będą się
kłócić. Człowiek będzie zachłanny i egoistyczny. Społeczeństwo
przestanie wierzyć w Boga i straci szacunek do innych ludzi. Ludzie
zaczną kierować się ku zagładzie swojej rasy. Naukowcy przeprowadzą
rozmaite eksperymenty na ludziach i zwierzętach. Powstanie wiele
mutantów, które będą służyły jako broń wojenna. Sytuacja powyższa może
doprowadzić ludzkość do powrotu do ery „kamienia łupanego”. W wyniku
różnych wojen i innych działań zniszczeniu może ulec większość miast, a
woda z topniejących lodowców na Antarktydzie może zalać część
kontynentów. Ocaleni ludzie mogą zaczynać życie od początku.



Moim zdaniem nie chciałbym doczekać się takich czasów. Ludzie powinni
zmienić stosunek do samych siebie i szanować bliźniego swego. Nie
powinni kłócić się między sąsiadami. Powinna nastąpić zgoda pomiędzy
różnymi religiami. Ludzie powinni przestać pędzić za wszelką cenę za
bogactwem, nie patrząc na życie swych rodzin. Należy więcej czasu
poświęcać sprawom rodzinnym kładąc nacisk na dobre wychowanie swych dzieci
Szczególnie należy zwrócić uwagę na życie swoich rodziców i dziadków,
którzy wymagają większej opieki ze strony młodszego rodzeństwa.
Najlepszym przykładem na zmianę swojego wizerunku jest cytat: „Będziesz
miłował bliźniego swego jak siebie samego” Święty Paweł.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Pewnie nie będzie już dziur w ulicach :/
a nas już nie będzie ;f
w sumie nie ma co mówić o przyszłości, tak bardzo odległej, bo i tak już nas nie będzie.

Opublikowano

Na 100% znajdzie się jakiś popie*** który będzie chciał przejąć władzę nad światem...prędzej czy później dojdzie do wojny nuklearnej której nikt nie przeżyje albo świat zmieni się tak jak jest opisane w książce "Metro" we wszystkich częściach jak i w jego universum

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Ja najpierw wszystkich pobanuje, a teraz z/w idę budować wyrzutnie rakiet w garażu.(trzeba się przygotować :D )

 

@co do tematu, nie będzie wojny. Jedynie co może być to bardziej rozwinięta technologia, ew jakieś latające samochody i rowery, które będą śmigały po 300km/h.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Magik wróci z zaświatów i nam wszystkim wytnie mózgi i będzie pił krew przez słomkę !

Opublikowano

Ciekawie by było gdyby stało się tak jak w bajce ''Wall-e'' ludzie nie wstają, jeżdżą po torach tymi krzesłami, świat to statek kosmiczny. Chociaż smutno by też było bez siatkówki, bez biegania. Żyjmy teraźniejszością.

Opublikowano

Przywódca już jest :) Ja!

Ale nie dają mi dość do władzy ^^

 

Ja bym obciął wszystkim posłom i sobie pensje,

spłacił dług publiczny,

wybudował drogi.

Ograniczył produkcje szybkich aut,

spadłaby tym samym śmiertelność na polskich drogach.

Umożliwiłbym tanie przeloty samolotami.

Ograniczyłbym emisję CO2 przez elektrownie inwestując w powstawanie elektrowni wiatrowych.

Wywalił zbędne podatki.

Zmniejszył wiek emerytalny do 54 lat,

inwestowałbym w turystykę w naszym kraju,

organizując różne imprezy w polskich wielkich miastach.

Zrobiłbym tak że im większa ilość dzieci w rodzinach,

tym większe mieszkanie dana rodzina musi otrzymać.

Pozamykałbym zagraniczne markety w Polsce,

bo to jest polska i po co obcokrajowcy mają na nas zarabiać?

Wywaliłbym z rządu skandalistów takich jak Palikot.

Rząd jest rządem nie cyrkiem.

 

Wiele zmian bym wprowadził, by polsce żyło się lepiej ...

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

@Up

Tak sobie powtarzał każdy do momentu w którym doszedł do władzy a dalej to już sami wiecie co :>

 

@Top

Stworzą jedną a skuteczną bombę która rozpierdzieli cały nasz układ słoneczny :D

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Przylecą kosmici, albo cywilizacja wybije się bombami atomowymi, a życie przetrwa w moskiewskim metrze <3

Opublikowano

Musisz wierzyć, że jutro nadejdą zmiany

Zanim zwariujesz i zdążą cię omamić

Widzisz to? - Widzę to - Wszyscy widzą

Żyją w tym świecie z którego tak szczerze szydzą

Nikt nie kiwnie nawet palcem by coś zmienić

To betonowy las pełen ślepych jeleni

 

 

"Dziś bawmy się - przyjdzie czas żeby umierać!"

~Ry23

 

 

 

Tak ode mnie to : Po co wy myślicie o tej "przyszłości" jak dla mnie to z dnia na dzień może ona się zmienić bo sami słyszycie i widzicie co się dzieje na wschodzie i zachodzie..

 

Zachód : islamizacja Europy

Wschód : wojny domowe, groźby bombami i inne dzikie węże xDD

1372794467-U137250.jpg

Opublikowano

Tusk nie będzie rządził Polską , będzie zajebiście !

-Będą nowe drogi chodzi mi o takie autostrady wielkie itd ...

-Powstaną nowe kultury i religie np. Pedałki itd ...

-Makin wyleci w kosmos i nie wróci

-Gamus przestanie hejtować w co wątpię

-Miyoshi stanie się miss kosmosu

-Będę miał dzieci

-Wszystkie mody na MPC może zmądrzeją w końcu

-Istny Diabel rozpęta kolejną wojnę domową !

-Rozwinie się technologia m.in : Nowy styl forum MPC , nowe działy itd ... może nawet ikonki działów ^^

-W metinie będzie 5 postać i dzieci wrócą do swojego dzieciństwa <3

-Na ulicach dzieciaki w wieku 6 lat będą paliły jointy i piły wódęcje sobieski

-Będzie fajna muza , umpa umpa i te sprawy

-Będzie nowy procesor od intela !

-Nowy Windows od Windowsa ! ! !

-Każdy bachor w ręce będzie nosił iPhona , tableta itd ...

-Dzieciaczki będą nawalały w metina na ścianie z procesorem !

-Lvl up itd ...

-Rodzice zaczną pozwalać dzieciom ruchać się z pannami :)

-Zavetti będzie kulturysta !

-Na MPC zarejestruje się 10.000.000 user i otrzyma rangę ''Przyjeb''

-Kowal w metinie przestanie palić !

-Handlarka zacznie współpracę z biedronką i miksturki będą tańsze o połowe !

-Kupimy sobie tabletki nieśmiertelności będziemy skakać z dachu jak w GTA i się respić w Warszawie

-Ogólnie to piss joł ziomy , lvl up !

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Tusk nie będzie rządził Polską , będzie zajebiście !

-Będą nowe drogi chodzi mi o takie autostrady wielkie itd ...

-Powstaną nowe kultury i religie np. Pedałki itd ...

-Makin wyleci w kosmos i nie wróci

-Gamus przestanie hejtować w co wątpię

-Miyoshi stanie się miss kosmosu

-Będę miał dzieci

-Wszystkie mody na MPC może zmądrzeją w końcu

-Istny Diabel rozpęta kolejną wojnę domową !

-Rozwinie się technologia m.in : Nowy styl forum MPC , nowe działy itd ... może nawet ikonki działów ^^

-W metinie będzie 5 postać i dzieci wrócą do swojego dzieciństwa <3

-Na ulicach dzieciaki w wieku 6 lat będą paliły jointy i piły wódęcje sobieski

-Będzie fajna muza , umpa umpa i te sprawy

-Będzie nowy procesor od intela !

-Nowy Windows od Windowsa ! ! !

-Każdy bachor w ręce będzie nosił iPhona , tableta itd ...

-Dzieciaczki będą nawalały w metina na ścianie z procesorem !

-Lvl up itd ...

-Rodzice zaczną pozwalać dzieciom ruchać się z pannami :)

-Zavetti będzie kulturysta !

-Na MPC zarejestruje się 10.000.000 user i otrzyma rangę ''Przyjeb''

-Kowal w metinie przestanie palić !

-Handlarka zacznie współpracę z biedronką i miksturki będą tańsze o połowe !

-Kupimy sobie tabletki nieśmiertelności będziemy skakać z dachu jak w GTA i się respić w Warszawie

-Ogólnie to piss joł ziomy , lvl up !

Hhahahahahahahahahahahahahahahhaahahahhahahaha

 

Przywódca już jest :) Ja!

Ale nie dają mi dość do władzy ^^

 

Ja bym obciął wszystkim posłom i sobie pensje,

spłacił dług publiczny,

wybudował drogi.

Ograniczył produkcje szybkich aut,

spadłaby tym samym śmiertelność na polskich drogach.

Umożliwiłbym tanie przeloty samolotami.

Ograniczyłbym emisję CO2 przez elektrownie inwestując w powstawanie elektrowni wiatrowych.

Wywalił zbędne podatki.

Zmniejszył wiek emerytalny do 54 lat,

inwestowałbym w turystykę w naszym kraju,

organizując różne imprezy w polskich wielkich miastach.

Zrobiłbym tak że im większa ilość dzieci w rodzinach,

tym większe mieszkanie dana rodzina musi otrzymać.

Pozamykałbym zagraniczne markety w Polsce,

bo to jest polska i po co obcokrajowcy mają na nas zarabiać?

Wywaliłbym z rządu skandalistów takich jak Palikot.

Rząd jest rządem nie cyrkiem.

 

Wiele zmian bym wprowadził, by polsce żyło się lepiej ...

Wszystko super. Tylko skąd byś wziął kasę na mieszkania i skąd wziął pieniądze które znikną po pozamykaniu marketów czy spłacie długu?

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...